A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK Čebus

09.02.2010 12:00:20 | Yanina
Yanina
Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Peléšková
28.08.2011 09:51 188.244.53.***
Re: Zkušenosti s CK Čebus  

Taky bych Vám ráda sdělila zkušenosti s CK Čebus. Právě jsme se s nima vrátili z Benátek. Zájezd se jmenoval "Benátky s noclehem u moře". CK by jej měla spíše pojmenovat Benátky s noclehem (30km od moře). Ihned po příjezdu nebyl po cestě žádný prostor pro odpočinek. Jenom se převléknout do plavek a zpátky do autobusu a honem k moři, kde jsme museli strávit 6 hodin. Což bylo dost na všechny. Bohatě by stačily 4 hodiny. Zvláště po docela náročné cestě, a navíc když si chcete pošetřit nohy na hlavní bod programu, celodenní prohlídku Benátek. Ale paní delegátka určila čas a nikdo se nás na nic neptal. Druhý den, kdy jsme se měli dočkat vytoužené prohlídky Benátek nastalo druhé zklamání. Začátek prohlídky byl chaotický. Přišli jsme k nějaké památce a než jsme si stihli něco prohlédnout a vyfotit, průvodkyně už byla daleko před námi, tak jsme se museli prodírat davy turistů, aby jsme se za ní dostali. Po pár takových "rychlozastávkách" jsme to vzdali, koupili si mapu a vydali jsme se na prohlídku Benátek sami. Na poznávacím zájezdě jsem nebyla poprvé, už jsem několik evropských metropolí s jinými CK absolvovala, ale s takovou špatnou organizací jsem se ještě nesetkala! Orientačními časy plánu příjezdu a odjezdu vůbec neseděli...Cestovní kancelář Vám proto nedoporučuji. Alespoň teda na cestu do Benátek.

• Anonym (1)
jc81 12.08.2010 16:20
Ck Čebus  

Já jsem s nimi byla před 10 lety v Paříži, byla jsem fakt spokojená, perfektní průvodce.Pak jsme byli v Budapešti jen na jeden den - taky bez problémů a na Medvědí soutězce a to super.V záři se chystám do Provance a jsem zvědavá....

• Anonym (1)
KR
17.03.2010 10:34 62.168.35.***
s Čebusem v Paříži  

Dobrý den,Čebus je spolehlivý, organizace špičková. Můžu vřele doporučit.

• Anonym (1)
  • Anonym (12)
Dana marečková
16.03.2010 21:56 88.101.172.***
RE: Zkušenosti s CK Čebus  

Přeji pěkný den,

zkušenosti moc dobrý solidní jednání, bohužel stalo se nám jednou, že nebyl zájezd naplněn potřebným počtem osob, takže se nejelo, ovšem ze strany CK omluvá moc velká a fakt solidní jednání. Takže doporučuji.

d. Marečková :-P

Yanina 09.02.2010 11:00
Zkušenosti s CK Čebus  

Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze