A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Blue Style

| Petra111
Ahoj,

neletíte někdo 27.8.2007 na Djerbu? Po tom co jsem četla a viděla v TV Prima, mám docela strach...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra111
20.08.2007 13:42 217.9.216.***
Blue Style 

Ahoj,

neletíte někdo 27.8.2007 na Djerbu? Po tom co jsem četla a viděla v TV Prima, mám docela strach...

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Martin Křiž
20.08.2007 18:45 62.245.109.***
ghjg 

volaji den před odletem..a ten bordel..a počítej s tím že budeš mít ten nejhorší pokoj co hotel nabízí teda pokud se poštestí s CK bules style a pojedeš na djerbu :DD moc tomu nevěřííímm..

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Terriiinka 21.08.2007 19:20
RE: ghjg 

Presne taaaaaak :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Ira
22.08.2007 11:51 213.195.207.***
Blue Style 

Po přečtení všech recenzí na CK Blue Style
začínám mít pocit ,že jsem již 4x byla s jinou CK,žádný z těchto problémů kromě změny nebo zpoždění letu jsem s touto CK nezažila.Ale to snad není jen chyba CK,ale i dopravce.Doufám,že ani po páté tomu nebude jinak.No musíme doufat.Letíme 18.9.2007 do Sharm el Sheiku.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Terriiinka 24.08.2007 17:11
Delagatka BS Tunis - Hammamet 

Take bych rada upozornila na delegatku (Tunis-Hammamet,Ilonu Malinakovou,je to namyslena arogantni lharka..!!!!

• Anonym (1)
Petr Dobeš
29.08.2007 18:40 88.146.187.***
RE: ghjg 

Jedem s přitelkyní zitra na zakynthos recko, pred hodinou nam volali z cestovni kancelaře BS ze nam meni hotel a take mesto pobytu...zmenili nam ho do laganos nejhnesnesiho mesta na ostrove...jsem tedka velice zklamany a smutny volal jsem zpatky do ck Blue Style. Kde mi rekli ze jina moznost neni. Zacal jsem se proto zajimat vice o tuhle CK a zjistuji ze nejsme prvni ani posledni kterym to udelali. Nyni jsem se dostal na tuhle diskuzi a davam semka svuj nazor. Chci pozadat vsechny kterym se to stalo aby mi napsali mail a muzeme se dohodnout o podani trestniho oznameni na tuhle ck anebo podani podnetu k vysetrovani na Českou obchodní inspekci. Protoze dle meho nazoru je to klamani zakaznika. Hotel ktery jsme meli objednany byl v klidnem miste ostrova nyni jsme v nejrusnejsim meste ostrova myslim si ze to byl umysl CK protoze semka nechtel nikdo jet tak dali do nabidky neco jineho. Bohuzel v obchodnich podminkach to maji osetrene. Ale to nic neznamena. Snad se budeme mit fajn a udelame si dovolenou podle sveho...vcera jsem se jeste tesil ale tedka jsem hodne nestastny a zaroven nastvany.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Luděk Prušák
19.09.2007 08:46 83.208.15.***
Shenko s´ 

Byli jsme v červenci v Egyptě se společností Shenkos.Byli jsme ubytováni ve dvou hotelích a všechno klapalo velmi dobře,doprava,ubytování,strava,služby,program.Už jsme toho procestovali hodně a musíme objektivně uznat a hodnotit jejich služby jako velmi dobré.Proto jsme se rozhodli,že s nimi poletíme ještě v tomto podzimu znovu.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
simiska 24.09.2007 21:25
RE: RE: Blue Style 

AHoj Drahuš to jsem s tebou musela sedět v letadle...:)v jakém hotelu jste byly?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
alus
02.10.2007 16:51 88.146.208.***
CK blue style 

prosím podle termínu ses již měla vracet - napiš jaké to tedy bylo - dnes jsem zaplatila zájezd na djerbu s CK BS....tak doufám, že to nebude tak hrozné... :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
turistka
15.10.2007 13:04 85.207.3.***
RE: Blue Style 

Nejhorší dovolená mého života

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze