A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

C.K. AXIA

| jasmine
jasmine
Tato C.K. se sídlem v Mělníku má dokonalé lůžkové autobusy,to nemělo chybu v noci se mi dobře spalo,do Španělska jsem přijela odpočatá a vyspalá,kdo nemá rád noční přejezdy,tak z touto C.K. TO nepocítíte.Doporučuju ji má i skvělé ceny y je spolehlivá
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
jasmine 16.07.2007 06:11
C.K. AXIA 

Tato C.K. se sídlem v Mělníku má dokonalé lůžkové autobusy,to nemělo chybu v noci se mi dobře spalo,do Španělska jsem přijela odpočatá a vyspalá,kdo nemá rád noční přejezdy,tak z touto C.K. TO nepocítíte.Doporučuju ji má i skvělé ceny y je spolehlivá

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Ravenhorn
27.07.2007 09:10 212.47.18.***
RE: C.K. AXIA 

Jo s touto cestovní kanceláří jsem byl již několikrát na poznávacích zájezdech a vždy vše bylo super.

jarunka
30.07.2007 18:04 82.150.166.***
RE: RE: C.K. AXIA 

axia je perfektní byla jsem s ní 4krát a vždy bez problémů.mohu doporučit. :-P

Alik
01.11.2007 15:19 89.102.203.***
RE: C.K. AXIA 

S touto cestovkou jsem byla již několikrát,doporučuji všemvše co bylo smluveno dodrželi.Lůžkový autobus byl super.Alena

• Anonym (3)
jouda 01.11.2007 17:39
vřele doporučuji !!! 

žasnu nad vaším nadšením z lůžkových autobusů (obecně). Jen na okraj bych chtěl připomenout, že lůžkové autobusy jsou určeny k tomu, aby v nich cestující mohli přespat V DOBĚ, KDY AUTOBUS STOJÍ NA PARKOVIŠTI !!! a v žádném případě za jízdy. Navíc téměř všechny lůžkové autobusy, které jsou v tomto státě používány, nemají patřičnou homologaci, na technické prohlídky jsou do autobusu manontovány originální sedačky a po absolvování prohlídky zpět lůžka. V době, kdy jsou všechny nové autobusy vybavovány bezpečnostními pásy na VŠECH sedadlech, je takovýto způsob dopravy HAZARD S LIDSKÝMI ŽIVOTY !!! Dopravce si neuvědomuje, co se stane, až dojde k dopravní nehodě podobné té, jaká se stala u Nažidel. Přeji vám všem, kteří jste z tohoto způsobu cestování nadšeni, příjemnou jízdu.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
syrový
13.10.2008 23:21 217.168.212.***
RE: vřele doporučuji !!! 

nemáte pravdu, protože všechny autobusy s lůžkovou ůpravou v C.K.AXIA projíždí STK aniž demontují lůžková sedadla.Byl jsem na STK se svým os. vozem současně s tímto autobusem. :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

FishAndChips
30.10.2008 13:53 217.115.249.***
Průvodkyně hrůůůzy 

Včera večer jsme se vrátili ze zájezdu z Londýna a jsem velice rozhořčený z přístupu průvodkyně. Nejen já, ale i snad všichni "účastníci zájezdu" (už v autobuse koloval papír se stížností)- přehazování programu, díky kterému jsme přišli o Westminsterskou katedrálu a Královskou observatoř v Greenwichi. Prohlídky památek pak vypadaly tak, že nás slečna vybavila vstupenkami a brožurkou, kterou k lístku dostanete a řekla, že je to tam moc hezké a sejdeme se za hodinu a půl...Výklad žádný ani na slavných náměstích, u Buckinghamu apod. kde netlačil čas - když si zaplatím dovolenou s průvodcem, tak očekávám, že si nebudu muset u každého vstupu koupit knížku, abych alespoň něco navíc dozvěděl. Smutné je, že slečna byla jinak velmi příjemná a na další věci, které zajišťovala CK Axia si nemůžu stěžovat. Jenže - sami víte, že průvodkyni si nevyberete :-|
Lůžková úprava busu je velmi příjemná! O bezpečnosti však pochybuju.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
zdejarmila
06.10.2009 16:33 90.176.128.***
RE: vřele doporučuji !!! 

souhlasím, zažila jsem 4 noci hrůzy, děsu a ani se to nedá slovy popsat.Na Sicilii, kam jsme cestovali jsem zapálila několik svíček v kostele za šťastný návrat.Měla jsem pocit, že ležím v regálu, bezmocná a zničená.2 noci tam jsem nespala, nazpátek jsem počítala každou minutu.Vůbec nechápu, že si to může někdo pochvalovat.Autobus neměl bezpečnostní pásy, při brzdění z kopce jsme se všichni sesouvali k řidiči.Kdyby prudce musel zabrzdit tak jsme skončili na jeho hlavě.Jak může někdo provozovat takový AUTOBUS SMRTI.Jarmila 8-O

• Anonym (1)
micák 06.10.2009 20:59
RE: RE: vřele doporučuji !!! 

To, co zde uvádíte nese jasné znaky trestného činu, kterým by se měly zabývat orgány činné (pokud chtějí...)v trestném řízení toto státu. Policie ČR by okamžitě měla monitorovat činnost CK a dát varování okolním státům. Osobně vám všem doporučuji děkovat, že jste se vrátili zpět zdraví a nestálo to nás daňové poplatníky další peníze. Všem přeji šťasnou cestu včetně návratu.... :-(

Beryovka
07.04.2010 12:18 213.194.254.***
reakce na článek vřele doporučuji!!! 

Nelíbí se vám lůžkový autobus?Tak fajn postěžovala jste si a teď už doufám budete v autobusu sedět na zadku a nebo poletíte....tedy letadlem.....Nebezpečí vám hrozí ikdyž sedíte , kdyby řidič prodce zabrzdil tak jste stejně nalepená na sedadle před vámi...už vidím kolik lidí je v autobusu připoutaných....

Zpět na všechny diskuze