A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

30.12.2007 23:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.10.2015 00:51 93.185.2.***
Chorvatsko  

Letos v září opět s ck Bon Ton v Gradaci . Cesta z Frýdku - Místku sice dlouhá , ale díky řidičům v naprostém pořádku . A to už jsme postarší a oba nemocní . A ubytování v Gradaci ? Naprostá spokojenost u manželů Biočičových . Klid , čisto , snadná komunikace s majiteli , ve všem vyhověli . Jedno je jisté , jak se my chováme k nim , tak se nám to vrací i jejich přístupu k nám . Ikdyž jsem navrhovala pro letošní rok jinou zemi , manžel chtěl opět k Biočičům . Zamiloval si Gradac a jeho okolí . Také pohodu a řád , co nám ck slíbilo , bylo do puntíku splněno . Takže , napřesrok opět ck Bon Ton . Vystřídali jsme několik cestovek , ale spokojenost byla pouze u ck Zemek a ck Bon Ton . Největší zklamání nám přinesly Vítkovice tour , které nás na zpáteční cestě z dovolené prostě ráno v 5 hod. vysadily v Brně a více se nestaraly . Podotýkám , že jsme měli zaplacenou cestu až do Ostravy . Tak jsme se museli starat o další dopravu domů . Nešlo jen o nás , ale byli tady i starší lidé , se sníženou pohyblivosti , o holích . A roto říkám , zlatý Bon Ton, Vítkovice nikdy více .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tanika
07.09.2015 18:55 81.30.230.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

Pokud by toto promítli do ceny a upozornili na to, tak se to dá zvážit a počítat s tím. Jenže cenově jsou na úrovni studií a apartmánů na řeckých ostrovech, alespoň letos běžné ceny byly takto nastaveny, ale úklid žádný, toaletní papír, výměna prádla, ručníků v Sarti také ne - pláže jsou tam sice krásné, ale příště opravdu raději s někým jiným :-(

• Anonym (1)
Jarila
07.09.2015 11:05 178.72.244.***

Přesně je to tak jak popisuje Alena. Nám v loni neřekli, že si budeme muset kupovat toaletní papír. Mají asi nasmlouvané nejlevnější taxi a tak ostatní všechno za své. Nikdy více. :-(

• Anonym (1)
Alena
06.09.2015 16:33 89.29.75.***

Taky jsme letos využili služby této cestovky a to létovisko Fourka.Byli jsme zklamáni,nebot v katalogu byla uvedená lehátka na pláži za konzumaci nebo poplatek.Realita však jiná,byly rezervovány pro Řeky a delegátka jen odpověděla ,že můžeme si koupit v městě za 5-6 Eu slunečníky.Ubytování my jsme měli čisté,jen s matrací na které se nedalo spát. Našli se i páchnoucí ,zatuchlé.Uklid během pobytu žádný, jen koše,ručníky,osušky až po 3 dnech po nástupu,/problém s prádelnou/.Bez omluvy a stačilo jen do propozic z Ck tuto skutečnout uvést,přibalili bychom si je.Teplá vodá??? Jen večer. Byli jsme v Řecku s jinými cestovkami již 13x,tahle však patří k těm nejhorším,a to né jen pro nás.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dandy
03.09.2015 18:15 79.170.250.***

Jezdím s nimi už čtvrtý rok. Pokaždé do jiné destinace a vždy bylo vše super. :-) :-) :-) :-) :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Anna Ženžeruchvoá
02.09.2015 13:13 90.179.190.***
Řecko Toroni  

Musím říct, že jsem byla velice spokojena s řidiči, co nás vezli do Řecka Toroni a zpět do Brna. Pamatuji si pouze jméno jednoho z nich a to byl Julius. Opravdu se starali o všechny a byli příjemný. Nevím, zda jsou všechny tak ochotné, ale já se nemam na co stěžovat. Doufám, že je ještě potkám.

• Anonym (1)
Hanka
31.08.2015 21:15 90.181.22.***
Re: ck Bonton-reakce  

Přesně vystižené,také jezdíme s ck Bon Ton a nemůžeme si stěžovat.

• Anonym (2)
Jan Korman
31.08.2015 16:34 37.221.244.***
ck Bonton-reakce  

Dnes 31.8.2015 jsme se vrátili z Bulharska, hotel Ativa v Lozenci. S Bontonem máme již léta ty nejlepší zkušenosti, byli jsme s nimi již čtyřikrát .I letos vše ok. Delegátka na svém místě, příjemný klidný hotel v dobré poloze, pěkné pláže, profesionalita řidičů autobusu. Nějak mi připadá lidi, že nevíte co chcete. Dal jsem za 12.-ti denní zájezd s polopenzí, autobusem v srpnu pro dva dospělé a dvě děti nějakých 23000,-kč.Když budu chtít luxus madam, taxi až na pokoj, lanýže a krevety, tak si připlatím. Nějak nám kapánek narostly nosánky nahoru, ne? Já teda můžu jen doporučit! Honza Rychnov n.Kn.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Dominika
31.08.2015 12:16 185.5.225.***

Jedním slovem katastrofa!!! Zacalo to tim, ze s nimi nebyla zadna domluva... po telefonu, kdyz jsem se chtela na neco zeptat tak sem mluvila pokazde s nekym jinym a dostalo se me vzdy jine odpovedi. Nakonec to dopadlo tak, ze jsem si musela rici sama aby mi poslali vubec nejakou smlouvu o zajezdu s jejich razitkem. Dalsi zadrhel byl v tom, ze znama jela ve stejny termin jako mi a do stejneho hotelu, a te zajezd odlozili o dva dny. Bylo nam divne, ze se nam nikdo neozval, tak jsem tam pro jistotu zavolala. Puvodni termin byl od 8.8 do 19.8, kdyz jsem se pani zaptala jestli nahodou nejedeme taky o dva dny pozdeji rozhostilo se v telefonu ticho a rekla me ze mi behem dne zavolaji. To se vsak nestalo, pouze me poslali email ze se dovolena o dva dny odklada...musela sem si diky teto skutecnosti vzit o den vice dovolene v praci. To ovsem nebylo vsechno, po ceste do recka autobusem nas tesne za reckyma hranicema ridici vyhodili z autobusu s tim ze prestupujem.... nikdo o nicem nevedel, tak to bylo pro nas velike prekvapeni... narychlo sme museli sbalit veskere veci a vypadnout z busu. Timto nase rozhorceni zcela nekonci, v hotelu jsme dostali rodiny apartman spojeny dvermi a balkonem se znamou i kdyz jsme vyslovne zadali, ze dane pokoje nechceme. Kdyz sme se delegatky zeptali jak je to mozne, tak nam bylo receno, ze ma v papirech poznaceno ze sme ty pokoje chteli. Pani delegatka se za cely pobyt nebyla zeptat jesli neco potrebujeme zda nam neco nechybi. S Bontonem uz NIKDY!!!!!!

• Anonym (2)
xxxxx
25.08.2015 21:10 178.72.213.***
Re: Chorvatsko - Gradac  

špatné

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze