A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s ck válek tour?

27.02.2008 13:00:21 | Martina I.
Máte někdo zkušenosti s touto cestovkou? Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Katka
02.04.2013 21:29 31.192.72.***
Re: CK Válek tour  

Zdravím Vás, letos máme jet na dovolenou do Itálie s CK Válek... ale na netu jsem našla , že jsem v likvidaci. Tudíž co to má znamenat. Paní jednatelka se mnou normálně komunikuje, ale když jsem tohle našla, oběšel mě strach abych náhodou nepřišla o peníze. Nevíte něco o tom??? :-S :-S :-S

• Anonym (34)
  • Anonym (38)
l-u-c-k-a 21.07.2008 16:38
CK Válek tour  

V neděli jsme se vrátili z Gargána. K ubytování jsme využili služeb CK Válek tour. Vše v naprostém pořádku. Ubytování, výlety - vše na jedničku. Mohu vřele doporučit. :-P I

• Anonym (49)
  • Anonym (55)
markeva 30.06.2008 20:51
RE: Zkušenosti s ck válek tour?  

8-) S touto cestovkou máme výborné zkušenosti. Po dva roky jsme využili jejich služby :-D .Vybrali jsme si je po internetu a vzhledem ke vzdálenosti ( jsme z Tábora)také komunikovali přes internet. Naše cesta na dovolenou k moři končila v oblasti Gargána - Vieste. Vše co cestovka nabízela k naší spokojenosti splnila. Vždy příjemná komunikace. :-) Vřele doporučuji :-P Eva

• Anonym (32)
  • Anonym (33)
Martina I.
27.02.2008 13:00 89.29.21.***
Zkušenosti s ck válek tour?  

Máte někdo zkušenosti s touto cestovkou? Děkuji.

• Anonym (51)
  • Anonym (53)
Zpět na všechny diskuze