A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA INVIA:CZ

| Limka
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto agenturou, jak rychle odpovídají, jak jednají a tak?
Díky za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.10.2020 14:10 37.188.246.***
Invia 

Mně dluží 45000,—. Věděli, že Ck už vůbec nefunguje a zájezdy neorganizuje, požadovali doplatek. Ten jsem zaplatila a tím jsem je přestala zajímat. TO by bylo na místě

Neregistrovaný uživatel
11.10.2020 00:15 85.107.5.***
Re: CA INVIA:CZ 

invia = už nikdy >:) >:) >:) >:) >:)
INVIA není cestovka, je to pouze přeprodejce jiných CK

Neregistrovaný uživatel
09.10.2020 11:11 37.188.185.***
Re: Trestní oznámení 

T trestnímu oznámení se přidám. Dluží mi 28080.-

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.09.2020 18:23 93.153.61.***

pokud si chcete zakoupit zájezd komunikují velmi rychle jsou schopni vám zavolat do 5 minut , pokud však řešíte problém jako já již podruhé (jsem zřejmě nepoučitelná) tak jejich přístup je liknavý , letos dokonce postupují protizákonně a nic s nimi neuděláte. Doporučuji si zakoupit zájezd přímo přes CK ne přes tohoto přeprodejce . My neměli zájezd s odletem do 31.8 voucher nám nezákonně nabídli bez mého odsouhlasení a když mi mají říci kdy obdržím zpět mé peníze tak jediná odpověď je že mou žádost zpracovávají .

Neregistrovaný uživatel
31.08.2020 19:06 85.207.120.***

Nekomunikují.
V lednu jsem uhradila poukaz pro 2 osoby v důchodovém věku do termálek (Maďarsko, hotel Harkány) s termínem odjezdu v květnu 2020.
CK by měla bez zbytečného odkladu (seniorům-náš případ) vrátit úhradu v plné výši. Podala jsem 1. žádost v květnu doporučeným dopisem - bez reakce CK. Tak jsem podala novou žádost, jejíž převzetí jsem si nechala potvrdit přímo v Pražské centrále - opět bez odezvy. Do třetice mi byl zaslán na konci četvence e-mailem tiskopis "Žádost o vrácení zálohy" avšak bez pojistného. Rozdíl jsem už nechtěla řešit (cca 900,- Kč) a tak jsem podepsala jen abych už dostala peníze zpět. Dodnes nepřišla ani koruna.
Závěr: od 1. žádosti uplynuly 4 měsíce. Dobudoucna si velmi rozmyslím cestovat s touto CK. Cítím se velmi podvedená.
Milena Pálová >:) >:) >:)

Dodnes mi uhrazená platba nebyla

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.08.2020 12:01 217.75.212.***
Re: Voucher 

Dobrý den, mám úplně stejný problém, zájezd od přes Invii, pořádající CK Pantour. Zaplacena záloha v únoru, v květnu zbytek, odlet 11.7, dosud nemáme voucher, prý toho mají hodně.

Neregistrovaný uživatel
10.08.2020 13:42 46.23.56.***
Voucher 

Přes společnost Invia jsem měl objednaný zájezd do Řecka u ck. Pantour ( když jsem později zjistil, že je to Pantour, zhrozil jsem se a oprávněně) Nejprve jsem chtěl zájezd stornovat. Téměř 80 dnů předem, po mně chtěla cestovka téměř 30% z ceny zájezdu.Takže jsem zájezd zaplatil podle smlouvy celý a poté podle nového zákona jsem písemně odstoupil od smlouvy na zájezd, který se měl konat 30.6.2020 a od té doby se marně domáhám zaslání LEX VOUCHERU. Ještě předtím mi bylo sděleno, že Voucher na 100% obdržím, ale že nestíhají.Potom už nikdo neodepsal, že berou na vědomí mé odstoupení od smlouvy, nikdo na mé emaily nereaguje. Dnes jsem se dovolal a bylo mi přislíbeno,že to postoupí výše. Ale trpělivost dochází a pravděpodobně zašlu podnět k pršetření České obchodní inspekci popřípadě pak půjdu do Občansko právního sporu

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.07.2020 11:52 37.188.235.***

S náma taky vyjednali a to jsme měli zájezd pojištěný a musíme si sami vyběhat pojišťovnu AXA u které jsou údajně pojištěný

Neregistrovaný uživatel
08.07.2020 10:47 194.50.226.***
Podvodne jednání 

Firma nekomunikuje a nesděluje informace jak by měla. 3 Měsíce jsem z nich tahal informaci ohledně voucheru. Pak mi přišel email že pokud si vezmu dovolenou ted dostanu bonus 2000kč. Dovolenou jsem tedy objednal. Bonus uznán ale nebyl protože mi vypršel 30.4.2020. Tzn od března do května po x urgencích žádne info a pak že sleva mi propadla to jako vážně. Voucher dodnes nemám prý mají hodně práce. Ale když si objednáváte dovolenou to se vám věnuji vola x lidi a chodí jeden email za druhým. Ale když je problém komunikace je zdlouhavá a ještě dostáváte zkreslené informace.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
02.07.2020 22:46 46.174.33.***

Zdravím, můžu poprosit kontakt na domluvu jak pokračovat dále na to trestné oznámení.

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze