A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

31.12.2007 00:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pedrosillo
30.12.2007 23:08 82.113.60.***
zkušenosti s ck bonton  

Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji

mmmonika
15.01.2008 12:02 85.70.214.***
DOVOLENÁ pro nenáročné  

Ano mám s BON Tonem zkušenost.Taková dalo by se říct dovolenka pro nenáročné.Doprava autobusem celkem v pořádku.K pobytu-jídlo jako ze školní jídelny.špenát ,rajská,rizoto.Takže lépe si uvařit sám.Snaží se ,ale opravdu na jedničku to není

Teta
17.01.2008 10:24 88.81.88.***
Mám  

Dobrý den,
mám s nima velmi dobré zkušenosti, jela ses s ni mi už několikrát a dokonce se přátelíme s jejich řidičema. A co tak sleduji jiné CK tak jsou fakt velice levní a jako last minute k moři SUPER a poznávací zájezdy.
Vřele doporučuji.
Pěkný den :-D

janulinka
19.01.2008 23:45 217.197.150.***
špatná zkušenost  

Já mám bohužel s Bontonem špatnou zkušenost.Ne všechna ubytování jsou na stejné úrovni,ikdyž je nabízí za stejné ceny ve stejném penzionu.Byla jsem s nimi dvakrát,ale jednání p.Ptáčkové se mi vůbec nelíbilo.Mám pocit,že rozhodně nerazí heslo"Náš zákazník,náš pán" A řidiči? Ti nás minulý rok ani nepřivítali.Místo,abychom jeli pohodlně po dálnici,kodrcali jsme se přes vesnice,aby ušetřili za poplatky na dálnicích.Takže pozor a nenechte si nic líbit.Jinak,to nádherné moře a příroda nám to bohatě vynahradily.A cena? No rozhodně není nízká!

šaša
29.01.2008 13:26 88.103.146.***
řecko  

Já jsem byla sama s dětma a ubytování vpoho,jídlo a kuchaři prýma.Dávaly velké porce a i napřidání tak že bohatě stačilo.Delegátka slovenka nebyla k zastižení,tak že nic moc a naspátek na letiště nás vezly řekové a nikdo jim nerozuměl.Kufry,kočáry do autobusu házeli jeden přes druhý.Mýt tam flašku tak mám po ní.Kočár nám hodily na spod a tři těžký bágly na něj.Kočár to nevydržel a delegátka neměla čas něco vyřizovat, tak jsme prodělaly.
Nebýt neochotné delegátky Lubici a nepoužitelného kočáru tak vše na dvojiku. 8-O

Rebi
31.01.2008 15:11 194.228.235.***
zkušenosti s CK Bonton  

Byli jsem s rodinou dvakrát na dovolené v Řecku a všechno bylo v pořádku. Cesta, delegát, ubytování... Samozřejmě na konci prázdnin v apartmánech nenajdete všechno nádobí (dost časté stížnosti), ale ruku na srdce, není to také vina některých turistů?Stravování jsme měli vlastní, večer jsme chodili do místních taveren, spřátelili jsme se s majitelem našeho domu a zároveň taverny. Na druhé dovolené jsem přivodila úraz (zlomeninu) a ochota delegáta Petra, místního lékaře a ošetření v nemocnici všechno bylo OK,.. Takže doporučuji :-)

Teryy
04.03.2008 16:13 89.203.162.***
RE: řecko  

Pokud se jedná o delegátku v Sarti, tak musím nesouhlasit,byla super!
Řekla bych,že má Bonton trochu problémy s autobusovou dopravou jinak jsme byli spokojeni.

IVA549 08.03.2008 23:15
Řecko s Bontonem  

Ahoj,já mám zkušenosti s brněnskou CK Bonton i přestože jsem z Příbrami.Ale jedině ona mi nabídla letovisko Katerini-Paralia,kam jsem chtěla cíleně vyrazit se svými 2 syny.Hotel Orea-Eleni s polopenzí...hanba mluvit děs!!Špína a neochota líného majitele hoztelu,který se neustále vymlouval,že nám nemůže prodat klimatizaci,protže...nevím stále si něco vymýšlel,přitim šlo jen o peníze...a my je měli.Nechápu o co šlo řeckým majitelům hotelu??!!!Snad chtěli býti zajímavými...nerozumím. Ale místo naprosto skvělé.díky CK v místě s názvem Sirios jsme viděli vše o čem se nám jen zdálo a delegátky na výletech ze strany této řecké agemtury...naproso super!!!!!Dost si CK Bonton kazí renomé smluvními partnery,protože Orea Eleni je katastrofální špinavý hotel!!!Jinak ze strany CK Bonton jen samou chválu!!!

stuffx
04.05.2008 17:36 85.132.196.***
RE: zkušenosti s ck bonton  

To vis ze sni mam zkusenost jestli chces jet na dovolenou autobusem ktery nedojede ani na hranice tak klidne muzes vyrazit. Misto klimatizovaneho autobusu poslou starou karosu takze super luxus.

pavellll
27.05.2008 07:16 81.91.217.***
RE: zkušenosti s ck bonton  

jo chaoz..cesta děs(neoplat málo mista nahoře)nám ani nefugovala klimatizace prý to opraví až tam ,,,zpátky opět bez klimatizace...strava děs(příklad každý den 3housky kostka ramy marmeláda a 3 kolečka papriky) na otázku proč není třeba rajče nám bylo odpovězeno ,že zeleninu lidé nejí že jim tu papriku všichni stejně vrací.onojíst 7 dní papriku není žádný med, že,už nikdy polopenzi :-x

Zpět na všechny diskuze