A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Fisher - nové praktiky

| Tunisanka
Tunisanka
Dobrý den, omlouvám se, že zakládám nové téma, ale takto obecné jsem k CK Fischer tady nenašla. Vždycky jsem tuto CK považovala za spolehlivou, kvalitní a jednání jejich zástupců a partnerů za velmi solidní. V minulosti jsme s nimi asi 3 x cestovali a vždy bylo vše O.K. Letos se chci podělit o podivné manýry, které se v této CK objevily. V lednu si známý na moje doporučení vybral a telefonicky zarezervoval 5* hotel v Makadi Bay v Egyptě. Když jej šel druhý den zaplatit, byl asi hodinu přemlouván pracovníkem CK ke koupi jiného, 4* a přitom o 2 tis. dražšího hotelu v centru Hurghady, dokonce bez vlastní pláže. Když nepodlehl, byl pracovník CK velmi zklamán. Jak jsem zjistila, tento hotel se neprodal ani po několika slevách.
Druhá věc se přihodila po příletu do HRG na letišti. Delegát CK převzal od známého celý voucher ( neponechal k případné reklamaci ani jednu část ) oproti nalepení víza do pasu a podivnému potvrzení, které naskenované přikládám. Částku 17 dolarů za vízum pak vybírali v autobuse během transferu do hotelu. Setkali jste se už s tímto přístupem? Byli jsme loni v Egyptě s Čedokem a Firotourem a nic podobného jsme nezažili.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.08.2015 16:24 78.102.37.***
Re: Doba dovolené 

Jestli umíte číst, tak si přečtěte všeobecné podmínky jakékoliv cestovky, abyste mohla zjistit, že první a poslední den dovolené je URČEN NA PŘEPRAVU a nikoliv na REKREACI ať ze sebe neděláte ještě většího blbce, než je třeba.

• Sally
  • Anonym (1)
Ema 24.08.2015 14:30

To samé dělá CK Fischer doposud, ale dlužno říci, že navlas totéž dělá Exim Tours. V září odlétáme s Fischerem na Mallorku v 19:20, v Palmě jsme za 2,5 hod., tedy kolem 22:00. To je první den dovolené, a to nás ještě čeká čekání na zavazadla a vyzvedávání a 40-minutový transfer do hotelu. Jsem zvědavá, dokdy budeme čekat na přidělení pokojů, zda se vůbec to noc vyspíme.

Zpět přiletíme v 01:20 hod. Skvělé, výborný den dovolené. Předpokládám, že odlet z Palmy bude tudíž v 22:40, na letiště nás, předpokládám odvezou již kolem 18:00 - 19:00 a nechají čekat. Doufám, že pokoje nebudeme muset opustit již v 10:00, to bych už opravdu organizovala vzpouru. Zjišťovala jsem si ale u Eximu, zájezd ve stejném termínu do stejného hotelu = stejný odlet i přílet. :-X

V únoru jsme byly na Zanzibaru - přílet do Prahy 00:15 ! Z letiště již nic nejede na nádraží, čili pokud jste z druhého konce země jako my nebo Slovenska, seďte na letišti a čekejte na východ slunce ! Pak můžete odjet na hl. nádraží, které je od půlnoci do rána zamčené. Si z nás ty CK dělají srandu, ne? :-$

• Sally
  • Anonym (3)
  • Anonym (5)
sym
23.04.2013 13:33 90.182.187.***
CK Fisher - zkušenosti s poznávacími zájezdy 

Dobrý den, máte někdo zkušenost s poznávacími zájezdy od CK Fisher? Padl mi od nich do oka podzimní poznávací zájezd na Kubu, ale vzhledem k nemalé částce, jakou za něj chtějí, bych nerada riskovala, popis může být lákavý, ale skutečnost vzdálená popisu... A vzhledem k tomu, že katalog poznávacích zájezdů pro letošní rok neměli údajně k dispozici ještě ani v únoru (poslali mi ho až někdy v březnu) a doteď nemají tento zájezd ani na svých internetových stránkách, natož na jiných, tak z toho mám trochu divný pocit...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Globík 19.03.2013 08:50

Naprosto ta samá zkušenost. Odlet zpět měl být večer, nakonec byl ráno. Jaro 2002, tedy "staré praktiky".

• Anonym (1)
Globík 19.03.2013 08:42

Naprosto ta samá zkušenost. Odlet zpět měl být večer, nakonec byl ráno. Jaro 2002, tedy "staré praktiky".

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
18.03.2013 22:45 93.91.154.***

Ta samá zkušenost s CK Fisher. Odlet avizován na sobotu večer, nakonec se odlétalo v sobotu dopoledne, takže ztráta dopoledne, kdy mohl být člověk ještě u moře

Joanna 11.03.2013 16:26

Loni jsem měla letět s CK Neckermann. Zajistil jinou leteckou společnost než TVS, prý kvůli váze zavazadel.....a místo odletu v 5 ráno, byl odlet na Krétu ve 13.30. A návrat zpět v ranních hodinách.....Takže z 8 dní bylo rázem také 6. Ještě že jsem musela zájezd stornovat...... :-( Letos letím opět s TVS v 5. ráno, takže kolem 10. hodiny budu v moři.
CK nemají zbytečně klauzuli v přepravních podmínkách, že 1. a poslední den je určen pro přepravu... :-\ Také si myslím, že CK, a je jedno, o kterou se jedná, dost dobře neovlivní odlety letadel...... :-\zvlášť, když se jedná o charterové lety. :-\

• Anonym (1)
  • vera27
SK
11.03.2013 15:55 195.47.24.***

No ono za to tak trochu CK může. Co si CK objedná a zaplatí, to taky má.1. sloty přes den na letištích bývají dražší. 2. specialitou bývá často odlet až pozdě večer před půlnocí s návratem nad ránem. Důvodem, je že CK ušetří na ubytování, protože kdyby bylo jak mělo, měli byste mít zaplacené ubytování na 1. den, kdy ještě sedíte na letišti Na hotelu by Vás tím pádem měli ubytovat ihned po příletu , nikoliv dopoledne, v poledne, po obědě. A při návratu byste měli mít pokoj zaplacený až do odletu. Pouze funguje oblíbené vymlouvání se cestovek na leteckou spol.. Až na výjimky je vše v rukách CK.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
05.03.2013 22:56 194.228.16.***

Ha..ale s Eximem se to může stát taky, jako s každou jinou CK. To pak nebudete létat s nikým? Souhlasím, je to nefér, ale Ck za to nemůže, bohužel když jim dopravce - např.Travel service oznámí, že se musel změnit čas letu, tak ta CK s tím nic neudělá. Nevím jaké důvody mají, ale nějaké mají. Takže ikdyž se Vám to stalo s Fischerem, tak snadno se to může stát i s Eximem a s dalšími Ck.Mějste se....

Neregistrovaný uživatel
31.07.2012 17:34 83.208.121.***

Stejně špatnou zkušenost mám s Eximem.Dní bylo jenom 6. Odpovědí na mou reklamaci byla sleva 500,- z příštího zájezdu s nimi.Co dodat?

Zpět na všechny diskuze