A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

31.12.2007 00:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jaja 07.08.2016 11:21
Re: Jsem na tu cestu zvedava  

Není to normální, ale já bych autobusem nejela ani za nic. S Bon tonem má taky špatnou zkušenost a proto jsem tuto CK z mého seznamu vyřadila. :-X

Neregistrovaný uživatel
06.08.2016 21:47 46.229.123.***
Fourka hotel Akropolis 2016  

Poprvé jsem byla s touto CK, výborná delegátka Veronika a oba animátoři Tereza a Radek. Hotel je v katalogu uváděný +55, bohužel všude do pokojů jsou schody, žádný výtah. Největší překvapení je absence úklidu po dobu pobytu,byly uklízeny pouze odpadkové koše. Úklid po předchozích uživatelích byl udělán až po naší žádosti 3.den našeho pobytu.V katalogu CK se tuto skutečnost nedozvíte. Nebyla jsem sama, kdo byl nemile překvapen.
Milena Černíková

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2016 23:00 89.29.99.***

Stejne jako loni....nastup v Havru a smer thassos....jenze tento rok se jim nenaplnil bus tak spojil tudnus z jinou cestovkou a nas neinformovali protoze moc dobre vedeli ze bychom zajezd zrusili....

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2016 22:27 94.113.164.***
Re: Jsem na tu cestu zvedava  

A jak jste měli jet původně, když jste zájezd kupovali ?

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2016 20:00 89.29.99.***
Jsem na tu cestu zvedava  

Za tyden mame jet s ck bonton na Thassos.Uz ponekolikate,ale tentokrat nejspis naposledy.Dnes jsme se dovedeli,ze pojedeme z Havirova do Ostravy,tam prestoupime na Student agency,ten nas doveze do Brna.Tam nastoupime do busu co nas doveze do recka a opet prestoupime na minibus ktery nas doveze na thassos.Uz ted se te cesty hrozim.Kdyby nas o tom informovali vcas zajezd bychom zrusili a vybrali jiny.....Ani nenabidli zadnou slevu nebo alespon omluvu!Prijde jim to snad jeste normalni.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
16.07.2016 09:52 79.142.150.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

Byl jsem s ckBonton v Recku a nemám co vyčíst.Doprava super všechno perfektně zorganizováno,casy,svozy řidiči super.Misto pobytu perfektní a delegátka Veronika nejlepší ze všech co jsem dosud zažil.Priste jedu opět se stejnou co.

Neregistrovaný uživatel
22.06.2016 12:03 194.213.43.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

Byli jsme s nimi v Bulharsku autobusem - vše proběhlo hladce, milí řidiči, na místě pohodová delegátka. Ubytování lepší, než jsme měli na Sicílii a v Itálii za 2x tolik peněz. S Bontonem jsem žádný problém neměla.

Neregistrovaný uživatel
02.03.2016 19:41 79.170.250.***
Re: Chorvatsko  

Už dva roky tu prudíte pořád s tím stejným. Co tak něco nového? :-D

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.02.2016 10:59 178.72.244.***

Vážena, pokud jezdíte do Chorvatska, tak budiž, že si i vezete toaletní papír. Já bych autobusem již nikde nejela. Před dvěma rok jsem byla s Bon ton na Korfu a zůstaly jsme s dcerou na letišti, protože zapomnběli dceru napsat do seznamu cestujících. To by se nemnělo stát. Žádána omluva nic. Již nikdy s takovou CK. :-X

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.02.2016 08:43 178.22.115.***

Někteří lidé tady opravdu řeší úplné kraviny..Já si třeba toaletní papír beru na dovolenou automaticky.Myslím,že každý by si měl uvědomit,kolik peněz chce investovat do dovolené a podle toho mít potom požadavky a představu o dovolené...!Pokud chcete luxus a pozlacený toaletní papír,tak musíte jet do Turecka za 60000.. :-)Bud' chci jet na levnou dovolenou k moři a užít si to a nebo budu raději sedět doma na ***** a nadávat u televize... :-D

• Sally
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze