A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Blue Style

| Petra111
Ahoj,

neletíte někdo 27.8.2007 na Djerbu? Po tom co jsem četla a viděla v TV Prima, mám docela strach...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
123
22.07.2008 15:41 83.208.153.***
Spokojenost 

Na Djerbě jsme byli v termínu od 7.7.2008 do 17.7.2008 v hotelu Carribean World Djerba a byli jsme maximálně spokojení, vše proběhlo včetně odletu a příletu podle plánu, pokoj, jídlo, animační programy a delegátky vše OK. S BS jsme cestovali poprvé a byli jsme maximálně spokojeni.

jezinka99 19.07.2008 10:48
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

jestli se chcete dozvědět více, mrkněte se na stránky,které založil jeden z nás podvedených klientů CK Blue Style

http://www.volny.cz/oznameni/bluestyle.htm

jezinka99 19.07.2008 10:46
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

S CK BLUE STYLE JIŽ NIKDY VÍCE!!!!!!!!!!
jsme další z podvedených klientů,kteří jsme se vrátili 17.7. z Djerby.Objednali jsme si hotel Diana Rimmel, bylo nám potvrzeno,že hotel je volný a můžeme se ubytovat. Nakonec byl změněn.Arogantní jednání delegátky Dolečkové jsem ještě nezažila. Hotel Diana jsme si vybrali proto,že měl být v moři písek kvůli dětem. Dovolenou jsme trávili u bazénu. Dále v Dianě měl být Blue Club,zábava v češtině a hlavně i pro děti.Zde Blue Club nebyl.Což považuji za další nedodržení podmínek. TOTO JEDNÁNÍ NECHÁPU A NEVÍM PROČ JSME O TOM NEBYLI INFORMOVÁNI PŘED ODLETEM.NELETĚLA BYCH TOTIŽ NIKAM.

REKLAMACI JSEM PODALA JAK PÍSEMNĚ, TAK TELEFONICKY PŘÍMO NA CK BLUE STYLE.
Varuji všechny před touto CK-nedodržují nic a navíc nabízí hotel,který je už dávno beznadějně obsazen na 2měsíce dopředu a v nabídce na netu ho pořád mají.

Ema 19.07.2008 00:29
RE: RE: RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

Zaplaťpánbůh jsem nikdy cestovku Blue Style nebyla nucena potřebovat,ale vím o ní své.A tomu,že zpoždění letů a naopak dřívější odlety při návratu domů,není věcí cestovky,tak tomu může uvěřitjenom opravdu nezkušený cestovatel.Znám CK,kterým se toto nestává a pokud ano,tak zcela výjimečně.

zorka.pce 09.07.2008 14:12
RE: RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

Stejné zkušenosti mám i já.A že jsem měla strach,po přečtení diskuzí z loňska.Na letišti při letu tam i zpět byli všichni ochotní a delegátka i animátorka také.Letecká společnost a zpoždění letů je jiná kapitola. ;-)

Radkaa
09.07.2008 13:37 217.77.165.***
RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

My jsme také měli spoždění cca 4 hodiny, ale dá se to, vím, že je to stres a čekání, ale myslím, že co se týká spožděných letů, tak to sem do této diskuse vůbec nepatří.Pokud správně čtu, tak je to diskuse na CK Blue Style a né na leteckou společnost.My jsme s CK Blue Style neměli žádné problémy ani s jejich zaměstnanci, jak s delegátkou v Tunisu, tak swe zaměstnanci v ČR.Naopak musím podotknout jejich vstřícnost a ochotu.Bravo ;-) ;-) ;-)

zorka.pce 09.07.2008 12:33
RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

:-D ;-) my byli spkojení :-D ;-) a děkujeme.Zpoždění jsme měli jen 3,5 hodiny,takže nevim,jak bych reagovala při 16.Ale taky už jsme zažili z Djerby 12 hodin a zkrátka vim,že si musím plánovat ještě další den po příletu dovolenou.Stát se může cokoliv.Když jedeme autem,můžeme chytitbouračku na dálnici a zrovna tak se může přiletět na čas a pak se někde dostanete do zácpy a stějně máte zpoždění. ;-)

f.r.eee 09.07.2008 12:20
RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

Ja jsem na tom letisti hnila jeste dyl. A nevim, kdo to sam psal; ale asi neumi cist, kdyz jsem psala, ze se zrejme bude menit letecka spolecnost, nechapu, proc se ptate, proc s tim neco nedelame. Posledni vec, kterou pisu je ta, ze opet je napsany v katalogu, ze se ma pocitat s timl, ze prodlouzeni letu muze zasahovat do dalsiho dne. A myslim, ze jsme si nepotykali. Taky pisu posledni prispevek, protoze ono se to pise moc hezky, sproste, anonymne. Jestli chcete kompenzaci a mate na ni pravo, musite se o ni prihlasit.
A kdyz podminky znate vsichni, tak porad nemelte nesmysly.Mejte se fajn.
Mejte se hezky, lette s jinou cestovkou, stejne na ni budete nadavat.

Žovka 09.07.2008 09:23
RE: Na co pořád nadáváte? 

Obhajuj si je jak chceš, to mně už je fakt úplně šumák. Mě nějak moc nese*e ten první den, i když sme měli odletět 24. a odlítli sme až 25. Mně vadí ten poslední, že se vrátím 5.7. místo 4.7. Nikdo si tam asi moc neuvědomuje, že ostatní neseděj jen v kanclu a zařizujou zájezdy. Co když někdo měl jít v sobotu třeba do práce?? To je tam všem úplně u pr**le. Kdyby sme měli zpoždění plácnu 4 hodiny, tak držim úsměv, ale 12 hodin je dost přehnaný. Je to půlka dne a myslim, že kdyby si hnila na letišti od 20.30 do 5.00 ty, tak z toho taky nejsi nadšená. On si každej myslí, že může Čecháčkovi dělat na hlavu, ale ne každej si to nechá líbit.

K.ROCK
08.07.2008 23:23 77.104.243.***
RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

No mě taky volaly z tech jejich obhájců tady si nic nedělej oni kdyby tam byly s náma tak mluvěj jinak myslej si že sou nejchytřejší když sem zkopírujou smluvní podmínky těm kdyby Bluestyle řek at skočej z okna tak to asi udělaj!! :-)

Zpět na všechny diskuze