A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

30.12.2007 23:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.10.2017 19:21 93.89.107.***
CK BONTON  

PRACUJI NA 3 SMĚNY A CHTĚLA JSEM SI ODPOČINOUT PO SKORO CELOROČNÍ PRÁCI. BYLA JSEM POPRVÉ A NAPOSLED V OBLASTI CHALKIDIKI - SITHONIE -SARTI REZIDENCE MICHALIS. KAŽDÝ DEN CELÝCH 11 NOCÍ ŘVALI A VYLI PSI VE 2 RÁNO,VE 3 RÁNO,V 5 RÁNO JAK KDY,ALE BYLO TO KAŽDÝ DEN A NIKDO NEBYL VYSPANÝ. STRAŠNÉ.JE TAM STRAŠNĚ DRAHO, KOBLIH VYŠEL NA 60 KČ,MÁSLO KOLEM 110 KČ. ZELENINA A OVOCE ŠÍLENĚ DRAHÉ OD MÍSTNÍCH. OBLEČENÍ SNAD VYTAHUJÍ KAŽDÝ ROK 10 LET. MOŘE NIC MOC.NO DOVOLENÁ STRAŠNÁ A UŽ NIKDY. CENY V PEKÁRNĚ NEMAJÍ NAPSANÉ A ASI SE PLATÍ PODLE NÁRODNOSTI NEBO CO. ŘECKO UŽ NIKDY.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
30.09.2017 16:25 178.72.244.***
Re: Bon Ton  

Já Vám moc nerozumím. Jak zaniklou CK

Neregistrovaný uživatel
30.09.2017 14:56 94.199.195.***
Re: Bon Ton  

Napadlo vas, že může jít o již zaniklou ck, kterou paní zminovala, asi ne, co

Jaja 25.09.2017 12:32
Re: Již nikdy CK Bonton  

Já jsem s nimi byla 2krát letecký na dovolené asi před 3lety. Již nikdy. Stále mi posílají nabídky, ale je zajímavé, že skoro všechny letecké zájezdy na Korfu nebo Zakynthos zrušila CK. Asi byli všichni moc spokojeni. Nám na reklamaci odpověděli tak, že si dělali srandu. Nejlíp je ignorovat tut CK a trh to vyřeší sám.

Neregistrovaný uživatel
24.09.2017 19:23 85.70.93.***
Již nikdy CK Bonton  

V horním patře busu 4M1 5477 dne 30.8 2017 cestou do Bulharska nešla klima. Po rozhovoru s odjíždějícími rekreanty měl bus poruchu už při jejich cestě. Při návratu jsem z rozhovoru řidičů pochopil že tento stroj má znovu v Řecku potíže a měl už dávno sloužit za včelín. Platit delegátku paní Starou jsou vyhozené peníze a všech 6 řidičů je třeba poslat na školení. Vozí totiž lidi, někteří zákazníci jsou hnusní, stále jsou to ale platící zákazníci a ti slušní platí taky. Jestli to pány řidiče nebaví ať jdou vozit traktorem hnůj

• Jaja
Neregistrovaný uživatel
10.09.2017 11:19 90.178.63.***
Re: CK BONTON-Chakidiki - Toroni-Sakis a Flora  

Omlouvám se, při kopírování se vloudila chybička.

Neregistrovaný uživatel
10.09.2017 11:01 90.178.63.***
CK BONTON-Chakidiki - Toroni-Sakis a Flora  

S touto cestovkou jsme s manželkou cestovali již často a byli jsem vždy celkem spokojeni.Letos jsme si s přáteli objednali pobyt v hotelu SAKIS v Toroni. Upřesňuji, že objednávka proběhla již v listopadu 2016.
Cesta s příjemnými řidiči probíhala bez problémů. Jaké nás však těsně před příjezdem na místo čekalo překvapení? Dosavadní spokojenost s touto cestovkou byla tímto smazána. Řidičům bylo sděleno,že ubytování v hotelu Sakis nemáme zajištěné !!! Tak to byl celkem šok.A ještě větší šok jsme zažili v náhradním ubytování v hotelu FLORA hned vedle Sakisu.
Delegát se nám nám omluvil a jako kompenzaci nám nabídl polopenzi, dále jsme museli podepsat prohlášení, že nebudeme uplatňovat žádné další požadavky, přidělil čísla pokojů a odjel.A nastal další problém,hlavně v komunikaci. Čísla pokoje nesouhlasila a nastalo nekonečné telefonování a přemísťování kufrů.S touto cestovkou jsme s manželkou cestovali již často a byli jsem vždy celkem spokojeni.Letos jsme si s přáteli objednali pobyt v hotelu SAKIS v Toroni. Upřesňuji, že objednávka proběhla již v listopadu 2016.
Cesta s příjemnými řidiči probíhala bez problémů. Jaké nás však těsně před příjezdem na místo čekalo překvapení? Dosavadní spokojenost s touto cestovkou byla tímto smazána. Řidičům bylo sděleno,že ubytování v hotelu Sakis nemáme zajištěné !!! Tak to byl celkem šok.A ještě větší šok jsme zažili v náhradním ubytování v hotelu FLORA hned vedle Sakisu.
Delegát se nám nám omluvil a jako kompenzaci nám nabídl polopenzi, dále jsme museli podepsat prohlášení, že nebudeme uplatňovat žádné další požadavky, přidělil čísla pokojů a odjel.A nastal další problém,hlavně v komunikaci. Čísla pokoje nesouhlasila a nastalo nekonečné telefonování a přemísťování kufrů..Byl nám řidělen pokoj B1 se starými podloženými lůžky s fleky na matraci,rozbitým nábytkem a o vybavení kuchyňky ani nemluvím. Polopenze byla průměrná asi bych se příště obešel.Nejhorší snad byl zápach plísně ve skříňkách kolem dřezu. Smrděli doslova i talíře a další skromná výbava.Delegát na naše připomínky hned reagoval, ale náprava byla nedostačující.
Nakonec jsem skřínky utěsnil páskou a nějak jsme to přežili.U pana majitele jsem si jednou a i naposledy dal lahvové pivo Mythos-cena v Marketu 1,35E,chtěl po mne pouhé 4 E ...??? Moře a pláže jsou v Toroni opravdu pěkné,proto jsme tam i jeli,ale další vyžití, zábava -nuda. Výlety také slabé, není kam,pokud to už v Chalkidiki trochu znáte,jet.
Myslím si,že cestovka CK Bonton o tom, že není ubytování v hotelu Sakis zjištěno, dobře věděla již před odjezdem. Když to shrnu, tak asi i díky politické a bezpečnostní situaci ve světě začnu,tak jako za mlada jezdit po naší, zatím, krásné vlasti. Moře mi bude chybět, ale zvyknu si.

Neregistrovaný uživatel
21.08.2017 15:15 188.175.56.***
Baska Voda, Vila Gita,  

Jeli jsme s CK BonTon poprvé a bylo fajn. Vyjížděli jsme z FM s malým dítětem. Řidiči byli příjemní, mladí Zdeněk a Vláďa, jeli pohodlně, nezávodili, měli jsme 4 sedadla, takže jsme se vyspali. Měli jsme studio na 7 nocí, na pokoji byl jídelní kout s velkým stolem pro 4 osoby, kuchyňský kout se sporákem a troubou, s lednicí s mražákem, oddělená koupelna: sprcha, záchod umývadlo, lavorek na praní od soli, velká mramorová terasa s vystrčenými šňůrami, pro sušení hodně místa i lehátek.Pobyt byl bez jídla, takže jsem si kuchtili na dva dny dopředu. Snídaně a večeře byly chleby, rohlíky s čímkoliv z konzumu jako doma. Nedaleké tržiště plné ovoce a zeleniny. K vodě 15 min. a pak hledání místa. Spalo se v klidu, i bez zaplacené klimy bylo příjemně, ve městě byly dva koncerty, které jen slabě doléhaly. Dojeli jsme domů na určené místo včas, kde jsme hledali druhý kufr, ale byl zastrčený, našel se. Takže celková spokojenost I.K., M.K. a V.K. <3

Neregistrovaný uživatel
26.07.2017 20:42 82.100.59.***
Kamena Vourla Řecko  

Jezdíme jako skupina přátel už 10 let, ale tak úžasnou dovolenou jako letos jsme ještě nikdy nezažili - nádherné čisté a teplé moře s palmovou pláží pod okny, výborná strava, denní pokojový i plážový servis - vše v ceně zájezdu, příjemní lidí, všude čisto. Řidiči -
super profesionálové. Jana Martinková :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.07.2017 17:52 78.45.54.***
Kiten, Bulharsko  

Byly jsme na dovolené letos v červnu na dvanáct dní v Bulharsku (Kiten) a naprostá spokojenost s CK Bonton. Příjemní řidiči autobusu, práce delegátky na 100%, neměly jsme naprosto žádný problém. Příští rok jedeme s touto CK určitě znovu :)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze