A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

31.12.2007 00:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.07.2016 22:27 94.113.164.***
Re: Jsem na tu cestu zvedava  

A jak jste měli jet původně, když jste zájezd kupovali ?

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2016 20:00 89.29.99.***
Jsem na tu cestu zvedava  

Za tyden mame jet s ck bonton na Thassos.Uz ponekolikate,ale tentokrat nejspis naposledy.Dnes jsme se dovedeli,ze pojedeme z Havirova do Ostravy,tam prestoupime na Student agency,ten nas doveze do Brna.Tam nastoupime do busu co nas doveze do recka a opet prestoupime na minibus ktery nas doveze na thassos.Uz ted se te cesty hrozim.Kdyby nas o tom informovali vcas zajezd bychom zrusili a vybrali jiny.....Ani nenabidli zadnou slevu nebo alespon omluvu!Prijde jim to snad jeste normalni.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
16.07.2016 09:52 79.142.150.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

Byl jsem s ckBonton v Recku a nemám co vyčíst.Doprava super všechno perfektně zorganizováno,casy,svozy řidiči super.Misto pobytu perfektní a delegátka Veronika nejlepší ze všech co jsem dosud zažil.Priste jedu opět se stejnou co.

Neregistrovaný uživatel
22.06.2016 12:03 194.213.43.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

Byli jsme s nimi v Bulharsku autobusem - vše proběhlo hladce, milí řidiči, na místě pohodová delegátka. Ubytování lepší, než jsme měli na Sicílii a v Itálii za 2x tolik peněz. S Bontonem jsem žádný problém neměla.

Neregistrovaný uživatel
02.03.2016 19:41 79.170.250.***
Re: Chorvatsko  

Už dva roky tu prudíte pořád s tím stejným. Co tak něco nového? :-D

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.02.2016 10:59 178.72.244.***

Vážena, pokud jezdíte do Chorvatska, tak budiž, že si i vezete toaletní papír. Já bych autobusem již nikde nejela. Před dvěma rok jsem byla s Bon ton na Korfu a zůstaly jsme s dcerou na letišti, protože zapomnběli dceru napsat do seznamu cestujících. To by se nemnělo stát. Žádána omluva nic. Již nikdy s takovou CK. :-X

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.02.2016 08:43 178.22.115.***

Někteří lidé tady opravdu řeší úplné kraviny..Já si třeba toaletní papír beru na dovolenou automaticky.Myslím,že každý by si měl uvědomit,kolik peněz chce investovat do dovolené a podle toho mít potom požadavky a představu o dovolené...!Pokud chcete luxus a pozlacený toaletní papír,tak musíte jet do Turecka za 60000.. :-)Bud' chci jet na levnou dovolenou k moři a užít si to a nebo budu raději sedět doma na ***** a nadávat u televize... :-D

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.02.2016 08:34 178.22.115.***
Re: zkušenost s ck bonton  

Tady ale píšete,že Vám volala paní z invie,takže je to asi ten sám problém jako paní před váma...Možná byla chyby na straně invie a ne bontonu.Ta Vám jak jsem pochopila zájezd prodala..

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.10.2015 14:38 178.72.244.***

Nevím kdo to píše, jestli ne někdo z CK Bon ton. To nemůže být pravda. Již posílali katalogy na rok 2016. Já bych již s nimi nikam neletěla a to nepíši o autobuse. To nikdy. Že nepíšou v katalogu, že si máte vzít sebou toaletní papír. :-(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.10.2015 16:19 213.250.244.***

Dobrý den,
s CK BONTON jezdíme s manželem na dovolené několik let a vždy jsme byli velmi spokojeni. V Gradacu jsme byli před 3 lety, loni a letos v Řecku na Thassosu, a opravdu velká spokojenost. Jak přístup řidičů, tak ubytování a skvělé delegátky, tak opravdu doporučuji.

Karla Širůčková

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze