A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelská seznamka

| admin2
admin2
Hledáte parťáka nebo rovnou partu na cesty? Napište do naší diskuze, kde můžete najít spolucestovatele všech věkových kategorií a do celého světa. Tak pište a poznejte svět s Orbionem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
09.06.2019 17:14 88.103.175.***
Re: Vicfalls,Chobe -hledám spolucestovatelku +- 50 

Hledám stále spolucestovatelku +- 50,která by chtěla zhruba na týden navštívit Viktoriiny vodopády a Chobe. Přelom říjen/listopad ,nebo únor/březen.

Neregistrovaný uživatel
08.06.2019 19:32 185.47.220.***
Maroko přelom 2019/2020 

Ahojte! Přes Vánoce chci jet do Maroka na 18 dní včetně cest tam a zpět. Mám již koupenou letenku do Marrakeše a to zpáteční za 6.000,-Kč. Jedu 19.12.÷5.1., lety jsou přímé z Prahy. Chci jet toto: Marrakeš-Rabat a Salé-Meknes včetně Volubilis a Mulaj Idrís-Fés (toto vše vlaky, popřípadě lokálními busy a MHD), a dále oblast kaseb Ouarzazate-údolí Dráa... tady uvidím dle toho, zda nás bude více a pronajmeme si auto (pak by toho šlo více včetně Dadés, Todra), nebo zase autobusy. Jak by se jelo bych případně vyspecifikoval blíže osobně, emailem.
Hledám tak 2-3 lidi, kteří by chtěli absolvovat to samé. Města jsou kultůra, archtektura, …, oblast kaseb to samé, ale ne městské a navíc krásná příroda a venkov. Všude navíc dobré jídlo a jiní lidé.
Co se týče peněz, tak bez případného auta a letenky by to bylo za cca 25.000,-Kč, záleží ale samo jak se utrácí... (kolik limonád vypiješ, kolik památek dáš...).
Já nejsem průvodce, takže mně se nic nedává. Cestu naplánujeme spolu. Kontakt: Roman.cestovatel-zavináč-email.cz.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.06.2019 19:27 185.47.220.***
Re: Nepál Everest trek 

Už jsme 4 lidi (1 holka, 3 kluci), ale ještě tak 1-2 by jsme eventuálně mohli vzít :-)

Najde se ještě nějaký horal/horalka, kteří mají fyzičku, už něco chodili???

Neregistrovaný uživatel
07.06.2019 14:04 85.71.7.***
hledám spolucestující ženu 

Ahoj, je mě 50 let a hledám ženu na společnou cestu do rezortu, září-říjen, středomoří. Nemám s kým cestovat.
Václav , nejcesty@post.cz

Neregistrovaný uživatel
26.05.2019 21:30 194.228.32.***
Hledají se parťáci k moři na srpen v rozmezí od 5.- 20.8, nemusí byt na tak dlouho staci tyden 

Zdravím všechny, jsem matka dvou mladežníků - syn 13 let a dcera 10 let a vybouchly nam plány na léto. Najde se někdo kdo by jel k moři s námi?

Neregistrovaný uživatel
15.04.2019 13:44 89.24.50.***
ano 

Docela mě to láká, ale muselo by to být někde u moře. Jirka
ante1@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
07.04.2019 22:04 82.144.139.***
Re: Parťačka Brno a okolí 

v mailové adrese je chyba... j_dolezel@yahoo.co.uk :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.04.2019 14:45 82.144.139.***
Parťačka Brno a okolí 

Ahoj, rád poznám sportovně založenou slečnu, ženu do 35 let, pro trávení společného času při cestování a sportovních akcích a časem třeba i pro cestu životem, když nám bude fajn ;-) Mám rád nejen hory a vše s tím spojené, MTB, VHT, lezení, ale také relax, písčité pláže a surfování. Přes zimu lyžování a skialpy. Nebráním se novým věcem, za kulturou občas také vyrazím, ale na prvním místě je u mě moje čtyřnohá kamarádka, příroda a nějaké to dobrodružství :) Budu rád, pokud se ozveš. Jakub 30/176 Brno, j_dolezel@yahoo.com , foto rád zašlu.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
30.03.2019 11:15 185.47.220.***
Nepál Everest trek 

Ahoj. Chtěl bych jet do Nepálu na Everest trek na 23 dní. Trek je veden z Lukla do základního tábora Mount Everest, dále chci dát cestu tří sedel včetně Gokyo. Jak by se šlo bych případně vyspecifikoval blíže osobně, emailem. Předběžný termín 26.10.÷17.11. (do Himalájí se jezdí v říjnu a listopadu kvůli počasí). Hledám pár lidí, kteří by chtěli jet se mnou. Bylo by ale dobré, kdyby byli alespoň trošku zdatní (míním tím, že dávají Tatry v pohodě, ne že byli na Mont Blanc). Není to ale trek, který musí dát jen sportovec, natož horolezec. Není to žádná drsňárna. Já nechci jet na těžko, vezmu si spacák, pro jistotu žďárák, ale primárně bych chtěl přespávat v chatkách (ty jsou tam levné, takže je zbytečné brát stan). Také jídlo se dává v chatkách, nemusí se brát kilo uheráku atd. Takže relativně nalehko. I když se jde až do výšky cca 5545mnm, tak nemyslím, že by byl problém. Bude tam postupná aklimatizace. Batoh předpokládám 40-60l (větší možná kvůli zimnímu spacáku). Na závěr bych se chtěl podívat po Kathmándú, je tam hodně co vidět (hodně památek zapsaných v UNESCO). Cena letenky teď do 16.000,-Kč, později až 22.000,-Kč (takže je dobré se domluvit dříve než později). Předpokládané výdaje zbytek je cca do 34.000,-Kč (letenky tam a zpět Lukla, spaní, jídlo, pití, víza, památky, doprava...) - je hodně individuální, záleží dost na tobě kolik chceš utratit (kolik limonád vypiješ, kolik památek dáš...)! Cena se dá i srazit. Já nejsem průvodce, takže mně se nic nedává. Cestu naplánujeme spolu. Kontakt: Roman.cestovatel-zavináč-email.cz.

Neregistrovaný uživatel
10.03.2019 11:54 78.102.100.***
Re: Kolumbie a Ekvador 2019 hledame lidi 

Ahoj,ozvěte se na mail ariana2008@seznam
cz, jela bych.

Zpět na všechny diskuze