A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK Lunatour

13.02.2009 21:25:18 | Ajasi
Ahoj cestovatelé máte někdo zkušenost s CK Lunatour a jakou?
Dík
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jan a Emilie Chvojkovi a dcera Poláková Martina s dětmi
09.07.2014 09:29 90.179.233.***
hodnocení  

Předně zdravíme do Řecka manželé Šormovi / majitelé/ Mooooc se nám dovolená líbila, dobré jídlo,atmosféra výborná, cítili jsme se jako doma. Pohoda.Cesta autobusem příjemná a co se týká řidičů...ti neměli chybu.My s manželem ač jsme nemocní, jsme tuto dovolenou zvažovali, zda to zvládneme, jsme už v letech, ale zvládli jsme to a ještě bychom tam jeden turnus vydrželi.Celé naší rodině se mooc líbilo a určitě pokud zdraví dovolí, pojedeme příští rok znovu.Přejeme majitelům cestovky,ale i paní, která jim pomahá s výdejem jídla ,úklidem apod, aby se jim dařilo, aby zůstali takový jací jsou a hlavně hodně zdravíčka. :-*Chvojkovi a Polákovi

• Anonym (1)
Korbelos
29.06.2010 22:13 62.77.94.***
LUNATOUR  

Zdravím, :-)
s CK Lunatour jsem byl v Řecku cca 11x :-D

Herakleitos řekl. " Oči jsou přesnější svědkové než uši" Tohle zní nejen logicky a týká se to nejen této CK.

Už to, kolikrát jsem s rodinou Řecko s touto CK navštívil, vypovídá o všem.
Cestovka teď myslím disponuje asi 4mi hotely. S klimou či bez. Jejich umístění je velmi blízko moře. Pláže u min. 3hotelů NEPŘEPLŇENÉ !!Čehož si vážím, městečko špičkově vybavené. Ve velké většině restaurací, lístek v češtině.

CK LUNATOUR !!
Prostě rodinná CK, příjemní majitelé-pohodáři, kteří jsou půl roku v Řecku a půl roku v ČR. Cestovku mají spíše jako koníčka a to svědčí také o všem. Každý člověk totiž dělá svého koníčka rád.

Jel jsem tam asi 8x busem, potom asi 3x autem. Vše na pohodu :-P
Jestli mohu doporučit, vyberte hotel THEO BEACH, je tam něco jako bar. Pivo, limo, frapé, retsina atp. ;-) kousek k moři a klídek.

Jinak tahle CK, má českou polopenzi za rozumné peníze, myslím cca 1500-1700kč, teď nevím. V době mého pobytu, bylo jídla dost.

Mají tam také známé v obchodech a restaurací, doporučí kam jít jíst, pít, nakupovat se slevou.

S touto CK se nemusíte bát cestovat, jsou to pohodáři, kteří vás dovezou tam i zpět. Dokonce před pár lety pomohli klientům jiné CK, s přepravou do ČR.

Mohu li, tak CK Lunatour DOPORUČUJI.

• Anonym (1)
Hana Kopicová
18.11.2009 19:51 85.70.88.***
RE: RE: Zkušenosti s CK Lunatour  

Dobrý den, mohla bych požádat o nějaké fotografie? Děkuji

Korbelos
21.03.2009 20:10 62.77.94.***
RE: Zkušenosti s CK Lunatour  

Čauky,

s touto CK jsem se ženou a kamarády cestoval již mnohokrát. Je to malá rod. CK - většina lidí jsou rod. příslušníci. Majitelka je po celou dobu pobytu s klienty v Řecku a je s manželem velmi přátelská. Jsou to normální lidé, kteří mají rádi společnost a Řecko.Každým rokem zvyšují kvalitu posk. služeb dle získaných zkušeností. Velikou výhodou u této CK je česká polopenze za cenu, kterou v čechách těžko seženete a v Řecku už vůbec ne. Nám tam teda moc chutnalo a vyhovovalo i množství.Prostě co se týče majitelky a jejího manžela můžeme mluvit jen v superlativech. Mnoho mých kamarádů tam opakovaně jezdí již několik let a berou sebou své známé. Jinak tato CK před pár lety pomohla klientům jiné (krachující) CK které dovezla do ČR, když se jim nedařilo sehnat dopravu a pomoc nesehnali ani na místech, kde by ji čech v cizině očekával.Cesty autobusem se bát nemusíte zvláště když jede dobrá parta.Jen musíte "vracet podšálky" !!!! :-)Den uteče a cestou je na co se dívat, staví se každé cca 3hod.V noci usnete a probuzení je již přímořské.
Mohu poslat i prezentaci z fotek, kterou jsem kdysi dělal.
Jinak Asprovalta je napěchovaná nočním životem ( u hotelu je však klid) pláže jsou v pohodě a v okolí je kam zajet. Byl jsem tam asi 6x a vždy SUPER počasí jen jednou na podzim VELIKÉ vlny(asi 2dny) Teď prý CK nabízí dopravu z letiště v Kavale či Thessaloniky. Let si můžete zajistit sam. Já jedu letos autem.Chceme tam cestovat a půjčovné nás tam vždy stálo MOC peněz.
Pokud mohu hodnotit a doporučit, splňuje tato CK představy příjemné, pohodové a zasloužené dovolené. Nenabízí však pokojovou službu, maséra, instruktora potápění, a řadu hvězdiček. Prostě Vám zajistí pohodu, dobré jídlo a kde složit hlavu.Pokud nejste nároční, budete jistě spokojeni. Klienty této CK jsou i dobře placení lékaři, kteří by si mohli dopřát podstatně větší luxus. Pokud tedy vybíráte mezi CK podobné kategorie tak již nehledejteˇa rezervujte. Máte li malé děti, okamžitě rezervujte hotel Theo Beach, ten je k tomuto nejlepší.

Mějte se krásně a přeji krásnou dovolenou a šťastnou ruku s výběrem CK.

Ajasi
13.02.2009 21:25 92.62.224.***
Zkušenosti s CK Lunatour  

Ahoj cestovatelé máte někdo zkušenost s CK Lunatour a jakou?
Dík

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze