A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Fisher - nové praktiky

| Tunisanka
Tunisanka
Dobrý den, omlouvám se, že zakládám nové téma, ale takto obecné jsem k CK Fischer tady nenašla. Vždycky jsem tuto CK považovala za spolehlivou, kvalitní a jednání jejich zástupců a partnerů za velmi solidní. V minulosti jsme s nimi asi 3 x cestovali a vždy bylo vše O.K. Letos se chci podělit o podivné manýry, které se v této CK objevily. V lednu si známý na moje doporučení vybral a telefonicky zarezervoval 5* hotel v Makadi Bay v Egyptě. Když jej šel druhý den zaplatit, byl asi hodinu přemlouván pracovníkem CK ke koupi jiného, 4* a přitom o 2 tis. dražšího hotelu v centru Hurghady, dokonce bez vlastní pláže. Když nepodlehl, byl pracovník CK velmi zklamán. Jak jsem zjistila, tento hotel se neprodal ani po několika slevách.
Druhá věc se přihodila po příletu do HRG na letišti. Delegát CK převzal od známého celý voucher ( neponechal k případné reklamaci ani jednu část ) oproti nalepení víza do pasu a podivnému potvrzení, které naskenované přikládám. Částku 17 dolarů za vízum pak vybírali v autobuse během transferu do hotelu. Setkali jste se už s tímto přístupem? Byli jsme loni v Egyptě s Čedokem a Firotourem a nic podobného jsme nezažili.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tunisanka 16.03.2008 18:27
RE: RE: CK Fisher - nové praktiky 

To freedom: Asi jsi mne špatně pochopil nebo "kopeš" za CK Fischer.
V tom, že cestovka zprostředkuje vízum na letišti za poplatek 2 dolary, nevidím nic špatného. Opravdu ušetří klientovi jednu frontu. To, co jsem kritizovala, je skutečnost, že delegát na letišti zabaví voucher a místo něj dá klientovi kus hadru jako potvrzení. Můj známý problém v hotelu s ubytováním neměl, ale už se ozvali na můj příspěvek 2 cestovatelé, které bez voucheru v hotelu ubytovat odmítli. Tomuto riziku by snad CK neměla klienta vystavovat, nemyslíš?
A co se týká přemlouvání ke změně vybraného hotelu, dovol, abych se zasmála :-D . Nejednalo se vůbec o lepší hotel ani lokalitu. Domníváš se, že vyměnit 5* Le Meridien v Makadi Bay za 4* Bel Air v centru HRG a bez vlastní pláže a přitom za mnohem vyšší cenu, je dobrá nabídka?
A propos, já jen podle katalogu a jak píšeš "obrázků" hotel nevybírám. Beru v úvahu recenze a zkušenosti nejen na tomto webu, mapy na googlu ap. Už jsem se několikrát přesvědčila, že v katalozích jsou uvedeny nepravdivé informace, zejména o poloze hotelu, katalogy CK Fischer nevyjímaje ( 400 m od pláže je ve skutečnosti 1 km ).
Pokud jsi zaměstnanec nebo majitel nějaké CK či CA, pak Tvé hrubé vyjádření, cituji :"raději držet hubu a narvat Vám to co se Vám líbí podle obrázků z katalogu a šup a je klid…" taky o něčem svědčí. Asi tu platí pořekadlo o potrefené huse.... ;-)
To Nicek: Některé CK nás tady na Orbionu asi nemají moc rády za šíření osvěty, viď. :-P :-P

nada 16.03.2008 18:14
Zkuste to jinak 

Po přečtení všech příspěvků mohu znovu jen doporučit, vyzkoušejte německé cestovní kanceláře, odlet z některého blízkého německého letiště nebo z Vídně. Nepřekonatelné ceny, služby, servis. Byly jsem už poněkolikáté a vždy maximální spokojenost a opět nás to utvrdilo, že příště zase s Němci. :-)

nicek 16.03.2008 17:03
RE: RE: CK Fisher - nové praktiky 

No já teda nevím, co je to za větší komfort, že mě cestovka okrádá. To že mě narve do autobusu a obere o 2nebo 3 dolary navíc za vízum, který si můžu koupit sama mi jako perfektní služba pro zákazníka nepřipadá. Nakonec stejně budu čučet na recepci a čekat až mě ubytují. To totiž cestovka moc neovlivní. A v dojemnou péči pracovníka cestovky o blaho zákazníka, kterému vnucuju jinej hotel jen proto, že si vybral blbě nevěřím. Také jsem s touto cestovkou cestovala, problémy nebyly, ale na větvi jsem z nich také nebyla. To, že očekávám za své peníze kvalitní servis, by mělo být samozřejmostí. A pokud se mi něco nelíbí, tak se ozvu. Hubu jsme drželi 40 let.

freedom
16.03.2008 15:35 193.179.77.***
RE: CK Fisher - nové praktiky 

Omlouvám se, ale zdá se mi, že čech se nezapře...jakmile si zvykne na jeden typ komfortu, tak neustále tlačí na pilu, ale z opačné strany...neustále levněji a vyšší komfort a nejlépe zadarmo a vždy se najde něco co se nelíbí..proč být také na dovolené spokojený...
já také cestovala s CK Fischer do Hurghady a opravdu se mi nezdá nic zvláštního na tom, že chtějí pro klienty zařídit pohodlí s vízy a jednoduše vše udělají tak abyste se co nejříve dostali do autobusu a jeli na DOVOLENOU..proc neco delat jednoduse, kdyz to jde slozite..
take co je spatneho na tom, ze Vas pracovnik upozorni na to, ze jsou tam i lepší hotely...protože mají recenze od klientů, ale co na tom, raději držet hubu a narvat Vám to co se Vám líbí podle obrázků z katalogu a šup a je klid...
Opravdu podle toho co pročítám a nejen v této recenzi, tak myslím, že by bylo lepší kdyby jednoduše Češi necestovali (samozřejmě ne o všech to platí) a raději zůstali sedět doma a nebo vzali auto a jeli do Chorvatska.....

to: jabarimba
26.02.2008 11:45 194.228.96.***
RE: ck fischer 

Taky jsem zatím byl spokojen, ale jejich chování jako CK se dost zhoršilo. Mám podobnou zkušenost jako je zde popsaná, to na klidné dovolené nepřidá.

to: Beda
26.02.2008 11:41 194.228.96.***
RE: Rada 

Ano, peníze vybírají až v autobuse, vízum nalepí již na letišti, proto asi posbírají vouchery, aby jim nikdo neutekl bez zaplacení za vízum.

Manka 25.02.2008 19:19
Rada 

Prosím,nevím jakým stylem vybírá c .k.Fischer vízum.Jak v autobuse???? Díky jedeme v květnu...

jabarimba 24.02.2008 08:22
ck fischer 

loni jsme naklikali a chtěli zmizet, a zájezd se velmi podařil. letěli jsme na ibizu hotel galeon cartago. byli jsme s ck fischer už několikrát, vždycky last minute a nikdy nebyl problém.

Tunisanka 15.02.2008 11:28
CK Fisher - nové praktiky 

Dobrý den, omlouvám se, že zakládám nové téma, ale takto obecné jsem k CK Fischer tady nenašla. Vždycky jsem tuto CK považovala za spolehlivou, kvalitní a jednání jejich zástupců a partnerů za velmi solidní. V minulosti jsme s nimi asi 3 x cestovali a vždy bylo vše O.K. Letos se chci podělit o podivné manýry, které se v této CK objevily. V lednu si známý na moje doporučení vybral a telefonicky zarezervoval 5* hotel v Makadi Bay v Egyptě. Když jej šel druhý den zaplatit, byl asi hodinu přemlouván pracovníkem CK ke koupi jiného, 4* a přitom o 2 tis. dražšího hotelu v centru Hurghady, dokonce bez vlastní pláže. Když nepodlehl, byl pracovník CK velmi zklamán. Jak jsem zjistila, tento hotel se neprodal ani po několika slevách.
Druhá věc se přihodila po příletu do HRG na letišti. Delegát CK převzal od známého celý voucher ( neponechal k případné reklamaci ani jednu část ) oproti nalepení víza do pasu a podivnému potvrzení, které naskenované přikládám. Částku 17 dolarů za vízum pak vybírali v autobuse během transferu do hotelu. Setkali jste se už s tímto přístupem? Byli jsme loni v Egyptě s Čedokem a Firotourem a nic podobného jsme nezažili.

Zpět na všechny diskuze