A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Aktuální stav cestování vzhledem k viru?

| Pájík2
Pájík2
Ahoj Všem, jezdí se vůbec někam nebo už vůbec nikam? Máme jet do Egypta a na Egypt fóru lidé remcají, že jeto nebezpečné, jedna paní v rádiu se bála jet z Prahy do Poděbrad takže se ptám.. jede vůbec někdo ještě někam?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.10.2020 11:07 193.165.237.***
Re: Aktuální stav cestování vzhledem k viru? 

Letos bych už nikam nevyjížděla a jela bych hned jak se to zlepší , všude ve světe to je stejně na prd, ale jaro by zase mohlo být lepší, lituju všechny kteří mají voucher CK a musejí na příští rok koupit zájezd nebo ho musejí vyčerpat, příští rok o moc jiný v cestování nebude jako ten stávající, horší bude to, že podmínky budou známé a CK je převedou bez rozdílu na klienty.
Ale nemyslím si, že by bylo všem mořím konec, hold je třeba vydržet a jet opravdu až tehdy jakmile to půjde a ne za každou cenu...

Neregistrovaný uživatel
23.10.2020 23:53 82.114.197.***

Za minulé vlny jsem postřehl, že letenky do Londýna stály pouhých 250 korun... Je to stále pravda? Chaos, který zde panuje je opravdu šílený, proto bych si rád provětral hlavu..
Gustavo Woltmann

gustavo.woltmann 21.10.2020 20:21

Pokud jste negativně testováni a neohrožujete ostatní, tak proč ne...říkám si, že se můžete nakazit úplně stejně po cestě do práce a na nákupy, jako když letíte do Egypta. Samozřejmě, potkáte víc lidí, ale korona a její samotný vir je všude..
Gustavo Woltmann

Neregistrovaný uživatel
25.09.2020 08:02 91.139.117.***

Dobrý den. My jsme nakonec neriskovali a zůstali v ČR. Měli jsme strach, že by se to zavřelo před tím, než bychom odjeli, nebo už kdybychom tam byli :D
Nakonec jsme dali Krušné hory konkrétně tu https://www.honourandgrace.com/cs/ a super. Okolí stojí za to

Pájík2 29.07.2020 13:43

Ahoj Všem, prozatím máme Egypt přeložený na podzim a podle toho jak se vyvine se pojede nebo ne. Situace je zatím nepřehledná a možná, že zachráníme letošní neuskutečněnou dovču nějakým tuzemským pobytíkem. Zřejmě nikdo neodhadne co za pár měsíců bude nebo nebude. Momentálně nás neláká jet nikam, protože máme velké pracovní vytížení a více času bude na podzim a později. Ted občas jedem o sobotě na český výlet :-) Riziko, že něco chytnem je ale v čechách možné asi stejně jako všude jinde.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.07.2020 17:22 176.97.244.***

dobry den , dnes jsme se vrátili z Maďarska , úplně v klidu , žádné omezení jen roušky v obchodech :-)

Neregistrovaný uživatel
04.07.2020 11:42 90.181.27.***

Čau Pájíku2. Určo mi pak napiš, jak jste se rozhodli. Kde vůbec hledáte zájezdy?Taky bych chtěl jet do Egypta, ale zatím jsem našel jen tento zájezd. https://sbalaval.cz/egypt/300026791-hotel-pickalbatros-aqua-park-sharm-el-sheikh-egypt-sharm-el-sheikh-11-705-kc-zajezd-dovolena-egypt-sharm-el-sheikh.html

Neregistrovaný uživatel
24.06.2020 20:17 46.183.56.***
Cestování 

Zdravím všechny cestovatele. Letos pojedeme na 13 nocí do Chorvatska. Coronavirus můžu chytit kdekoliv i u nás, tak proč nejet. A doufám, že poletíme koncem září i do Egypta, to se uvidí, zda budou obnovené lety. Přeji všem hezkou dovolenou, ať už budou kdekoliv.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.05.2020 22:34 178.255.168.***
Turecko - srpen 

Já mám v srpnu Turecko s dětma 5*pobyt s AI. Osobně jsem to odpískal i kdyby se nakonec letělo tak nemám zájem vzhledem k omezením,které se v hotelových resortech v Turecku chystají.
Mám to od Fischera - minimální storno poplatek garantují do 30 dnů před odjezdem,takže počkám - pokud to zruší oni vezmu Lex Voucher pokud ne tak to stornuji sám.

valsky.maty 21.05.2020 10:08

Dobrý den, mám na Vás dotaz. Tady v tomto článku jsem se dočetl:

https://www.rexter.cz/rubriky/zpravy-a-politika/jak-ovlivni-koronavirus-turisticky-ruch-a-vyber-dovolene_580.html

že CK mají na vyplacení zrušených letů čas do 31.sprna. Je to pravda? Máme zaplacenou dovolenou, ale zatím nevíme od CK žádné oficiální stanovisko. Pokud by to tak skutečně bylo, pak je pro nás letní dovolená 2020 tabu, protože další peníze na dovolenou tak rychle neseženeme :-X

Díky za názory.

Zpět na všechny diskuze