A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zná někdo Vacanze Inn ČR

28.04.2009 15:29:13 | Andrea Jirků
Dobrý den, nevíte někdo prosím nějaké podrobnosti o Vacanze Inn ČR? Na internetu jsem se nějak omylem dostala na jejich stránky a zaujala mě jejich nabídka a poměrně rozumné ceny ubytování na to že je to na Sardínii. Není to sice cestovka ale nějaký začínající projekt. Vypadá to dobře ale nevím jestli se něčemu takovému dá věřit. Asi nezbyde nic jiného než to zkusit :-) ... pokud máte někdo nějaké bližší info budu moc ráda. Mějte se krásně.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Andrea Jirků
28.04.2009 15:30 79.29.201.***
...ještě ty stránky  

jo ještě ty stránky kdybyste nevěděli o co jde :-)
www.vacanze.netau.net

Andrea Jirků
28.04.2009 15:29 79.29.201.***
zná někdo Vacanze Inn ČR  

Dobrý den, nevíte někdo prosím nějaké podrobnosti o Vacanze Inn ČR? Na internetu jsem se nějak omylem dostala na jejich stránky a zaujala mě jejich nabídka a poměrně rozumné ceny ubytování na to že je to na Sardínii. Není to sice cestovka ale nějaký začínající projekt. Vypadá to dobře ale nevím jestli se něčemu takovému dá věřit. Asi nezbyde nic jiného než to zkusit :-) ... pokud máte někdo nějaké bližší info budu moc ráda. Mějte se krásně.

Zpět na všechny diskuze