A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelská seznamka

| admin2
admin2
Hledáte parťáka nebo rovnou partu na cesty? Napište do naší diskuze, kde můžete najít spolucestovatele všech věkových kategorií a do celého světa. Tak pište a poznejte svět s Orbionem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
24.07.2019 12:18 109.81.210.***
Hledám parťačku/ka na Trek 12.8. - 18.8. 

Ahoj, hledam parťačku/parťáka, případně i skupinku nadšenců do horské turistiky. Cíl je v italských dolomitech, konkrétně v Brixenu, kde bychom se vydali na 81 kilometrový trečík kolem tří sester a jiných místních úžasností. Prespávačka na divoko ve spacoši, samopříprava jídla. Doprava zatím busem/vlakem/sto­pem, když by se nás sešlo víc, tak možná autem, ale přijde mi to zbytečné pokud bychom jeli pouze ve dvou. Bylo by super, kdybys taky rád/a fotil/a, protože na to mě užije Budu se těšit a pokud Tě to alespoň trochu zaujalo, tak neváhej napsat.

Případně můžeme poupravit plán výletu ať sedne oběma stranám ;-)

kiki 29 12.07.2019 06:47
Parťačka- spěchá 

Hledá se parťačka na zítřejší odlet na Ischii 13.6. 2019. Více info na soft28@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
21.06.2019 20:41 88.103.175.***
Re: Vicfalls,Chobe -hledám spolucestovatelku +- 50 

Dobrý večer,safari v Chobe(říční určitě) a jinak se přizpůsobím,pokud by někdo měl zájem i o jiné. U vodopádů si chci dát pár dní čas..projít si je i sama,fotit.. Přemýšlela jsem o letu přímo do VF.A Gorges Lodge - aspon jedna noc,je drahá,ale nádherná :D . Napíšu Vám mail a uvidíme :) Děkuji za rekci,I.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
20.06.2019 13:39 77.104.216.***
HRON 4.-7.7. - hledá se zadák 

Ahoj, pohodová partička 5-ti lidí (+-37let) + jeden pes hledají min.jednoho zadáka na vodu na Hron v termínu 4.-7.7.2019. Pojedeme z Prahy ve čtvrtek v podvečer. Máš rád vodu a zábavu? Přidej se;-)
petraheckova@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
16.06.2019 21:19 91.219.246.***

Dobrý den. Ráda bych se zeptala jestli počítáte se safari a obecně jak to máte naplánované. Finančně, ubytování, doprava apod. Díky parafraze@volny.cz

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
16.06.2019 20:38 91.219.246.***
Zima Thajsko 

Připravuji individuální cestu na leden a únor 2020 do Thajska, Singapuru na cca 5-7 týdnů. Přidá se někdo? Já 65, jedu tam už poněkolikáté. Středně nákladové, pobyt 3-5 dnů na jednom místě, ostrovy i pevnina mezi Krabí a Phuketem. fanfanan@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
09.06.2019 17:14 88.103.175.***

Hledám stále spolucestovatelku +- 50,která by chtěla zhruba na týden navštívit Viktoriiny vodopády a Chobe. Přelom říjen/listopad ,nebo únor/březen.

Neregistrovaný uživatel
08.06.2019 19:32 185.47.220.***
Maroko přelom 2019/2020 

Ahojte! Přes Vánoce chci jet do Maroka na 18 dní včetně cest tam a zpět. Mám již koupenou letenku do Marrakeše a to zpáteční za 6.000,-Kč. Jedu 19.12.÷5.1., lety jsou přímé z Prahy. Chci jet toto: Marrakeš-Rabat a Salé-Meknes včetně Volubilis a Mulaj Idrís-Fés (toto vše vlaky, popřípadě lokálními busy a MHD), a dále oblast kaseb Ouarzazate-údolí Dráa... tady uvidím dle toho, zda nás bude více a pronajmeme si auto (pak by toho šlo více včetně Dadés, Todra), nebo zase autobusy. Jak by se jelo bych případně vyspecifikoval blíže osobně, emailem.
Hledám tak 2-3 lidi, kteří by chtěli absolvovat to samé. Města jsou kultůra, archtektura, …, oblast kaseb to samé, ale ne městské a navíc krásná příroda a venkov. Všude navíc dobré jídlo a jiní lidé.
Co se týče peněz, tak bez případného auta a letenky by to bylo za cca 25.000,-Kč, záleží ale samo jak se utrácí... (kolik limonád vypiješ, kolik památek dáš...).
Já nejsem průvodce, takže mně se nic nedává. Cestu naplánujeme spolu. Kontakt: Roman.cestovatel-zavináč-email.cz.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.06.2019 19:27 185.47.220.***
Re: Nepál Everest trek 

Už jsme 4 lidi (1 holka, 3 kluci), ale ještě tak 1-2 by jsme eventuálně mohli vzít :-)

Najde se ještě nějaký horal/horalka, kteří mají fyzičku, už něco chodili???

Neregistrovaný uživatel
07.06.2019 14:04 85.71.7.***
hledám spolucestující ženu 

Ahoj, je mě 50 let a hledám ženu na společnou cestu do rezortu, září-říjen, středomoří. Nemám s kým cestovat.
Václav , nejcesty@post.cz

Zpět na všechny diskuze