A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

cestovní kancelář Firo Tour

| jasmine
jasmine
Všem kteří se rozhodují pro jakou cestovní kancelář na Egypt velice doporučuji Firo Tour,nikdy mě nezklamali,delegáti super,výběr v katalogu velice dobrý a za dobré ceny,jinak nebyla jsem sklamaná ani od Tomi Touru,ale od Čedoku ano,nejen že jsme neměli hotel dle objednávky,ale ještě pro nás neměli místo při odletu z Hurghady,nakonec nás kapitán do lettadla vzal,nebot průvodce neměl zájem se o nás postarat a tak jsem měla 14 letého syna na klíně 41/5 h,letu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.08.2020 12:46 213.210.172.***
Re: Jarka 

FIRO v insolvenci...

Neregistrovaný uživatel
28.08.2020 16:00 85.163.76.***
Jarka 

Loni jsme byli s CK Firo v Turecku.Vse klapalo, ubytování hezké s bočním výhledem na moře, jídlo chutné.Bazem byl čistý,služby hotelu klapaly.ALE!Objednali jsme si poznávací zájezd a musím podotknout, že jsme opravdu poznávali všechny možné obchody.At nelžu, zajeli jsme se podívat na jednu starou mešitu a pak to začalo, vozili nás po všech možných obchodech a nabízeli ,my jim to ještě zaplatili jako zájezd. (pozor na to)Dovolená jinak byla fajn,ale jak jsme odjížděli ve tři ráno, nedostali jsme na cestu ani vodu ,a to jsme na letiště jeli cca tři hodiny.Když jsme měli informativni schůzku,tak nám bylo delegátem řečeno,že dostaneme balíček a pití.Ještě, že jsme na toto nespoléhali ,jako kdybychom to vycítili.Ale jinak Turecko super, doporučuji. 8-)

Neregistrovaný uživatel
13.01.2016 12:35 109.81.210.***
Sally 02.12.2015 07:00
Re: Beduk 

My s nim i byli v květnu 2015 na Grand tour Tureckem a nemůžeme si stěžovat. Výborná delegátka Pavlína i turecký Enver, všechno klapalo tak jak mělo. Jak jsme přijeli na hotel, tak jsme byli odbaveni a nikdo neměl výhodu či nevýhodu. A to jsme s nimi byli 15 dní.

Neregistrovaný uživatel
30.11.2015 17:02 90.178.143.***
Beduk 

Dobrý den, rok 2015 sCK Firo, Turecko. Velmi špatné zkušenosti. Při prodeji zájezdu vše krásně nafoceno a doporučováno. Skutečnost jiná! Suterén, zatuchlé ubytování, delegátka nepřítomna - mnoho práce. Na recepci v hotelu jsou vyřizování Němci, Francouzi,Angličané - Češi až poslední včetně ubytování. CK se nestará , po reklamaci sdělení , že vše bylo dle pravidel. Závěr je jasný.

• Anonym (1)
pepino59
08.09.2013 03:41 77.48.70.***

prosím přételé máte někdo zkušenost s firo tour při cestě do DR ? děkuji.

Jerabci 22.07.2013 11:49
Re: CK FIRO TOUR 

My s nimi letíme poprvé. TUNIS....

MIRKA
21.07.2013 19:33 88.103.105.***
CK FIRO TOUR 

Z CK FIRO TOUR MAM VELICE DOBRE ZKUŠENOSTI. NA DOVOLENOU S NIMI LETAME ASI 10 LET NAPŘ. TURECKO,TUNISKO, ŠPANĚLSKO,MALLORCA A JINE A NIKDY NEZKLAMALI A DELEGATI NAPROSTO SUPER.

olik
08.03.2013 20:08 82.100.34.***

s firo tour jsem byl na malorce .krete .madeiře.turecku.tunisku a istanbulu.a vždy perfektni služby at už v delegatske nebo pruvodcovské činosti.všichni jsou velici profesionálové.vždy jsou připraveni pomoci i nad ramec služeb a nikdy jsem se nesetkal s odmitnutim .a pobočka brno na kobližne vždy perfektni služby .

Zpět na všechny diskuze