A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Blue Style

| Petra111
Ahoj,

neletíte někdo 27.8.2007 na Djerbu? Po tom co jsem četla a viděla v TV Prima, mám docela strach...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ščučková
24.08.2008 19:17 90.176.250.***
RE: delegati 

23.8.2008 jsme se vrátili z Egypta. Hotel Beirut jsme vybírali vzhledem k tomu, že jsme měli vnuka a tento hotel nám byl doporučen. Vše fungovalo dle informací. Byli jsme spokojeni. Delgátku jsme viděli lx a pak prožívali hrůzu při odletu, protože časový harmonogram do 18.hod.nevisel, a naše rodina tam byla jediná. Nebylo to příjemné, protože v recepci nám řekli, že budeme muset pokoj vyklidit již ve 24 hod. Nebyla to pravda. Kdybychom den před odletem (v 10hod.) měli schůzku, bylo by vše v pořádku. Takže dle našeho názoru je tam naprosto zbytečná. Šlo by to zařídit jinak.

Radca 14.08.2008 15:17
RE: RE: Řecko s Blue Style 

Já slyšela, že reálně uvažují o tom, že by spolupráci s Karthago Airlines v budoucnu ukončili. Asi to nepůjde ze dne na den, určitě mají nějakou smlouvu a smluvní podmínky, tak třeba pro příští sezónu.

Teresa
14.08.2008 11:23 80.188.205.***
Řecko s Blue Style 

Tak vy mi teda dáváte, včera jsem na poslední chvilku sehnala zájezd do Řecka s BS a teď mám tsrach jak o dovolenou, tak snad i o život! Dostala se ke mě informace, že CK rozvázala smlouvu s Kartagem..ale jak tak koukám, tak pravdivá asi nebude...

simsa
12.08.2008 21:07 195.122.215.***
delegati 

Nevite prosim nekdo jaky jsou delegati od teto ck v Hurghade??(hotel Beirut a okoli)!!!

Michael.petrus
08.08.2008 15:34 213.192.13.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: HNUS CK BLUE STYLE 

PŘEJI TAKÉ HEZKOU DOVOLENOU VŠE JE JEDNOU POPRVÉ A CHYBY BY JSE MĚLI DĚLAT TAKÉ JE N JEDNOU NO UVIDÍME,ALE TAKÉ MNOHO LIDÍ NAD TÍM MÁVNE RUKOU,PROTOŽE VĚDÍ ŽE VÝSLEDEK BY BYL BEZ USPĚCHU.

Gargina 08.08.2008 15:20
RE: RE: RE: RE: RE: HNUS CK BLUE STYLE 

Tak přeji hezkou dovolenou a doufám,že je to první a zárověň poslední překvapení od CK Bleee /jak je nazval skater/ style. Po shlédnutí níže uvedených příspěvků totiž zdaleka poslední být nemusí.

Michael.petrus
08.08.2008 15:05 213.192.13.***
RE: RE: RE: RE: HNUS CK BLUE STYLE 

UČITĚ Z TOHO MUSÍ MÍT DOBRÝ POCIT JEDE NÁS CELÁ PARTA A ZA TY DVA DNY JSME TO ZPOČÍTALI NA 35000,- JEDEN DEN 55MINUT A DRUHÝ TO JE JEŠTĚ PŘEKVAPENÍ. PROSTĚ SUPER

Gargina 08.08.2008 14:54
RE: RE: RE: HNUS CK BLUE STYLE 

Je to od nich opravdu hezké,že nám přidali celých 50 minut. Hned mám lepší náladu. Trochu luxus zaplatit celý den za 55 minut.

Gargina 08.08.2008 14:20
RE: HNUS CK BLUE STYLE 

Ahojky,tak mě napadlo,jestli neletíte v úterý 12.8., protože já mám ten stejný problém. Při objednání zájezdu mi bylo sděleno,že odlet je v 8,00 ráno a návrat z destinace v odpoledních hodinách. Včera po několika urgencích konečně dorazily pokyny a my se nestačili divit: odlet ve 23,55 a návrat v 5,00 hod.Na dotaz,kdeže je 11 dní,když tam budeme jen devět mi velmi nepříjemná pracovnice CK Blue style sdělila,že se jedná o 10 nocí a zavěsila.Vzhelem k tomu,že do hotelu se počítám, dostaneme tak v 7,00 ráno a vyženou nás tak 2,00, je to super.

micák 07.08.2008 19:49
RE: Djerba s Blue-style 

Vidina super pobytu v hotelu Diana Rimel Beach kombinovaná s tím, že mně mohou obléci "dřevěné šaty" a nebo mým tělem nakrmím žraloky ve Středozemním moři mně osobně neláká.Jak je vidět - někdo má rád adrenalin v krvi..... :-| :-(

Zpět na všechny diskuze