A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK Čebus

09.02.2010 11:00:20 | Yanina
Yanina
Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 10:11 95.82.152.***
Poděkování  

Před 3 dny jsme se vrátili ze zájezdu do jižního Toskánska "Města a vína Toskánska" (26.9.-1.10.2017) :
Chtěla bych touto cestou poděkovat průvodci panu Sedlákovi z cestovní kanceláře ČEBUS za jeho vysokou profesionalitu, maximální obětavost, vstřícnost, vysokou úroveň sdělovaných informací a zároveň obrovský dík patří profesionalitě našich 2 řidičů, kteří nás po celou dobu zájezdu skvěle vozili :) Samozřejmě, že jako na každém zájezdu se objevili i menší nedostatky, které nevznikly vinou našeho průvodce, ale těch pozitiv bylo tolik, že tyto nedostatky byly zapomenuty a vystřídaly je krásné zážitky, výborné počasí a atmosféra, která po celou dobu zájezdu panovala. Mohu jen doporučit jak tuto kancelář, tak i tohoto skvělého průvodce pana Sedláka. S touto kanceláří jsem cestovala podruhé a zkušenosti mám jen dobré. Před cca 6 týdny zájezd do Krakowa a Vieličky, kde exceloval vynikající průvodce pan Kryl. Děkuji. Marcela z Brna :)
:-)

Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 08:49 62.77.85.***
Pohádkoví Alsasko 7. - 11. 9.2016  

Překvapil mě doplatek pobytové taxi /0,55 - 3 krát/, nebyl inzerován v nabídce až v pokynech. Dokonce jsme se při příjezdu na ubytování večer dozvěděli, že není zajištěná snídaně ačkoliv jsme si ji zaplatili. Nevím jak to bude CK sanovat.
V nabídce je příjezd do Prahy v ranních hodinách. Podle mě ráno od 5 hod? Večer při návratu do republiky nám bylo sděleno, že příjezd do Prahy bude po 3 hod. Nepříjemné překvapení být vysazeni ve Stodůlkách, když metro jezdí od 5 hod. Nakonec nám řidiči zastavili na dvou místech v centru města.
Výlet do Basileje mě přijde k ničemu. Myslím, že lepší by bylo prodloužit návštěvu automobilové muzeu v Mylhúzích, popřípadě přidat vlakové muzeum, to jsme neměli možnost navštívit.
Chyběly plánky měst , naprosto běžné u jiných cestovek, zbytečně nám to komplikovalo individuální pohyb.
Autobus byl čistý, řidiči příjemní, paní průvodkyně sympatická, cena nízká čemuž asi odpovídala úroveň
Přesto s touto CK už nepojedu a nedoporučuji.
Název zájezdu Pohádkové Alsasko odpovídá realitě je tam opravdu jako v pohádce
Lea

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.08.2016 21:59 94.112.87.***
Za operou Rusalka Český Krumlov .13.8. 2016  

Místo luxusního autobusu Mercedes s WC přijel rezavý veterán, který neměl ani bezpečnostní pásy, natož pak WC. Místo inzerovaného a zaplaceného ubytování v Českém Krumlově- hotel v Českých Budějovicích,bez jakéhokoliv upozornění či finančního zvýhodnění, ztráty času přejezdy byly doháněny zkrácením prohlídek měst. Nesmyslná zastávka v Jihlavě na zpáteční cestě. Vysadili nás v 19 hod na náměstí, dělejte si, co chcete, většinou staří lidé nechápavě seděli na lavičkách a skoro hodinu čekali, až nás zase naloží a odvezou... NEDOPORUČUJI!!!!!

Neregistrovaný uživatel
17.07.2016 09:06 88.100.0.***
údolí Wachau 16.7.2016  

Zúčastnila jsem se se svými přáteli zájezdu CK Čebus do údolí Wachau. Už cestou paní průvodkyně kuňkala něco do mikrofonu s cílem dělat reklamu CK Čebus a popisovala nám jiné, již proběhlé zájezdy, což lidé kvitovali tím, že buďto spali, nebo si povídali. Když jsme někde vystoupili - například návštěva kláštera - doslova letěla před námi a celý zájezd za ní, takže se stalo, že několik lidí se opozdilo a museli ji volat, aby se našli. Když jeden starší pán řekl, že musel na WC, tak se na něj obořila s tím, že na záchod nesmí, dokud jí neřekne. I v dalším městě vše probíhalo tak, že nesmyslně chodila - spíše běžela - 5 m před ostatními, takže každý hlídal, aby se neztratil a běžel za ní, místo toho, aby pozoroval okolí. Pak se zastavila u nějaké zajímavosti a to už zase měla čas, pak zase začal úprk.... Její výklady hrůza. Skákání od jednoho ke druhému bez ladu a skladu. Největší legrace byla, když cyklistům vysvětlovala cestu - to bylo vpravo - ne, vlevo, vlastně vpravo. Už jsme se nahlas smáli.
V posledním městě, kde jsme zastavili jsme se rozhodli jít po vlastní trase. V autobuse nám bylo 2x !!! řečeno, kde je nástup a hodina, kdy tam máme být. Tak jsme se - asi 6 lidí odporoučeli po vlastní trase. Na sjednané místo odjezdu jsme přišli o 10 minut dříve a čekali. Po chvíli přisupěla paní průvodkyně a hooodně zvýšeným hlasem nám začla "vysvětlovat", že se nás nemůže dovolat, že stavíme někde jinde a že jsme opustili ostatní dříve, než jsme se dovolili. Byli jsme jejím chováním přinejmenším zaskočeni a řekli jí, že na smluvenou dobu a místo jsme přišli 10 minut předem, ale ječela dál. Tak jsme s ní šli na jiné parkoviště, kde byl odjezd a paní to cestou asi došlo, když vychladla, tak se nám cestou omlouvala, což už bylo jedno, protože zájezd jsme měli zkažený. Nejsem žádná dorostenka a zájezd, na který si člověk musí vydělat, jsem si chtěla vychutnat a ne za své peníze nechat na sebe hulákat.
Dříve jsme byli na zájezdě s panem Tomášem a přesto, že je to mladý muž, tato dáma by se od něj měla hodně co učit. Je to profesionál každým coulem.

Co se CK Čebus týče, najít, odkud jede autobus z Brna se mi nepodařilo. Když jsem volala na CK, bylo mi nervózně řečeno, že se na odjezd paní musí podívat, že má toho hodně,protože je tam sama ze tří kolegyň atd., což mě jako zákazníka ale vůbec nezajímalo. Pak mi řekla, jé, vy s námi asi nejezdíte, tak je to odtud a odtud. Nevím, ale slušné by od CK bylo, kdyby když člověk zaplatí a dorazí platba tuto potvrdit a přesně udat, odkud se jede. Paní průvodkyní mi také bylo vyčteno, že se mi nemohla dovolat. Bydlím 3 km od hranic, proto službu roaming neužívám, skáče mi to na Slovensko. Proto jsem telefon nechala doma. Když jsem číslo dávala na CK, myslela jsem, že je to proto, kdyby byl v průběhu vyřizování nějaký problém. Stačí napsat, vezměte si tento telefon sebou, vaše číslo bude v případě potřeby použito - ne, že na mě někdo bude řvát, že se mi nedovolal. Druhá věc je, když volala ještě druhé paní, ta jí volala zpět a paní průvodkyně nereagovala. Asi jsme ji také měli seřvat.
Takže, CK Č
ebus ano, ale určitě ne s touto "průvodkyní" :-(

Jarek ze Slavkova
06.03.2015 20:26 94.112.11.***
Bakšiš  

Chci upozornit všechny kteří se chystají na zájezd do zahraničí,že Čebus nemá konečné ceny zájezdů platné.Ceny vstupů,výletů,bakšišů si upravují sami jak se chce. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.01.2015 18:22 217.117.217.***

Před 2 roky absolvoval manžel týdenní zájezd po vinařích Toskánska a byl nadšený. Bylo to sice hodně hektické a nebyl čas na nějaké pořízení si jídla, ale jemu to nevadilo. Příště se lépe vybaví jídlem s sebou.

Miroslav Haiser
01.01.2015 16:37 94.112.167.***
předvánoční Víděň 20.12. 2014  

Zdravím, letos jsem s cestovkou jel poprvé na doporučení kamaráda a musím říci, že jsme byli velmi spokojeni se službou.
Pan řidič byl velmi příjemný a delegátka pí. Pohanková byla velmi pečlivá, ochotná a zkušená paní.
Její doprovod městem a výklad byl velmi zajímavý.
I s přítelkyní děkujeme za pěkný výlet.

S pozdravem

Miroslav Haiser

evacestovatelka 11.10.2014 12:54
Zájezd do Paříže  

Všem kteří váhají bych doporučila využít služeb této cestovky. Zájezd do Paříže kterého jsem se nedávno zúčastnila byl naprosto úžasný a to také s velkým přispěním naprosto skvělé průvodkyně paní Šťastné. Byl to jeden z nejlepších poznávacích zájezdů, jaké jsem doposud absolvovala. Znalosti paní Šťasné byly podávány neotřelým způsobem, který myslím oceňovali všichni účastníci. Její orientace ve městě, praktické rady, profesionalita a příjemné vystupování mě prostě nadchly. Tímto bych jí chtěla dodatečně ještě jednou poděkovat za její vskutku 100 procentní nasazení a zaslat vzkaz vedení CK, že takoví průvodci jsou neocenitelní pro jejich další rozvoj a úspěchy v podnikání v tomto oboru. Eva

• Anonym (3)
Kristýna
11.08.2014 18:00 94.113.218.***
Není o poznávacím zájezdu, ale i přesto PŘEČTĚTE PROSÍM!  

S touto cestovkou už NIKDY!
Tato cestovka má velmi neseriózní chování. Objednala jsem si zde týdenní pobyt u moře v Chorvatsku na ostrovu Pag. První dojem v cestovní kanceláři při objednávání této dovolené by se dal ohodnotit jako velmi dobrý, ale to co následovalo poté bylo příšerné.
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:
Pojištění si vždy sjednávám u CK i tehdy jsem tak učinila. Avšak toto pojištění mi nebylo doručeno poštou ještě ani 2 dny před odjezdem. Podotýkám, že u jiných CK se tyto "věci" posílají tak, aby došly poštou nejméně týden před odjezdem. O tyto doklady se nikdo z CK ČEBUS nestaral jestli jsem je obdržela a tudíš jsem o ně musela žádat sama, aby mi byli zaslány.
UBYTOVACÍ VOUCHERY:
Tyto vouchery jsem sice obdržela, avšak problém přišel až na ostrově Pag, kde nikdo nevěděl do jakého apartmánu patřím, protože tato CK "zapomněla" vyplnit políčko název ubytovacího zařízení. I když jsem si tyto vouchery kontrolovala již doma a volala jsem do CK, jestli jsou v pořádku bylo mi řečeno že jsou.
CESTA NA OSTROV PAG, PŘÍJEZD A ODJEZD:
Když jsem dostala pokyny k odjezdu z Brna byl zde napsán předpokládaný příjezd do Chorvatského města až okolo 9 hodniny ranní. Tato informace se ovšem změnila už tehdy když jsem viděla, že se blížíme do tohoto městěčka již v 4:30 ráno.
Řidiči nás vyložili na parkovišti společně i s 4 lidmi (kteří ovšem měli v Pagu jiné ubytování a podotýkám ČESKÉHO DELEGÁTA). Když jsem se šla zeptat společně i se svoji známou, která jela se mnou, kde je nějaký člověk popř.delegát, který nás ubytuje bylo mi řečeno, že naše vouchery nejsou přesně vyplněné, neúplné, a proto pro nás nikdo nepřijel a ani paní "delegátka" z autobusu nevěděla jak daný problém má řešit. Poté se mě jeden z řidičů zeptal od jaké CK jedu odpověděla jsem ČEBUS a páni řidiči dodali, že TOTO se stává TÉTO CK velmi často. Načež nás paní "delegátka"a řidiči opustili a my jsme zůstaly sami na parkovišti a vymýšlely jak vyřešit tento problém, který nám tato CK způsobila! Museli jsme volat na telefon, který jsme dostaly, na paní, která nevím jestli byla zprostředkovatelkou nebo přímo z CK do Brna (podotýkám, že to nebyl krátký rozhovor tudíž i naskákaly penále za hovor do ČR). S tím, že jsme si myslely, že ona tento problém vyřeší, ale opak byl pravdou, bylo nám řečeno, že si máme počkat do zhruba 9 hodiny až otevře jedna agentura ze zprostředkovatelů této CK. Tuto agenturu jsme nemohly najít chodily jsme po zdejších hotelích i se zavazadly a nikdo pod tímto jménem tuto agenturu neznal. Kolem půl 10 jsme tuto agenturu našly samy ovšem nikdo nám zde nerozuměl co se nám vlastně stalo! Kolem 14:00 jsme se konečně mohly nastěhovat do apartmánu.
A jako další a teď už poslední problém, který zde nastal bylo to, že plánovaný odjezd z Pagu měl být kolem 17:00 my jsme opět čekaly na teď již známém parkovišti. Uplynula už hodina a autobus od CK Čebus NIKDE. Kolem 18:45 přijeli čeští delegáti a 4 lidé, kteří vystupovali s námi na Pagu. Když jsem se šla zeptat co se děje bylo mi řečeno, že tito delegáti dostali zprávu od řidičů, že se odjezd posouvá až na 19 hodinu!
JAK JSEM JIŽ ZMÍNILA S TOUTO CESTOVKOU BYCH UŽ NIKDY NEJELA, TEĎ KDYŽ NĚKAM JEDU NA DOVOLENOU TÉTO CK SE VYHÝBÁM.
ROZHODNĚ NECHCI ODRAZOVAT NĚKTERÉ Z VÁS, KTEŘÍ SI TUTO RECENZI ČTOU, ALE KDYŽ UŽ POJEDETE S TOUTO CESTOVKOU ROZHODNĚ SI NĚKOLIKRÁT PŘEKONTROLUJTE VŠECHNY DOKUMENTY OD CK CO VÁM ZASLALA A JESTLI JSOU DOBŘE VYPLNĚNÉ. AŤ SE VÁM NESTANE TO MNĚ! NENÍ TO TOTIŽ VŮBEC PŘÍJEMNÉ STÁT NĚKDE MIMO ZEM KDE BYDLÍTE A NEVĚDĚT CO S VÁMI BUDE PO CELÝ TÝDEN.

• Anonym (1)
Marie
23.01.2014 10:10 86.61.188.***
Zkušenost s cestouPobaltím do Petrohradu  

Dobrý den, prosím napište mi zkušenost s touto cestou, našla jsem zde jen 1 hodnpcení na tuto cestu. děkuji

• Anonym (7)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze