A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s ck Valaška

23.01.2008 10:25:09 | Novotny
dobry den,mate někdo zkušenosti s ck Valaška s její autobusovou dopravou do Chorvatska,poř.poznavací zájezdy s ní.Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra
09.11.2014 13:37 89.102.255.***

V penzionu Ribár jsme byli v červnu 2013 a nic nám nechybělo. Ubytování zrekonstruované, jídlo dobré, večeře výběr z několika menu, snídaně bufet, ochotný personál, k moři z kopečka dojdete pomalou chůzí do 5 minut. Za cca 6 tisíc v druhé půlce června, s polopenzí a dopravou, v krásném letovisku u moře, co víc si přát. Na pokoji TV (chytne se i ČT), lednička.

Petra
09.11.2014 13:24 89.102.255.***
Spokojenost  

Mohu potvrdit, že s CK Valaška máme dobré zkušenosti. S touto CK jsme byli na zájezdu v Chorvatsku v r. 2013 (Makarská - penzion Ribár) i v r. 2014 (Tučepi - penzion Kondža). Všechno dodrženo, příjemní vtipní řidiči, pohodlné autobusy, letos při pobytu v Tučepi výborná starostlivá paní delegátka. Mohu doporučit. Určitě využijeme služeb této CK znovu. (((clap)))

Mirka Cigankova
01.12.2013 11:08 109.69.210.***
Re: Zkušenosti s ck Valaška  

Dobrý den!
S ck Valaška mám jen dobré zkušenosti.V listopadu jsem byla na muzikálu v Praze a vše probíhalo perfektně.Řidič byl velmi ochotný,představil se nám,ale já si zapamatovala jenom jméno Miroslav.
Nejsem zapomětlivý tip člověka ,ale v autobuse se mě někam zakutálel deštník.Když jsem do c.k. volala,byli natolik ochotní,že deštník mě poslali poštou.
Děkuji moc a těším se na další zájezd.
S pozdravem Mirka Cigánková

• Anonym (5)
  • Anonym (14)
Zdenek
27.08.2013 14:04 109.81.188.***

20.08.2013 06:44--můžete prosím popsat pro ostatní,co bylo špatně? S touto CK i s delegáty jsem byl zatím vždy spokojen.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
20.08.2013 06:44 91.228.45.***

Doprava a místo dobré, nedostali jsme ale, co jsme si objednali a jednání delegáta a zaměstnanců CK -katastrofa, už bych s nimi nikdy nejela. >:)

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Mafra72 01.08.2013 12:41

Letos jsem trávila s CK Valaška dovolenou v Podgoře, Penzion Mario. Nemám, co bych vytkla. Vše probíhalo naprosto bez problémů. (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Míša 30 03.07.2013 10:45
CK Valašská  

Dobrý den potřebuji poradit mám na výběr penizion šimič,penzion kondža,penzion mario a nevím který vybrat ,jinak je to ck valašská ,prosím o vaše zkušenosti s ck nebo penziony...Děkuji O:-)

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
Owczarzy Jan
25.05.2013 22:41 109.80.88.***

S ck Valaška jsme byli x krat vždy vše na 1

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.08.2012 17:01 89.102.178.***

skveli ridici,no proste super.jedine s valaskou. :-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.08.2012 12:22 31.192.72.***

No ožrat při nástupu i výstupu praktikoval i na nás.Pan Jozo je navíc i estrádním umělcem. Když právě vysílala ta CT 24 o vypálení Lidic a Ležáků spolehlivě nás přesvědčoval o tom co dokázali v naší republice komunisté.Německá zástava mu nad penzionem Ruža visela, jak za protektorátu.Preferoval němčinu a jako delegát byl naprosto mimo.Udržba penzionu nulová. Některé pokoje neměly vůbec teplou vodu. Smrad z odpadů neřešil.Lednice chladila na půl úvazku. Chyběly noční stolky ,což by nikomu nemohlo až tak pokazit dovolenou.ˇCiovo je krásné místo a Trogir fantastický.Policejní zásah jsem si ofotila, když právě pan Jozo splachoval olej po grilování do moře. Take jsem si zdokumentovala příjezd hasičů na penzion Ruža. Takže o zážitky nebylo nouze,ale pro příště budu preferovat Černou Horu je levnější,krásná ,kouzelná . Byla jsem tam 3krát s Kovoturem a vždy tekla teplá voda.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze