A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zrušení odletu

18.04.2013 13:25:56 | PetulaVLA
PetulaVLA
Měli jsme letět z Brna na dovolenou a bylo nám oznámeno, že odlet byl zrušen, že máme letět z Prahy (což se nám tedy vůbec nelíbí) nebo dovolenou zrušit. Stalo se vám to někdy? A jak jste to řešili? Jsem pěkně namíchnutá...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.09.2015 14:23 88.81.65.***
Re: Nikdy s i-tavel  

Naprostý souhlas,taky z ní doluju peníze za zrušení zájezdu,už jsem podala trestní oznámení.Stále jen slibuje.

Neregistrovaný uživatel
06.09.2015 19:06 188.246.111.***
Nikdy s i-tavel  

peníze nám dluží už dva měsíce P.Vlachová si půjde asi na pěkně dlouho sednout do chládku o to už se postarám, at ani nevychází z domu!!!!!!
To jí neprojde.

Globík 02.03.2014 13:34
Re: dovča Egypt  

No že jim nezrušili odlet :-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
01.03.2014 17:52 88.101.38.***
Re: dovča Egypt  

Jak zapadá Vaše jistě skvělá dovolená do diskuze zrušení odletu?Blanka

Jana Vítková
28.02.2014 10:01 83.208.30.***
dovča Egypt  

Byli jsme v hotelu Sindbad Aqua ( 15.2.-22.2.) a bylo tam skvěle. V hotelu nebylo moc lidí, skvělé služby i jídlo. Byli jsme hodně u bazénu, protože na mě bylo moře celkem studené. Jiní klienti se ale koupali. Do Egypta jsme leji hlavně kvůli odpočinku, což se nám splnilo. Navíc z hotelu se dá jít ven, takže jsme po večerech chodili i mimo hotel. Hlavně nakupovat....:-)
Delegátka ludmia za námi chodila často a dokonce nám pomohla vyjednat super slevy při nákupech. Egypt vřele doporučuji a lidi..nebojte se. V Hurghadě je úplný klid. Nikdo jsme neměli žádné žaludeční problémy a antinal, co nám hned po příletu dala delegátka, jsme ani nepotřebovali. Shrnuto - bylo to suprové. Jeli bychom zase.

PetulaVLA 18.04.2013 14:25
Zrušení odletu  

Měli jsme letět z Brna na dovolenou a bylo nám oznámeno, že odlet byl zrušen, že máme letět z Prahy (což se nám tedy vůbec nelíbí) nebo dovolenou zrušit. Stalo se vám to někdy? A jak jste to řešili? Jsem pěkně namíchnutá...

Zpět na všechny diskuze