A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zrušený let

11.12.2011 09:17:06 | mispi
mispi
Dnes som na checktrip zistil, že zo 6 nadväzných letov na letenke je jeden posunutý tak, že ďalší nie je možné stihnúť a 1 je uplne zrušený /letenka je vystavená ako spiatočná z KRA do SJU/. Mám ešte 2 mesiace do odletu, ale nadväzné ubytovania a plavbu už kúpenú. Zaujímavé je, že z aeroliniek, ani zo Student agency sa mi nik neozval. Skúsim teda ja v pondelok.Aké sú možnosti, čo ďalej?
Môžem im navrhnúť zmenu odletového letiska z Krakowa na Viedeň ak lety odtiaľ sú ešte dostupné v rámci ich leteckej aliancie? Aké sú povinnosti leteckého prepravcu v takomto prípade? Letenku mám zaplatenú už 5 mesiacov.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mispi 06.01.2012 11:46
Re: zrušený let  

Je to za mnou... s American Airlines skrátka nepohnete. Ponúkli mi jedinú náhradu - o 2 dni neskôr a let dlhší o 20 hodín. Všetky ostatné možnosti zamietali a čakali, kým sa uvarím vo vlastnej šťave. Nariadenie 261/2004 Európskej komisie je pre nich zdrap papiera. Po troch týždňoch som rezignoval a prijal plnú kompenzáciu. To má však háčik - poplatok Student Agency sa nekompenzuje /34 euro v prd.../a kedy prídu peniaze od AA je v nedohľadne - lehota 7 dní pre nich nič neznamená.... Kúpil som letenky cez Condor napriamo - cena oproti pôvodným vyššia o 100 euro za kus,
Poučenie: Už budem kupovať letenky len napriamo cez leteckú spoločnosť - potom aspoň musia komunikovať priamo s vami - pri kúpe cez agentúru si vás ani nevšimnú - nie ste pre nich zmluvný partner. Navyše Student agency je v tomto prípade len poštár - a navyše veľmi zlý - žiadne poučenie o vaších právach, žiadna aktivita , len pozícia mrtveho chrobáka. My nič, to tá zlá letecká spoločnosť a čo my s tým môžeme urobiť. Pravdupovediac, najviac som sklamaný z postoja Student Agency

mispi 11.12.2011 09:17
zrušený let  

Dnes som na checktrip zistil, že zo 6 nadväzných letov na letenke je jeden posunutý tak, že ďalší nie je možné stihnúť a 1 je uplne zrušený /letenka je vystavená ako spiatočná z KRA do SJU/. Mám ešte 2 mesiace do odletu, ale nadväzné ubytovania a plavbu už kúpenú. Zaujímavé je, že z aeroliniek, ani zo Student agency sa mi nik neozval. Skúsim teda ja v pondelok.Aké sú možnosti, čo ďalej?
Môžem im navrhnúť zmenu odletového letiska z Krakowa na Viedeň ak lety odtiaľ sú ešte dostupné v rámci ich leteckej aliancie? Aké sú povinnosti leteckého prepravcu v takomto prípade? Letenku mám zaplatenú už 5 mesiacov.

Zpět na všechny diskuze