A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK Čebus

09.02.2010 12:00:20 | Yanina
Yanina
Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hankan 28.09.2018 14:16
Re: Zkušenosti s CK Čebus  

no věřte, že já s nimi taky skončila.

hankan 28.09.2018 14:13
Re: Pohádkoví Alsasko 7. - 11. 9.2016  

byla jsem s CK Čebus na zájezdu ve Francii, nástupní místo Olomouc. Sbírali lidi z Olomouce a Ostravy při cestě tam, autokarem, v Brně se přesedalo do busu, jelo se do Francie, ve Francii jsme byli týden, nakupovalo se víno atd., degustační zájezd.
na zpáteční cestě po pár hodinách v busu se nám sdělilo, že lidi z Olomouce a Ostravy pojedou z Prahy vlakem. Pak rozhodli pár lidí vzít do Ostravy autem ,ale zbytek utíkal v Praze na vlak s těžkými zavazadly. Ve vlaku narvané kupé.
Všechno je prý v pořádku, problém nevidí.
Varuju před touto cestovní kanceláří. Nejste -li z Brna, vyhněte se jim! Otřesný přístup ke klientům.
Už s nimi nikam nepojedu.

hankan 28.09.2018 14:11
bezohlednost  

Dobrý den, byla jsem s CK Čebus na zájezdu ve Francii, nástupní místo Olomouc. Sbírali lidi z Olomouce a Ostravy při cestě tam, autokarem, v Brně se přesedalo do busu, jelo se do Francie, ve Francii jsme byli týden, nakupovalo se víno atd., degustační zájezd.
na zpáteční cestě po pár hodinách v busu se nám sdělilo, že lidi z Olomouce a Ostravy pojedou z Prahy vlakem. Pak rozhodli pár lidí vzít do Ostravy autem ,ale zbytek utíkal v Praze na vlak s těžkými zavazadly. Ve vlaku narvané kupé.
Všechno je prý v pořádku, problém nevidí.
Varuju před touto cestovní kanceláří. Nejste -li z Brna, vyhněte se jim! Otřesný přístup ke klientům.
Už s nimi nikam nepojedu.

Neregistrovaný uživatel
28.08.2018 16:57 90.178.162.***
zájezd Velký okruh Švýcarskem  

Souhlasím s recenzí níže...CK šetří a zájezdy nejsou nejlevnější...první den cesta starým autobusem 18 hodin v tom horku,přes Prahu a Německo,řidiči nezkušení,jezdíme hodně a víme,že mají vytipované benzínky kde se neplatí je dostatečný počet WC,ne jedna kabinka,když je 50 lidí a větší procento žen,....odjezd 8.srpen v autobuse nefunkční(nedoplněná) b klima,nevím,proč nebylo ubytování v některém ,třeba německém městě,ale až ve Švýcarsku,ubytování stačilo...všichni jsme byli k smrti unavení.Jediným opravdu krásným zážitkem byl opět průvodce ing.Kryl,ale dsalší cestu s Čebusem si jistě rozmyslíme!!!

• hankan
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 09:30 195.113.148.***
Provans 4.8-8.8.20018  

Zúčastnil jsem se zájezdu do Provans 4.8-8.8.2018. Cestovní kancelář se snaží ušetřit na všem. Ubytování v bývalých F1 u dálničních přivaděců. V ceně není zaplacen žádný vstup ( cca 80 euro). Autobus objíždi dálnice aby ušetřit na mýtu. Největší šok mně čekal doma když mi v kufru chyběly láhve vína zabalené v trikách.
Tímto u mne tato CK skončila.

• Anonym (2)
  • hankan
Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 10:11 95.82.152.***
Poděkování  

Před 3 dny jsme se vrátili ze zájezdu do jižního Toskánska "Města a vína Toskánska" (26.9.-1.10.2017) :
Chtěla bych touto cestou poděkovat průvodci panu Sedlákovi z cestovní kanceláře ČEBUS za jeho vysokou profesionalitu, maximální obětavost, vstřícnost, vysokou úroveň sdělovaných informací a zároveň obrovský dík patří profesionalitě našich 2 řidičů, kteří nás po celou dobu zájezdu skvěle vozili :) Samozřejmě, že jako na každém zájezdu se objevili i menší nedostatky, které nevznikly vinou našeho průvodce, ale těch pozitiv bylo tolik, že tyto nedostatky byly zapomenuty a vystřídaly je krásné zážitky, výborné počasí a atmosféra, která po celou dobu zájezdu panovala. Mohu jen doporučit jak tuto kancelář, tak i tohoto skvělého průvodce pana Sedláka. S touto kanceláří jsem cestovala podruhé a zkušenosti mám jen dobré. Před cca 6 týdny zájezd do Krakowa a Vieličky, kde exceloval vynikající průvodce pan Kryl. Děkuji. Marcela z Brna :)
:-)

Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 12:38 81.19.46.***
Re: Zkušenosti s CK Čebus  

Dobrý den, včera jsme se vrátili ze zájezdu na Ukrajinu s CK Čebus.
Vše bylo perfektně zorganizováno. Průvodkyně připravená, milá i na
protivné cestující. Byli jsme s nimi víckrát a vždy bylo vše v pořádku.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 22:41 109.80.25.***
Re: Pohádkoví Alsasko 7. - 11. 9.2016  

Dobrý den,
jako účastníci tohoto zájezdu naprosto s manželem souhlasíme s uvedenou recenzi. Navíc bych ještě pridala a okomentovala úroveň ubytování, které by CK měla zajišťovat ve vyšší kvalitě než je pouze jedno * hotel. Navic ubytování zajištěné na první den mi připomínalo spíše ubytovnu než hotel.Kazda seriózní CK uvádí typ a úroveň ubytování již v nabídce zájezdu a ne týden před termínem odjezdu v dispozicích. S touto cestovní kanceláří bychom již nikdy necestovali a nikomu ji nedoporučujeme.
Hanka

• sangrail
  • hankan
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 08:49 62.77.85.***
Pohádkoví Alsasko 7. - 11. 9.2016  

Překvapil mě doplatek pobytové taxi /0,55 - 3 krát/, nebyl inzerován v nabídce až v pokynech. Dokonce jsme se při příjezdu na ubytování večer dozvěděli, že není zajištěná snídaně ačkoliv jsme si ji zaplatili. Nevím jak to bude CK sanovat.
V nabídce je příjezd do Prahy v ranních hodinách. Podle mě ráno od 5 hod? Večer při návratu do republiky nám bylo sděleno, že příjezd do Prahy bude po 3 hod. Nepříjemné překvapení být vysazeni ve Stodůlkách, když metro jezdí od 5 hod. Nakonec nám řidiči zastavili na dvou místech v centru města.
Výlet do Basileje mě přijde k ničemu. Myslím, že lepší by bylo prodloužit návštěvu automobilové muzeu v Mylhúzích, popřípadě přidat vlakové muzeum, to jsme neměli možnost navštívit.
Chyběly plánky měst , naprosto běžné u jiných cestovek, zbytečně nám to komplikovalo individuální pohyb.
Autobus byl čistý, řidiči příjemní, paní průvodkyně sympatická, cena nízká čemuž asi odpovídala úroveň
Přesto s touto CK už nepojedu a nedoporučuji.
Název zájezdu Pohádkové Alsasko odpovídá realitě je tam opravdu jako v pohádce
Lea

• Anonym (1)
  • hankan
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
15.08.2016 21:59 94.112.87.***
Za operou Rusalka Český Krumlov .13.8. 2016  

Místo luxusního autobusu Mercedes s WC přijel rezavý veterán, který neměl ani bezpečnostní pásy, natož pak WC. Místo inzerovaného a zaplaceného ubytování v Českém Krumlově- hotel v Českých Budějovicích,bez jakéhokoliv upozornění či finančního zvýhodnění, ztráty času přejezdy byly doháněny zkrácením prohlídek měst. Nesmyslná zastávka v Jihlavě na zpáteční cestě. Vysadili nás v 19 hod na náměstí, dělejte si, co chcete, většinou staří lidé nechápavě seděli na lavičkách a skoro hodinu čekali, až nás zase naloží a odvezou... NEDOPORUČUJI!!!!!

Zpět na všechny diskuze