A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zpožděnky?

04.08.2009 22:04:15 | Ilona.O
Zdravím všechny cestovatele, vzhledem k hrůzostrašným článkům o úrovni občerstvení na letišti Ruzyně mám dotaz - dostala jsem od své CK slevovou poukázku do Restaurantu Budweiser Budvar - na webu to vypadá dobře a je tam i nějaká možnost parkování k účtu atd. Píší, že berou i "zpožděnky" - co si pod tím mám představit?? Máte s tím někdo zkušenost a s tou restaurací?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
k.m cb
07.08.2009 17:20 92.62.224.***
RE: zpožděnky?  

To znamená,že pokud bude mít Vaše letadlo větší zpoždění,tak dostanete poukázku v určité hodnotě na občerstvení.
S restauracemi na letišti zkušenost nemám....nejsem blázen za ty prachy...

Ilona.O
04.08.2009 22:04 94.142.234.***
zpožděnky?  

Zdravím všechny cestovatele, vzhledem k hrůzostrašným článkům o úrovni občerstvení na letišti Ruzyně mám dotaz - dostala jsem od své CK slevovou poukázku do Restaurantu Budweiser Budvar - na webu to vypadá dobře a je tam i nějaká možnost parkování k účtu atd. Píší, že berou i "zpožděnky" - co si pod tím mám představit?? Máte s tím někdo zkušenost a s tou restaurací?

Zpět na všechny diskuze