A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s travel portal.cz

25.04.2014 09:06:23 | kafka70
kafka70
Dobrý den našel jsem velice levnou nabídku zájezdu do egypta na strankach TRAVELPORTAL.CZ ale nemají žádné recenze nemáte nikdo s touto cestovní agenturou zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.04.2016 12:22 37.48.6.***
Re: TRAVELPORTAL.CZ je NEDOKONALÝ  

Zrejme jste si poradne neprecetl prispevek nize. Nikde neni psano, ze se letenky overuji az po zaplaceni. Letenky byvaji rezervovane, tady je rec o hotelu. Rezervovane letenky se uz jen potvrdi. Takto to delaji vsechny cestovni agentury, to je proste fakt, pokud se jedna o exoticke zajezdy na pravidelnych linkach. Dalsi fakt je ten, ze vam o tom bohuzel nektere agentury ani nereknou. Verte mi, delal jsem v cestovnim ruchu opravdu dlouho. Nicmene zde se ale bavime jen o zlomku vsech zajezdu z nabidky. Drtiva vetsina je na garanci. Jinak co ja vim, tak pojisteni si do objednavky klinti pridavaji sami stejne jako u jinyh agentur. Nikdo Vam ho pote do objednavky bez vaseho vedomi nepridava. Podivejte se prosim na jejich web, kde je to zrejme, nez zacnete psat takove nepravdy.

Hezky den

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
31.03.2016 18:27 78.80.52.***
Re: TRAVELPORTAL.CZ je NEDOKONALÝ  

Travelportal není vůbec dokonalý, je to vlastně portál, který patří Blue style, který si tam doprodává své zájezdy. myslím, že rozhodně nemohou po nikom chtít, aby zájezd nejdřív zaplatil a pak zjistil, zda jsou volné letenky!!! Navíc Vám nutí své pojištění, dají Vám ho do objednávky automaticky a pokud ho nechcete, pak si s nimi musíte psát, aby Vám vrátili peníze. Myslím, že po letošní sezóně budou mít velké problémy, protože jejich destinace jako Tunis, Egypt a Turecko nejsou příliš žádané....

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jiří Kuchta 30.03.2016 22:04
Re: zkušenosti s travel portal.cz  

Normální agentura, na rozdíl od jiných prodává BlueStyle (možná jsou nějak provázaní). Objednával jsem u nich zájezd a jestli se dobře pamatuju tak spokojenost vyšší než u jisté velké brněnské. Přidali bonus ohledně dopravy / parkování a měli jednodušší administrativu (obdobnou tomu na co jsem zvyklý od německých cestovek).

Neregistrovaný uživatel
16.03.2016 17:09 193.85.217.***
Re: TRAVELPORTAL.CZ je fakt dokonalý  

Jen ještě ohledně těch recenzí. A našel jste nějakou špatnou? :D To že jste Vy nevěděl o tomto standardnim postupu ještě neznamená, že Travelportal není dobrá agentura. Napsal jste jen další z mnoha zbytečných příspěvků, které neoprávněně špiní jména solidních firem.
Děkuji a přeji krásný den.

Neregistrovaný uživatel
16.03.2016 16:53 193.85.217.***
Re: TRAVELPORTAL.CZ je fakt dokonalý  

Vážený pane. Než tady začnete psát o tom, že je něco směšné, zjistěte si nejříve laskavě fakta.To, co vy popisujete je standardní postup většiny cestovních kanceláří, které dělají exotiku na pravidelných linkách, tzn. ne s chartery typu Travel Service atd. Víte, tyto cestovní kanceláře nemohou mít nasmlouvané hotely na garanci, protože dopředu nevědi, kolik míst prodají. U zájezdů na charteru mají zakoupenou určitou kapacitu letadla, takže z toho mohou vycházet, kolik pokojů si na garanci mohou vzít. Pokud na charteru mám ještě hodně míst v letadle, srazím cenu zájezdů a ono se to doobsadí - říká se tomu Last Minute. U pravidelných linek to takto bohužel nefunguje. Tam se letenky i hotel objednávají až po zaplacení zájezdu. Nicméně vždy si ještě předtím kontrolují, zda hotel je ještě volný, takže nepotvrzení hotelu dochází opravdu málokdy. Buďte rád, že Vám to alespoň na rovinu řekli - ne každá agentura to tak dělá, protože se toho samozřejmě spousta lidí zalekne a zájezd si kvůli tomu nekoupí.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.09.2015 12:50 93.153.6.***
TRAVELPORTAL.CZ je fakt dokonalý  

Objednal jsem zájezd a odjezd druhý den nikdo se neozval pouze automatická odpověď na email po telefonní urgenci mi bylo zděleno že se jedná o exotický zájezd a že ho musím nejdříve zaplatit a pak oni zjistí zda je volný a když nebude tak prý mi vrátí platbu ale do kdy??? také do hodiny jako já bych zaplatil to mi neřekli:-))))
V dnešní době jsou opravdu směšný a nenašel jsem zatím dobrou recenzi. (((clap)))

• Anonym (6)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.09.2015 11:01 193.85.217.***

Je to výborná agentura, s přeprodejem není problém.

Jen se pak na ně nevztahují reklamace hotelů, to je třeba směrovat na cestovku. To ona ma hotely nasmlouvané.

Takže se nebojte a hurá na výlet
Dana :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Globík 25.04.2014 15:29

Tato otázka není na místě. Já osobně odpovím protiotázkou: nabízejí něco navíc oproti zavedeným internetovým agenturám? Protože za shodné ceny se to dá zcela nepochybně koupit i jinde (Invia, SA,...)

kafka70 25.04.2014 11:58

Myslíte tedy že se nemusím bát od nich zájezd zakoupit děkuji za odpověd

admin2 25.04.2014 11:21

Dobrý den,

pokud vím, tak tato agentura pouze přeprodává zájezdy (tuším, že českých nebo převážně) CK, takže globálního hodnocení kvality služeb se asi takto nedopídíme :)

Přeji krásný den.

Zuzka

Zpět na všechny diskuze