A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK Čebus

09.02.2010 12:00:20 | Yanina
Yanina
Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.08.2018 16:57 90.178.162.***
zájezd Velký okruh Švýcarskem  

Souhlasím s recenzí níže...CK šetří a zájezdy nejsou nejlevnější...první den cesta starým autobusem 18 hodin v tom horku,přes Prahu a Německo,řidiči nezkušení,jezdíme hodně a víme,že mají vytipované benzínky kde se neplatí je dostatečný počet WC,ne jedna kabinka,když je 50 lidí a větší procento žen,....odjezd 8.srpen v autobuse nefunkční(nedoplněná) b klima,nevím,proč nebylo ubytování v některém ,třeba německém městě,ale až ve Švýcarsku,ubytování stačilo...všichni jsme byli k smrti unavení.Jediným opravdu krásným zážitkem byl opět průvodce ing.Kryl,ale dsalší cestu s Čebusem si jistě rozmyslíme!!!

Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 09:30 195.113.148.***
Provans 4.8-8.8.20018  

Zúčastnil jsem se zájezdu do Provans 4.8-8.8.2018. Cestovní kancelář se snaží ušetřit na všem. Ubytování v bývalých F1 u dálničních přivaděců. V ceně není zaplacen žádný vstup ( cca 80 euro). Autobus objíždi dálnice aby ušetřit na mýtu. Největší šok mně čekal doma když mi v kufru chyběly láhve vína zabalené v trikách.
Tímto u mne tato CK skončila.


Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 10:11 95.82.152.***
Poděkování  

Před 3 dny jsme se vrátili ze zájezdu do jižního Toskánska "Města a vína Toskánska" (26.9.-1.10.2017) :
Chtěla bych touto cestou poděkovat průvodci panu Sedlákovi z cestovní kanceláře ČEBUS za jeho vysokou profesionalitu, maximální obětavost, vstřícnost, vysokou úroveň sdělovaných informací a zároveň obrovský dík patří profesionalitě našich 2 řidičů, kteří nás po celou dobu zájezdu skvěle vozili :) Samozřejmě, že jako na každém zájezdu se objevili i menší nedostatky, které nevznikly vinou našeho průvodce, ale těch pozitiv bylo tolik, že tyto nedostatky byly zapomenuty a vystřídaly je krásné zážitky, výborné počasí a atmosféra, která po celou dobu zájezdu panovala. Mohu jen doporučit jak tuto kancelář, tak i tohoto skvělého průvodce pana Sedláka. S touto kanceláří jsem cestovala podruhé a zkušenosti mám jen dobré. Před cca 6 týdny zájezd do Krakowa a Vieličky, kde exceloval vynikající průvodce pan Kryl. Děkuji. Marcela z Brna :)
:-)

Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 08:49 62.77.85.***
Pohádkoví Alsasko 7. - 11. 9.2016  

Překvapil mě doplatek pobytové taxi /0,55 - 3 krát/, nebyl inzerován v nabídce až v pokynech. Dokonce jsme se při příjezdu na ubytování večer dozvěděli, že není zajištěná snídaně ačkoliv jsme si ji zaplatili. Nevím jak to bude CK sanovat.
V nabídce je příjezd do Prahy v ranních hodinách. Podle mě ráno od 5 hod? Večer při návratu do republiky nám bylo sděleno, že příjezd do Prahy bude po 3 hod. Nepříjemné překvapení být vysazeni ve Stodůlkách, když metro jezdí od 5 hod. Nakonec nám řidiči zastavili na dvou místech v centru města.
Výlet do Basileje mě přijde k ničemu. Myslím, že lepší by bylo prodloužit návštěvu automobilové muzeu v Mylhúzích, popřípadě přidat vlakové muzeum, to jsme neměli možnost navštívit.
Chyběly plánky měst , naprosto běžné u jiných cestovek, zbytečně nám to komplikovalo individuální pohyb.
Autobus byl čistý, řidiči příjemní, paní průvodkyně sympatická, cena nízká čemuž asi odpovídala úroveň
Přesto s touto CK už nepojedu a nedoporučuji.
Název zájezdu Pohádkové Alsasko odpovídá realitě je tam opravdu jako v pohádce
Lea

  • Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
15.08.2016 21:59 94.112.87.***
Za operou Rusalka Český Krumlov .13.8. 2016  

Místo luxusního autobusu Mercedes s WC přijel rezavý veterán, který neměl ani bezpečnostní pásy, natož pak WC. Místo inzerovaného a zaplaceného ubytování v Českém Krumlově- hotel v Českých Budějovicích,bez jakéhokoliv upozornění či finančního zvýhodnění, ztráty času přejezdy byly doháněny zkrácením prohlídek měst. Nesmyslná zastávka v Jihlavě na zpáteční cestě. Vysadili nás v 19 hod na náměstí, dělejte si, co chcete, většinou staří lidé nechápavě seděli na lavičkách a skoro hodinu čekali, až nás zase naloží a odvezou... NEDOPORUČUJI!!!!!

Neregistrovaný uživatel
17.07.2016 09:06 88.100.0.***
údolí Wachau 16.7.2016  

Zúčastnila jsem se se svými přáteli zájezdu CK Čebus do údolí Wachau. Už cestou paní průvodkyně kuňkala něco do mikrofonu s cílem dělat reklamu CK Čebus a popisovala nám jiné, již proběhlé zájezdy, což lidé kvitovali tím, že buďto spali, nebo si povídali. Když jsme někde vystoupili - například návštěva kláštera - doslova letěla před námi a celý zájezd za ní, takže se stalo, že několik lidí se opozdilo a museli ji volat, aby se našli. Když jeden starší pán řekl, že musel na WC, tak se na něj obořila s tím, že na záchod nesmí, dokud jí neřekne. I v dalším městě vše probíhalo tak, že nesmyslně chodila - spíše běžela - 5 m před ostatními, takže každý hlídal, aby se neztratil a běžel za ní, místo toho, aby pozoroval okolí. Pak se zastavila u nějaké zajímavosti a to už zase měla čas, pak zase začal úprk.... Její výklady hrůza. Skákání od jednoho ke druhému bez ladu a skladu. Největší legrace byla, když cyklistům vysvětlovala cestu - to bylo vpravo - ne, vlevo, vlastně vpravo. Už jsme se nahlas smáli.
V posledním městě, kde jsme zastavili jsme se rozhodli jít po vlastní trase. V autobuse nám bylo 2x !!! řečeno, kde je nástup a hodina, kdy tam máme být. Tak jsme se - asi 6 lidí odporoučeli po vlastní trase. Na sjednané místo odjezdu jsme přišli o 10 minut dříve a čekali. Po chvíli přisupěla paní průvodkyně a hooodně zvýšeným hlasem nám začla "vysvětlovat", že se nás nemůže dovolat, že stavíme někde jinde a že jsme opustili ostatní dříve, než jsme se dovolili. Byli jsme jejím chováním přinejmenším zaskočeni a řekli jí, že na smluvenou dobu a místo jsme přišli 10 minut předem, ale ječela dál. Tak jsme s ní šli na jiné parkoviště, kde byl odjezd a paní to cestou asi došlo, když vychladla, tak se nám cestou omlouvala, což už bylo jedno, protože zájezd jsme měli zkažený. Nejsem žádná dorostenka a zájezd, na který si člověk musí vydělat, jsem si chtěla vychutnat a ne za své peníze nechat na sebe hulákat.
Dříve jsme byli na zájezdě s panem Tomášem a přesto, že je to mladý muž, tato dáma by se od něj měla hodně co učit. Je to profesionál každým coulem.

Co se CK Čebus týče, najít, odkud jede autobus z Brna se mi nepodařilo. Když jsem volala na CK, bylo mi nervózně řečeno, že se na odjezd paní musí podívat, že má toho hodně,protože je tam sama ze tří kolegyň atd., což mě jako zákazníka ale vůbec nezajímalo. Pak mi řekla, jé, vy s námi asi nejezdíte, tak je to odtud a odtud. Nevím, ale slušné by od CK bylo, kdyby když člověk zaplatí a dorazí platba tuto potvrdit a přesně udat, odkud se jede. Paní průvodkyní mi také bylo vyčteno, že se mi nemohla dovolat. Bydlím 3 km od hranic, proto službu roaming neužívám, skáče mi to na Slovensko. Proto jsem telefon nechala doma. Když jsem číslo dávala na CK, myslela jsem, že je to proto, kdyby byl v průběhu vyřizování nějaký problém. Stačí napsat, vezměte si tento telefon sebou, vaše číslo bude v případě potřeby použito - ne, že na mě někdo bude řvát, že se mi nedovolal. Druhá věc je, když volala ještě druhé paní, ta jí volala zpět a paní průvodkyně nereagovala. Asi jsme ji také měli seřvat.
Takže, CK Č
ebus ano, ale určitě ne s touto "průvodkyní" :-(

Jarek ze Slavkova
06.03.2015 20:26 94.112.11.***
Bakšiš  

Chci upozornit všechny kteří se chystají na zájezd do zahraničí,že Čebus nemá konečné ceny zájezdů platné.Ceny vstupů,výletů,bakšišů si upravují sami jak se chce. :-)

  • Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.01.2015 18:22 217.117.217.***
 

Před 2 roky absolvoval manžel týdenní zájezd po vinařích Toskánska a byl nadšený. Bylo to sice hodně hektické a nebyl čas na nějaké pořízení si jídla, ale jemu to nevadilo. Příště se lépe vybaví jídlem s sebou.

Miroslav Haiser
01.01.2015 16:37 94.112.167.***
předvánoční Víděň 20.12. 2014  

Zdravím, letos jsem s cestovkou jel poprvé na doporučení kamaráda a musím říci, že jsme byli velmi spokojeni se službou.
Pan řidič byl velmi příjemný a delegátka pí. Pohanková byla velmi pečlivá, ochotná a zkušená paní.
Její doprovod městem a výklad byl velmi zajímavý.
I s přítelkyní děkujeme za pěkný výlet.

S pozdravem

Miroslav Haiser

evacestovatelka 11.10.2014 12:54
Zájezd do Paříže  

Všem kteří váhají bych doporučila využít služeb této cestovky. Zájezd do Paříže kterého jsem se nedávno zúčastnila byl naprosto úžasný a to také s velkým přispěním naprosto skvělé průvodkyně paní Šťastné. Byl to jeden z nejlepších poznávacích zájezdů, jaké jsem doposud absolvovala. Znalosti paní Šťasné byly podávány neotřelým způsobem, který myslím oceňovali všichni účastníci. Její orientace ve městě, praktické rady, profesionalita a příjemné vystupování mě prostě nadchly. Tímto bych jí chtěla dodatečně ještě jednou poděkovat za její vskutku 100 procentní nasazení a zaslat vzkaz vedení CK, že takoví průvodci jsou neocenitelní pro jejich další rozvoj a úspěchy v podnikání v tomto oboru. Eva

  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze