A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelská seznamka

| admin2
admin2
Hledáte parťáka nebo rovnou partu na cesty? Napište do naší diskuze, kde můžete najít spolucestovatele všech věkových kategorií a do celého světa. Tak pište a poznejte svět s Orbionem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.11.2018 00:04 188.175.109.***
Tadž Mahal (v Indii) + Vietnam..... 

Moc zdravím. Hledám parťáka nebo parťačku na tento plán: Indie + Vietnam. Je mi jedno jest-li muž nebo žena a jaký věk / odkud jste. Důležitá je pro mě pohodová atmosféra a kamarádského člověka sebou s kým si dobře pokecám a zároveň užiji/zasdílíme zážitky s toho co uvidíme. Co uvidíme: Tadž Mahal, další zajímavé památky v Agře i Dilí, Hanoi, vodopády Ban Gioc, město Ha Long, vyhlídku v Ha Long a to Nui Bai Tho, Bo Hon Island, Cat ba Island, Cat ba national park, Lan Ha Bay. Nejsem cestovka, plán není s cestovkou (baví mě potřebné najít). Mám bohaté zkušenosti s obdobnými cestami mimo Evropu, spolucestujícími z internetu a vždy hezky užili (akorát ne všichni mají čas nebo chtějí vidět stejný místa). Nerada bych vyrazila sama, ráda bych někoho k sobě. Termín únor nebo březen (termínově se můžu přizpůsobit). Výpočet na 15 - 16.dnů. Prosím, aby mi psali jen vážný zájemci. Můžete psát na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz Nutné se osobně setkat (vždy na půl cesty), pokud žijete v zahraničí je možné si zavolat přes Skype. Prosím pište co nejdřív. Následně po schůzcee (osobní, telefonické přes Skype), kupujeme letenky a zařizujeme víza apod. Mám zpracované další informace. Další info v případě, že máte skutečně zájem tj. veliký zájem jsem ochotná poslat do e-mailu. Budu moc ráda, když se mi ozvete a těším se na setkání a společnou cestu/zážiky (je mi jedno jest-li již máte za sebou nějakou cestu/cestování nebo ne (vítám k sobě každého)). Mějte krásný den.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.11.2018 16:52 109.105.39.***
Re: Pepa 

Kdyžtak mi napiš na můj email: erca.fabianova@gmail.com

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.11.2018 16:39 109.105.39.***
Re: Pepa 

Ahoj Pepo,
četla jsem tvůj příspěvek. My s kamarády cestujeme hodně a často. A taky hledáme další kamoše, kteří se umí skvěle bavit, aby jsme byli velká parta. Jsme součástí největšího cestovního klubu na světě. A na cestách se opravdu bavíme přes mega párty po potápění nebo jiné sporty. Když budete mít zájem, ráda vám povím více, popřípadně bychom se mohli časem potkat i s mojí kamarádkou. Měj se krásně.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.10.2018 18:00 93.92.50.***
Transsibiřská magistrála 

Ahoj cestovatelé,

v nejbližší době mám v plánu Transsibiřskou magistrálu. Hledám cestovatele, kteří by to také chtěli podniknout. Ideálně bychom se potom domluvili na všem, co je třeba. =)

Pokud je tu někdo takový, tak neváhejte napsat: eternoviajero@seznam.cz, Eva

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.10.2018 18:25 94.143.172.***
Neregistrovaný uživatel
12.10.2018 19:38 185.47.220.***
Egypt přes Vánoce, poznávačka 15.12.-1.1. 

Ahojte!
Přes Vánoce letím do Egypta. Mám koupené letenky do Káhiry 15.12. a zpět také z Káhiry 1.1.2019.
Mám v plánu památky kolem Nilu. V egyptské zimě je tam tak akorát (od Káhiry dolů)... Mám v plánu tuto trasu: Káhira (Gíza, možná Sakkára) – Luxor (možná i Abydos a Dendera, Esna?, Edfú a El-Káb, Kóm Ombo?) – Asuán a Abú Simbel. Přesný plán ještě tvořím.
Jestli se chce někdo přidat, tak ať napíše na email: roman.cestovatel@email.cz
Prosím co nejdříve, než začnu plánovat ubytování, vlaky atd.
Mějte se a ozvěte se. Roman

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 22:15 93.91.49.***
Re: Cestovatelská seznamka 

Zdravím, také hledám spolucestovatel. Napíšeme si? y6@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 09:22 188.175.154.***
Re: Australie/Sydney 

Pište na můj email: misi.stefkova@seznam.cz

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 09:20 188.175.154.***
Australie/Sydney 

Ahoj. Austrálie je můj sen už pár let a já si ho hodlám splnit. Datum ještě nemám, jelikož pořád studuji. Proto také hledám spolucestovatele. Jsem student a peněz nemám dost, takže bych to sama celé nezaplatila. Mám 19 a jsem z Moravy. Nejdříve se chci pořádně seznámit a pak můžeme vybrat datum

Neregistrovaný uživatel
29.08.2018 14:06 90.178.85.***
Francie 23. - 30. října 

Zdravím a zvu vás tímto na cetu do Francie.

Máme totiž ještě nějaká volná místa v devítimístném minibusu. Bude to takový pohodový výlet pro cestovatele, kteří chtějí poznat krásy této země jinak než organizovaně s cestovkou a nevadí jim bydlení pod stanem. Zvlášť dobře si to užijí milovníci přírody a historie. Navštívíme tato místa:

• Jura - krasová oblast.
• Masiff Central, konkrátně Vulcania - výlet po vyhaslých sopkách.
• Údolí řeky Tarn a obří most u Millau.
• Le Puy-en-Velay, úžasné historické městečko s černou Madonou.
• Předhůří Pyrenejí. Historický Carcassone a katarské hrady.

V těchto místech podnikneme pěší výlety po okolí.

frantisek.prokop(zavináč)puffin.cz

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze