A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK Čebus

09.02.2010 11:00:20 | Yanina
Yanina
Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Yanina 09.02.2010 11:00
Zkušenosti s CK Čebus  

Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Dana marečková
16.03.2010 21:56 88.101.172.***
RE: Zkušenosti s CK Čebus  

Přeji pěkný den,

zkušenosti moc dobrý solidní jednání, bohužel stalo se nám jednou, že nebyl zájezd naplněn potřebným počtem osob, takže se nejelo, ovšem ze strany CK omluvá moc velká a fakt solidní jednání. Takže doporučuji.

d. Marečková :-P

KR
17.03.2010 10:34 62.168.35.***
s Čebusem v Paříži  

Dobrý den,Čebus je spolehlivý, organizace špičková. Můžu vřele doporučit.

• Anonym (1)
  • Anonym (12)
jc81 12.08.2010 16:20
Ck Čebus  

Já jsem s nimi byla před 10 lety v Paříži, byla jsem fakt spokojená, perfektní průvodce.Pak jsme byli v Budapešti jen na jeden den - taky bez problémů a na Medvědí soutězce a to super.V záři se chystám do Provance a jsem zvědavá....

• Anonym (1)
Peléšková
28.08.2011 09:51 188.244.53.***
Re: Zkušenosti s CK Čebus  

Taky bych Vám ráda sdělila zkušenosti s CK Čebus. Právě jsme se s nima vrátili z Benátek. Zájezd se jmenoval "Benátky s noclehem u moře". CK by jej měla spíše pojmenovat Benátky s noclehem (30km od moře). Ihned po příjezdu nebyl po cestě žádný prostor pro odpočinek. Jenom se převléknout do plavek a zpátky do autobusu a honem k moři, kde jsme museli strávit 6 hodin. Což bylo dost na všechny. Bohatě by stačily 4 hodiny. Zvláště po docela náročné cestě, a navíc když si chcete pošetřit nohy na hlavní bod programu, celodenní prohlídku Benátek. Ale paní delegátka určila čas a nikdo se nás na nic neptal. Druhý den, kdy jsme se měli dočkat vytoužené prohlídky Benátek nastalo druhé zklamání. Začátek prohlídky byl chaotický. Přišli jsme k nějaké památce a než jsme si stihli něco prohlédnout a vyfotit, průvodkyně už byla daleko před námi, tak jsme se museli prodírat davy turistů, aby jsme se za ní dostali. Po pár takových "rychlozastávkách" jsme to vzdali, koupili si mapu a vydali jsme se na prohlídku Benátek sami. Na poznávacím zájezdě jsem nebyla poprvé, už jsem několik evropských metropolí s jinými CK absolvovala, ale s takovou špatnou organizací jsem se ještě nesetkala! Orientačními časy plánu příjezdu a odjezdu vůbec neseděli...Cestovní kancelář Vám proto nedoporučuji. Alespoň teda na cestu do Benátek.

• Anonym (1)
Hájková
08.05.2012 13:15 78.80.117.***

Také mám špatné zkušenosti s touto CK. Byli jsme na zájezdu do Benátek. Organizace chaotická, průvodce byl ze slovenska, mluvil tiše, nezáživně a nebylo mu rozumět. Na poslední sraz, kdy jsme odjížděli lodí dorazil pozdě! Neochota cokoliv řešit! Vrcholem všeho bylo, že i když nás z Prahy jelo 26, CK nás vysadila v 5hod ráno v Brně, s tím, že do Prahy pojedeme vlakem...A to včetně 10 dětí! I toto je zkušenost a vím, že s touto CK již nikdy nikam nepojedu a rozhodně nedoporučuji!

Snowflake
14.05.2012 13:32 89.102.68.***

Já naopak CK Čebus doporučuji. Stěžovat si na průvodce a odsoudit tím tak celou CK je nesmysl, někdo je lepší, někdo horší. Já měla zkušenost vždy výbornou (byla jsem na více zájezdech), bylo o nás postaráno, vše zorganizováno a když něco nevyšlo přesně podle plánu, hledala se vždy vhodná alternativa. Celkově si myslím, že je to jedna z těch lepších CK a neváhala bych si ji zvolit i příště. Jinak když je to CK brněnská, tak cesty busem končí v Brně, CK není taxík a když se o dopravu postará jinak, tak proč ne ;-)

jana
21.08.2012 14:08 90.177.12.***

Byla jsem několikrát s CK na kratších zájezdech, byla jsem spokojená. Letošní zájezd čarovným pobaltím až do Petrohradu mně zklamal. Ráno odjezd z Brna ve 4.15 hod., příjezd na hotel v 23 hod., další dny nebyly příjezd y na hotel nikdy dříve než mezi 22 - 23 hodinou od 8 hod. Při průjezdu pobaltskýmir republikami žádná informace o současnosti. Pouze návštěvy památek v rychlém poklusu bez možnosti občerstvení. Průvodce nebral zřetel na potřeby účastníků, ať to byly zdravotní zastávky, možnost nákupu jídla, odpočinek. Přitom se jednalo o 12ti denní zájezd. Stále dokola opakoval historii od 7. století, jazykovědu- přibuznost slov a historii. Byla jsem tímto způsobem provázení rozčarovaná, i když jinak zájezd byl pěkný a Petrohrad velkolepý.

• Anonym (2)
účastníci zájezdu
29.09.2012 02:26 77.236.205.***

Letos v srpnu jsme se zúčastnili zájezdu - Švýcarsko s výletem na Mont Blanc. S odstupem času hodnotíme zájezd jako velmi zdařilý a to hlavně díky krásnému počasí. Docela nás překvapilo, že jsme u Rýnských vodopádů parkovali na druhé straně ( dle sdělení paní delegátky prý kvůli placení parkovného ??? ) a tak jsme museli za 1 hodinu přestávky dosprintovat přes řeku a zpět. Zde se ještě nevybíralo ani vstupné neb bylo 7 hodin ráno. Starší účastníci byli bohužel o tuto krásnou podívanou ochuzeni. Také škoda, že paní delegátka s náma poprvé absolvovala výlet na Mont Blanc a tudíž neměla nejmenší tušení jak dlouho trvá cesta lanovkou a jaké jsou možnosti výhledů. Bylo nádherné slunečné počasí a vše bylo uspěchané abychom stihli další program. Kochání z krásných " panoramat "se nekonalo. Škoda. Někdy méně znamená více. To by si měli uvědomit především organizátoři poznávacích zájezdů. Poslední den v Ženevě kdy jsme opětně měli štěstí a bylo krásné slunečné počasí byla 9 hodinová přestávka nutná pro odpočinek řidičů před jízdou domů. Jen se ptám opět organizátorů co by lidé měli celý den dělat v případě deště??? O těchto přestávkách jsme slyšeli snad všichni poprvé ( byla i hned první den po příjezdu do Curichu :-\ ) a to většina z nás nebyla na svém prvním poznávacím zájezdě . Jiné CK to řeší např. tak, že na hranicích či jinde v ČR čeká řidič a pohodlně doveze lidi do míst výstupů. Ale jak píši my jsme si Ženevu krásně užili. Jinak ubytování bylo příjemné,pokoje čisté, z nabídky snídaní si snad každý vybral ke své spokojenosti. Řidiči byli velice příjemní, ochotní, autobus pohodlný. Paní delegátka o této zemi věděla hodně moc.
Rozhodně se již pro příště budeme v cestovkách ptát zda též uplatňují "povinnou devítku". S přejezdem na zaparkování a pak zpět pro nás se devítka protáhla na dobrých deset hodin. A právě kvůli této zkušenosti nevíme zda bychom si pro další poznávací zájezd tuto CK vybrali. Do této doby jsme se s takovýmto řešením nesetkali.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ten kdo vi
06.10.2012 00:19 62.245.103.***

Vážená účastnice zájezdu,pokud jste doposud vy ani nikdo z vašich známých neslyšela o vámi zmiňovaných "devítkách " na poznávacích zájezdech,tak jste na žádném v životě nebyla.Jinak byste věděla,že na vícedenním poznávacím zájezdu,kdy je první nájezd od cca 800 km více i ve dvou řididičích první den,zpět přibližně stejně,tak se bez tohoto pochopitelně neobejdete a funguje to tak u všech SLUŠNÝCH cestovních kanceláří.Nařízení EU 561/2006 si v dnešní době nedovolí obcházet nikdo.A pokud by se vám zdálo čekání 10h poslední den do odjezdu jako nepřiměřené,nikdo vám nebrání připlatit si za stejnou dovolenou cca 2000kč na hlavu za celou skupinu,aby si dopravce mohl dovolit vyslat přes půl Evropy jinou posádku,která by toto "vskutku nesnesitelné negativum zájezdu" eliminovala.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze