A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK Čebus

09.02.2010 12:00:20 | Yanina
Yanina
Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Blanka pb 17.08.2015 18:29
Re: Není o poznávacím zájezdu, ale i přesto PŘEČTĚTE PROSÍM!  

Dobrý den,včera jsme se vrátili z poznávacího zájezdu pořádaného ck Čebus, bylo to Orlí hnízdo a Vysoké Taury.Na poznávací zájezdy od cestovních kanceláří nejezdíme vždy jen po vlastní ose,tentokrát jsme zájezd dostali jako dárek a musím říci, že nelitujeme.Takhle by měly vypadat všechny poznávačky.Plně využité celé tři dny, žádné vyjíždění odpoledne a návrat v ranních hodinách takže ze tří dnů máte necelé dva.Hotel se snídaněmi velmi slušný a skoro v centru.Průvodkyně skvělá, pan řidič profesionál, ono jet s autobusem panoramatickou cestou přes Taury není lehké, oba také velmi příjemní.
Takže u nás ck Čebus zabodovala. Blanka

  • Anonym (2)
Marie
26.07.2015 19:39 83.240.76.***
Re: ANO "S touto cestovkou už NIKDY!" Není o poznávacím zájezdu, ale i přesto PŘEČTĚTE PROSÍM!  

Neseriozní jednání zaměstnanců CK Čebus Brno od přihlášky a placení zálohy přes zmatky při placení doplatku, pokyny k odjezdu poštou neposlali. Vrcholem byl naprosto neprofesionální výkon průvodce.

Jarek ze Slavkova
06.03.2015 20:26 94.112.11.***
Bakšiš  

Chci upozornit všechny kteří se chystají na zájezd do zahraničí,že Čebus nemá konečné ceny zájezdů platné.Ceny vstupů,výletů,bakšišů si upravují sami jak se chce. :-)

  • Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.01.2015 18:22 217.117.217.***
 

Před 2 roky absolvoval manžel týdenní zájezd po vinařích Toskánska a byl nadšený. Bylo to sice hodně hektické a nebyl čas na nějaké pořízení si jídla, ale jemu to nevadilo. Příště se lépe vybaví jídlem s sebou.

Miroslav Haiser
01.01.2015 16:37 94.112.167.***
předvánoční Víděň 20.12. 2014  

Zdravím, letos jsem s cestovkou jel poprvé na doporučení kamaráda a musím říci, že jsme byli velmi spokojeni se službou.
Pan řidič byl velmi příjemný a delegátka pí. Pohanková byla velmi pečlivá, ochotná a zkušená paní.
Její doprovod městem a výklad byl velmi zajímavý.
I s přítelkyní děkujeme za pěkný výlet.

S pozdravem

Miroslav Haiser

evacestovatelka 11.10.2014 12:54
Zájezd do Paříže  

Všem kteří váhají bych doporučila využít služeb této cestovky. Zájezd do Paříže kterého jsem se nedávno zúčastnila byl naprosto úžasný a to také s velkým přispěním naprosto skvělé průvodkyně paní Šťastné. Byl to jeden z nejlepších poznávacích zájezdů, jaké jsem doposud absolvovala. Znalosti paní Šťasné byly podávány neotřelým způsobem, který myslím oceňovali všichni účastníci. Její orientace ve městě, praktické rady, profesionalita a příjemné vystupování mě prostě nadchly. Tímto bych jí chtěla dodatečně ještě jednou poděkovat za její vskutku 100 procentní nasazení a zaslat vzkaz vedení CK, že takoví průvodci jsou neocenitelní pro jejich další rozvoj a úspěchy v podnikání v tomto oboru. Eva

  • Anonym (3)
jali 20.08.2014 16:04
Re: Není o poznávacím zájezdu, ale i přesto PŘEČTĚTE PROSÍM!  

znám vaši cestovku a vím,že pořádá jen poznávačky.Myslím si,že se Kristýna musela splést a dále si myslím,že se vám neozve,neboť si to nepřečte nebo se stydí,jak vás očernila.

Miroslav Polak
19.08.2014 19:11 212.235.233.***
Re: Není o poznávacím zájezdu, ale i přesto PŘEČTĚTE PROSÍM!  

Vazena pani Kristyno,
jsem reditelem CK Cebus jiz vice nez pet let a za tu dobu si nejsem vedom, ze bychom poradali nejaky pobytovy zajezd na ostrov Pag nebo do Chorvatska vubec, CK Cebus se jiz vice nez deset let zameruje vyhradne na poznavaci zajezdy, a proto bych Vas chtel pozadat, jestli byste mi nemohla napsat, klidne na soukromy e-mail polak@cebus.cz, kdy jste na vyse uvedenem pobytu byla a pripadne Vase jmeno, abych mohl celou vec proverit. Nedovedu si to vysvetlit, jedna se bud o omyl nebo o nejakou provokaci.
S pozdravem
M. Polak

Kristýna
11.08.2014 18:00 94.113.218.***
Není o poznávacím zájezdu, ale i přesto PŘEČTĚTE PROSÍM!  

S touto cestovkou už NIKDY!
Tato cestovka má velmi neseriózní chování. Objednala jsem si zde týdenní pobyt u moře v Chorvatsku na ostrovu Pag. První dojem v cestovní kanceláři při objednávání této dovolené by se dal ohodnotit jako velmi dobrý, ale to co následovalo poté bylo příšerné.
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:
Pojištění si vždy sjednávám u CK i tehdy jsem tak učinila. Avšak toto pojištění mi nebylo doručeno poštou ještě ani 2 dny před odjezdem. Podotýkám, že u jiných CK se tyto "věci" posílají tak, aby došly poštou nejméně týden před odjezdem. O tyto doklady se nikdo z CK ČEBUS nestaral jestli jsem je obdržela a tudíš jsem o ně musela žádat sama, aby mi byli zaslány.
UBYTOVACÍ VOUCHERY:
Tyto vouchery jsem sice obdržela, avšak problém přišel až na ostrově Pag, kde nikdo nevěděl do jakého apartmánu patřím, protože tato CK "zapomněla" vyplnit políčko název ubytovacího zařízení. I když jsem si tyto vouchery kontrolovala již doma a volala jsem do CK, jestli jsou v pořádku bylo mi řečeno že jsou.
CESTA NA OSTROV PAG, PŘÍJEZD A ODJEZD:
Když jsem dostala pokyny k odjezdu z Brna byl zde napsán předpokládaný příjezd do Chorvatského města až okolo 9 hodniny ranní. Tato informace se ovšem změnila už tehdy když jsem viděla, že se blížíme do tohoto městěčka již v 4:30 ráno.
Řidiči nás vyložili na parkovišti společně i s 4 lidmi (kteří ovšem měli v Pagu jiné ubytování a podotýkám ČESKÉHO DELEGÁTA). Když jsem se šla zeptat společně i se svoji známou, která jela se mnou, kde je nějaký člověk popř.delegát, který nás ubytuje bylo mi řečeno, že naše vouchery nejsou přesně vyplněné, neúplné, a proto pro nás nikdo nepřijel a ani paní "delegátka" z autobusu nevěděla jak daný problém má řešit. Poté se mě jeden z řidičů zeptal od jaké CK jedu odpověděla jsem ČEBUS a páni řidiči dodali, že TOTO se stává TÉTO CK velmi často. Načež nás paní "delegátka"a řidiči opustili a my jsme zůstaly sami na parkovišti a vymýšlely jak vyřešit tento problém, který nám tato CK způsobila! Museli jsme volat na telefon, který jsme dostaly, na paní, která nevím jestli byla zprostředkovatelkou nebo přímo z CK do Brna (podotýkám, že to nebyl krátký rozhovor tudíž i naskákaly penále za hovor do ČR). S tím, že jsme si myslely, že ona tento problém vyřeší, ale opak byl pravdou, bylo nám řečeno, že si máme počkat do zhruba 9 hodiny až otevře jedna agentura ze zprostředkovatelů této CK. Tuto agenturu jsme nemohly najít chodily jsme po zdejších hotelích i se zavazadly a nikdo pod tímto jménem tuto agenturu neznal. Kolem půl 10 jsme tuto agenturu našly samy ovšem nikdo nám zde nerozuměl co se nám vlastně stalo! Kolem 14:00 jsme se konečně mohly nastěhovat do apartmánu.
A jako další a teď už poslední problém, který zde nastal bylo to, že plánovaný odjezd z Pagu měl být kolem 17:00 my jsme opět čekaly na teď již známém parkovišti. Uplynula už hodina a autobus od CK Čebus NIKDE. Kolem 18:45 přijeli čeští delegáti a 4 lidé, kteří vystupovali s námi na Pagu. Když jsem se šla zeptat co se děje bylo mi řečeno, že tito delegáti dostali zprávu od řidičů, že se odjezd posouvá až na 19 hodinu!
JAK JSEM JIŽ ZMÍNILA S TOUTO CESTOVKOU BYCH UŽ NIKDY NEJELA, TEĎ KDYŽ NĚKAM JEDU NA DOVOLENOU TÉTO CK SE VYHÝBÁM.
ROZHODNĚ NECHCI ODRAZOVAT NĚKTERÉ Z VÁS, KTEŘÍ SI TUTO RECENZI ČTOU, ALE KDYŽ UŽ POJEDETE S TOUTO CESTOVKOU ROZHODNĚ SI NĚKOLIKRÁT PŘEKONTROLUJTE VŠECHNY DOKUMENTY OD CK CO VÁM ZASLALA A JESTLI JSOU DOBŘE VYPLNĚNÉ. AŤ SE VÁM NESTANE TO MNĚ! NENÍ TO TOTIŽ VŮBEC PŘÍJEMNÉ STÁT NĚKDE MIMO ZEM KDE BYDLÍTE A NEVĚDĚT CO S VÁMI BUDE PO CELÝ TÝDEN.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.07.2014 11:21 77.48.31.***
Re: Čebuz  

Tak toto nepatří k tomu příspěvku Tomáš ten je super.

Zpět na všechny diskuze