A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cigarety Heets-Iqos

| libor.s
libor.s
Nevíte někdo,jestli už se tyto cigarety prodávají v Duty free shopech.Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.09.2019 07:34 46.135.75.***
Iqos čištění 

Zdravim chci se zeptat jak casto cistite iqos a cim nahradit tycinky primo od iqos vim ze koupit normalni vatove tycinky ale nevim jaky druh lihu diky za zkusenosti.

Neregistrovaný uživatel
25.09.2019 17:22 46.135.99.***
Re: Osobní zkušenosti z Iqos 

2 roky sem hulil íqos-heets ted glo-neo a elektr.kangectech-liqvid nápln bez nikotinu

Neregistrovaný uživatel
25.09.2019 07:47 46.33.96.***

Prosím vás,bavíte se tady o klasických náplních nebo o tekutých??

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.09.2019 05:50 46.135.111.***

hulil sem 40let. Přechod na iqos byl okamžitý,všechna poklona jemu.Už 2 roky to hulim.Ted sem si vyfasoval z tahání páry ostruhy v krku u hlasivek,orl nález.Bohužel zrovna já.Ted přechod na GLO,nebo je jemnější,lupací jahoda,střídám s elektronickou bez nikotinu.Mám dojem že nic nepomuže,jen upálení laserem.Že nemužete dostat raka to je psaný,ale že mužete mít pícháky v krku to už nikde nebylo.Uvidíme co se ze všech cigaret vyklube,ahoj

Neregistrovaný uživatel
06.09.2019 18:41 178.255.168.***
Problém 

Zdravím. Napíšu mou zkušenost za dva měsíce používání IQOS 2,4. Jako náhrada cigaret za mě teda super. Hned jsem odhodil cigarety a alkohol používal jen toto. Bohužel už po čtrnácti dnech strašná vyrážka po celém těle. Pořád se to jen zhoršovalo. Nakonec silná bolest v krku a na plicích jako by se měli roztrhat. Tak bohužel budu muset toto odložit. Pokud máte někdo podobný problém a víte jak vyřešit dejte prosím vědět. jardamotoc@seznam.cz

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.08.2019 12:29 194.228.11.***
Re: Igos a antikoncepce 

Brát antikoncepci znamená, že je vaše tělo řízeno chemoterapií.
IQOS antikoncepci určitě neruší.

Neregistrovaný uživatel
15.08.2019 13:11 89.24.32.***
Igos a antikoncepce 

Dobry den, beru antikoncepci Violetta uz asi 3 roky. Koupila ksem si ted iqos, nevite jestli iqos na antikoncepci vadi? Dam si maximlane 2,3 denne. Dekuji.

Neregistrovaný uživatel
02.08.2019 14:12 46.33.96.***
Re: Heets 

A já myslela,že dělám něco špatně :-\.Také se mi to stalo nedávno,že mě to pálilo.Z toho mi to zase nehořelo,nešlo tahat a žádný kouř.A co mě nejvíc překvapilo,všichni kolem,co mají Heets si pochvalují,jak přestali kašlat a mě to občas při potáhnutí dusí a kašlu.Ale to až poslední dobou.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.07.2019 21:04 46.13.23.***
Heets 

Všechny zdravím. Já za sebe! S heets jsem poslední dobou velice nespokojena....přijjde mi ze tabák či složení cigarety je ošizen...už jsem si popalila několikrát rty. Plást který tam je se zahřívá natolik ze se to nedá kouřit. Našla jsem ještě starou krabičku jak to tady začínalo a neudělalo mi to ani u jedné cigarety. Teď?u každé třetí. :-( >:)

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
12.07.2019 11:44 93.99.130.***

Zajímala by mě Iqos samotná cigareta. Uvnitř cigarety je plast (biopolymer) který se po dokoureni cigarety taví. Jak moc je biopolymer škodlivý?

Zpět na všechny diskuze