A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

31.12.2007 00:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martin
06.07.2012 04:28 83.240.44.***
Re: Toroni-strava  

Ahoj jedeme letos do Toroni,jestli máte,nějaké foto pošlete a co ta strava mohla byste nějak podrobněji popsat,jaké byli snídaně,hlavně jak probíhali,švédské stoly, nebo jen určitá porce zašlete mi prosím info i fotéčky na email Hrubyrodinka@seznam.cz,budeme opravdu rádi za každou informaci i o přírodě, městečku,i fakultních výletech atpod. děkujeme Martin O:-) O:-) ;-)

Michal
03.07.2012 11:43 94.143.232.***
KALI MERA  

Tak s touto CK již nikdy! Dovolená na Chalkidiky - KALI MERA,by byla takovou spíše průměrnou dovolenou,kde je sice celkem obyčejné ubytování,ale s možností plné penze,příjemnými majiteli,nekomunikativní delegátkou co se týká jakékoliv požadované informace k provozu a nedejbože stížnostem. Vařila česká firma najatá touto CK a jejich snídaně,porcemi určené pro děti z mateřské školy (vždy vystaveno,co si můžete max naložit - například dvě šestinky rajčete!!!). Na naše stížnosti nikdo nereagoval a pro jistotu nám začali do jídla míchat zbytky z předchozího dne - no paráda!!! Díky tomu například po jednom jídle polovina zájezdu lehla s křečemi a zvracením a průjmy,ale CK to absolutně nezajímalo - to by prý museli mít obtíže úplně všichni! Díky tomu můj syn proležel 3 dny neschopen jít k vodě a protože se to stalo den před zaplaceným zájezdem na Meteory a CK odmítla uznat jakoukoliv zodpovědnost za stravování,zájezd za oba tímto propadl (byl jsem tam jen sám se synem) a při naší stížnosti a požadavku navrácení peněz za tento výlet se nám (slušně) vysmáli a řekli,že stravování bylo naprosto v pořádku. Úsměvná tečka už je snad jen to,že kuchařka-důchodkyně si našla jednoho místního mladíčka a oddávala se před očima zájezdu ve vodě různým sex praktikám a ještě se na nás usmívala...

Neregistrovaný uživatel
03.07.2012 09:20 193.17.249.***
Re:  

Na dovolenou v Lozenci musím reagovat.V celém středisku jsou problémy s odpadem a šířením střevní infekce.Celou dovolenou jsme prozvraceli a celý zájezd a široké okolí taky.Kolegyně co tam byla vloni,naprosto stejný scénář.Vedle v Primorsku vše O:K:Lidé prosím Vás do Lozence nejezděte.

Jitka
01.07.2012 08:04 78.80.115.***
Re: Toroni-strava  

My byli v Toroni loni a jídlo bylo naprosto luxusní, vůbec tam bylo krásně, byla jsem na Chalkidiki po šesté a Toroni byla zatím nejlepší dovolená!

Mirka
25.06.2012 18:11 212.158.142.***
Re: Gradac vila Teo  

Ahoj Anno.Začátkem září jedeme na stejnou dovolenou jako Vy./ Gradac- vila Teo/. Prosím podělte se svými zkušenostmi. Díky

Anna
23.06.2012 13:35 88.101.80.***
Gradac vila Teo  

Ahoj, za pár dní odjíždíme s přítelem se zmiňovanou cestovkou CK Bonton do Gradacu, ubytovaní budeme ve vile Teo a já bych se chtěla zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s tímto ubytováním. Máme zaplacenou polopenzi v penzionu Velimir, a na internetu jsem četla samé negativní recenze, tak kdyby jste měli někdo nějakou zkušenost budu ráda, když se podělíte. Moc děkuji

Kamil a Verča,Otrokovice
19.06.2012 17:12 85.92.53.***
Lesbos - červen 2012  

Teď jsme se vrátili s Lesbosu a nemůžeme si vůbec na nic stěžovat.Vše fungovalo tak jak mělo,ubytování ve studiu Nikos ( Anaxos ) vyhovující,úklid 3x týdně i s výměnou ručníků.Delegát v pohodě,byl neustále k dispozicii.Děkujeme za krásnou dovolenou a učitě využijeme služby CK Bonton v příštím roce a rádi se na toto místo vrátíme. (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Marlen
06.06.2012 19:27 88.103.163.***
Re: Sarti  

Krásný den, mam v Sarti mamču na dovolené, zájezd je stál 3500 ,- parádní cena, bez stravy. Ubytování malinké, pro skromné zákazíky,ale větší problém je, že se nezaplnil zájezd s dalším termínem, který je mám nabrat zpět domů. Zíta mi buou volat z CK,ale vypadá to, že zpět letí letadlem, mají se vracet 12.6., ale termín není potvrzen :-@ . jinak je tam krásně, parádní tepo, moře docela studené, a hlavně pořád po kotníky:) Na dnešní krize docela levno :-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
03.06.2012 18:49 77.48.160.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

nejedete někdo do Bašky vody vila Palloma?jedeme v září,tak jsem zvědavá,jak to tam bude vyadat,podle fotek to je moc hezký...ale nedokážu se zorientovat kde vila leží

Vlasta
31.05.2012 22:30 88.101.118.***
Re: Sarti  

My jsme měli polopenzi,na oběd jsme chodili různě,lístek v češtině nikde nebyl,ale i začátkem června bylo moře teplé jak kafe-a proto tam jedete,no ne?Tak se nenechte otrávit když nebude český jídelní lístek,vaří tam všude dobře.Krásnou dovolenku a trošičku vám závidím,jela bych znovu,ale letos to nejde. :-)

Zpět na všechny diskuze