A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Alexandria?

| Pettay
Dobrý den,
máme letos v plánu vyrazit k moři s Alexandiou do Bulharka a tak bych se ráda zeptala, zda někdo nemá zkušenost z poslední doby s touto CK, poslední příspěvky (ač pozitivní :)) jsem našla z minulého roku a bojim, jestli se třeba služby poskytované touto CK nezhoršily?
Předem děkuji za jakoukoli připomínku :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.06.2020 13:05 178.209.136.***
Milan 

Já tady reaguji na to, že čekáte na vrácení storna měsíc... Já čekám na vrácení storna již od 31.3. , naštěstí roku 2020. Dnes je 15.7.2020 a dozvěděl jsem se, že snad během léta bych mohl své peníze dostat ... léto končí 22. 9. ...
Jisté je, že s touto kanceláři snad jen zájezd na onen svět...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.05.2020 21:28 46.13.28.***
Re: Storno polatek 

Mohu vědět,za jak dlouho vám poslala cm peníze zpět? Jsme na tom jako ví,stornovali jsme zajezd.uz před měsícem a peníze nikde.. děkuji

Neregistrovaný uživatel
22.04.2020 18:42 82.150.191.***
Re: CK Alexandria? 

S cestovkou už nikdy více jejich nelidsky přístup v situaci koronavirusu, kdy ví že zájezd se neuskuteční termín 31.5, tak po nás chtěli zaplatit 50% zájezdu, za zájezd který ví že nebude. Když nezaplatíte šup zaplaťte storno poplatek za zájezd který nebude.

Neregistrovaný uživatel
01.04.2020 18:40 46.33.96.***

Také jsme stornovali,ale ráda bych nějaké vysvětlení,proč si pojišťovna nechává celé pojištění i za takové situace,když zájezd se nemůže uskutečnit.Proč si nenechá třeba určité procento.Když má letět rodina,třeba 2 dospělí a 3 děti,tak mají pojišťovny tolik prachů za nic.Cestovky si také nenechají uplně všechno.

Neregistrovaný uživatel
01.04.2020 14:12 188.85.235.***

Skoda, ze jste nedodal na kdy jste mel tu dovoleou koupenou. Ja myslim,ze 10% storno je super a to,ze zaplatite pojisteni je vcelku jasne. To pojisteni cestovka za vas pojistovne taky musela zaplatit. Nez zacnete nadavat brecet,prectete si poradne smluvni podminky,nez neco podepisete.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
31.03.2020 14:11 109.81.213.***
Storno polatek 

Dobry den.dnes jsem rusil zajezd z duvodu koronaviru.Msme strach nekam letos k mori jet.Alexandria se zachovala opravdu velmi,velmi lidsky.k 10% stornopolatku jeste plnou castku za pojisteni.Ktere jiz urcite uhradili.....prijde mi to jako velmi chamtive a neprofesialni.S CK Alexandria jiz nikdy a nikam.Dombivam se,ze si mohli to pojisteni odpustit,chapu ze to je v obchodnich podminka h,ale prijde mi to nelidske.Celkem jsem tedy zaplatil 9 000 kc za to,ze nepojedu na zajezd.A snimi uz opravdu nikdy.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.10.2019 09:33 85.71.12.***

Byli jsme loni na Rhodosu , skvělý hotel ve Faliraki , služby CK dobré , animátoři Alexandrie perfektní..Letos už ale CK Faliraki nenabízí..těžko říct , zda mají problémy..Thomas Cook a Nekrmann jsou dost děsivé přiklady..a to byli obři.

Neregistrovaný uživatel
25.09.2019 20:11 46.135.10.***

Právě jsme s CK Alexandria na Korfu. Musím dát za pravdu, že poskytované služby jsou velice špatné. Dostali jsme pokoj v přízemí v chodbě mezi recepcí a restaurací, takže od 7 hodin ráno do 22 hodin večer nám za dveřmi pokoje, které vůbec nejsou zvukotěsné prošli vsichni hosté hotelu. Když jsem žádala o výměnu pokoje, tak mi na recepci řekli, že pokoje nemají. Další problém nastal, když jsme si chtěli půjčit auto. Delegátka nám při příjezdu dala jakousi nabídku půjčovny aut, tak jsme si na jeden den objednali auto. Přivezli nám auto v hrozném technickém stavu a uctovali si o 4 EUR vice, než bylo v nabídce. Volala jsem tedy delegátce, která byla velice arogantní, že řeším rozdíl 4 EUR a málem mě poslala někam...Nabídka nápojů a občerstvení all inclusive je také dost omezená. Příště už s touto CK určitě NE,!

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2019 08:28 165.118.1.***
CK AXANDRIA,Primorsko,hotel NADIA 

Cestuji pravidelne,ale takovou spinu(plesnive deky,spinava prosteradla,ix vytreno za 14 dni.Rucniky prusvitne do kterych se neda utrit.Lednicka uvnitr rozbita,takze nemrazi,tv.set z roku 1980 a barvy jen zelene.Bazen cisty,ale kolem rozbite dlazdicky,nerovny teren a pod lehatky plisen.50% destniku zobitych.Nevim,za co si ck.uctuje.Nikdy vice Bulharsko.Na plazich nejsou zachody,takze voda je jedine misto,kde si muzete ulevit.Okolni duny jsou vlastne verejne zachody.Pozor na hady.Vse muzu dolozit -foto.Delegati jsou velmi laxni,mozna to dela to slunicko.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2019 10:43 83.208.99.***
Ck.Alexandria Turecko 

S Alexanerií,jsme byli 8x v Turecku a vždy vše v nejlepším pořádku a super.Lepší dovolenou jme si nemohli přát.A proto letos jak jinak než ck. Alexandria Turecko. :-) (((clap)))

Zpět na všechny diskuze