A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

30.12.2007 23:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.08.2018 13:27:17 93.89.107.***
vila Stelitsa  

Jezdime s Bontonem pravidelně několik let a s cestovkou i řidiči jsme spokojeni. Sarti je moc krásné místo. Letos nás pouze nepříjemně překvapilo ubytování. Byli jsme zvyklí,že v rámci ubytování byl jednoduchý úklid,jednou za 10 dnů výměna lozniho prádla (paní nam ho dala do ruky,at si to sami vyměníme), nebyly ani ručníky,ani toal.papir.Naštěstí diky nádhernému moři,plážím a prostředí se nám dovolená moc líbila.

Neregistrovaný uživatel
07.08.2018 17:10:30 165.225.72.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

My jsme byli letos v Chorvatsku, Podaca, apartman Marco. Už nikdy více. Cesta tam-hrůza. Řidiči na nás absolutně kašlali, jeli jsme 20.7. v tom největším horku a pan řidič nás upozorňoval, že klimatizaci máme na příjemných 22-23 stupňů. Podle mne a ostatních spolucestujících tak 33 st. Vyhodil nás u zastávky s tím že si nás delegátka vyzvedne. Ta se uráčila asi až po 40min, kdy jsme čekali s kufry u rozpálené cesty. Byla totálně zmatená, naložila nám kufry do auta a poslala nás dolů z kopce, kde byl hotel. Cca 2 min, od místa kde jsme na ní čekali... Za celou dobu pobytu se nám ani jednou neozvala, nic.. Nezájem. Jen jeden delegát se nám ozval a to když chtěl pobytovou taxu, asi třikrát nám sliboval že se pro ní staví a asi až na počtvrté se mu to podařilo, samozřejmně bez omluvy.. V den odjezdu kdy jsem ho náhodou zahlídla z balkónu, jsem se ho zeptala v kolik tedy pojedeme. Říkal že ještě neví a dá vědět SMS.. Jako přístup opravdu šílený. Jediné pozitivní na této dovolené bylo pěkné a čisté ubytování.. A abych nezapomněla a nekřivdila, taky cesta zpět byla skvělá. Naštěstí řidiči byli jiní, profesionálové, kteří nás informovali za jak dlouho bude přestávka, jak dlouho bude trvat, kde jsou toalety, kam teď pojedeme, apod... Možná se Vám to zdá jako standart, pro mě taky býval, ale po cestě tam, jsem to přehodnotila, že u této cestovky to byl zázrak!

Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 15:12:27 78.102.236.***

NEPROFESIONALNI PRISTUP PANI DELEGATKY VERY V PRIMORSKU,KONKRETNE V HOTELU PANORAMA .NAZYVA KLIENTY KUSY,NADRAZENA,JAKOBY JI TEN HOTEL PATRIL,VYMENIT,NEMA TAM CO DELAT

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.05.2018 11:37:59 176.102.129.***
Re: Hotel Akropolis-Furka  

Je to docela fajn ale k moři z kopce od moře do kopce a městečko hrůza a navíc dál takže nic moc. 8-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.03.2018 16:36:19 178.72.244.***
Re: Hotel Akropolis-Furka  

Já bych Vám radila, že s touto CK nikam nejeďte. Budete zklamaní. Velmi nekvalitní služby a hlavně hloupé delegátky. Nikdy více.. Když delegáty nepotřebujete, tak je to dobré, ale pokud se je problém, tak jsou k ničemu.

• Byra
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.03.2018 10:37:25 46.13.103.***
Hotel Akropolis-Furka  

Dobrý den,nemá někdo zkušenost s tímto hotelem v Řecku?Plánujeme tam jed s dětma,děkuji.

Neregistrovaný uživatel
01.10.2017 19:21:20 93.89.107.***
CK BONTON  

PRACUJI NA 3 SMĚNY A CHTĚLA JSEM SI ODPOČINOUT PO SKORO CELOROČNÍ PRÁCI. BYLA JSEM POPRVÉ A NAPOSLED V OBLASTI CHALKIDIKI - SITHONIE -SARTI REZIDENCE MICHALIS. KAŽDÝ DEN CELÝCH 11 NOCÍ ŘVALI A VYLI PSI VE 2 RÁNO,VE 3 RÁNO,V 5 RÁNO JAK KDY,ALE BYLO TO KAŽDÝ DEN A NIKDO NEBYL VYSPANÝ. STRAŠNÉ.JE TAM STRAŠNĚ DRAHO, KOBLIH VYŠEL NA 60 KČ,MÁSLO KOLEM 110 KČ. ZELENINA A OVOCE ŠÍLENĚ DRAHÉ OD MÍSTNÍCH. OBLEČENÍ SNAD VYTAHUJÍ KAŽDÝ ROK 10 LET. MOŘE NIC MOC.NO DOVOLENÁ STRAŠNÁ A UŽ NIKDY. CENY V PEKÁRNĚ NEMAJÍ NAPSANÉ A ASI SE PLATÍ PODLE NÁRODNOSTI NEBO CO. ŘECKO UŽ NIKDY.

• Anonym (6)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
30.09.2017 16:25:25 178.72.244.***
Re: Bon Ton  

Já Vám moc nerozumím. Jak zaniklou CK

Neregistrovaný uživatel
30.09.2017 14:56:56 94.199.195.***
Re: Bon Ton  

Napadlo vas, že může jít o již zaniklou ck, kterou paní zminovala, asi ne, co

Jaja 25.09.2017 12:32:16
Re: Již nikdy CK Bonton  

Já jsem s nimi byla 2krát letecký na dovolené asi před 3lety. Již nikdy. Stále mi posílají nabídky, ale je zajímavé, že skoro všechny letecké zájezdy na Korfu nebo Zakynthos zrušila CK. Asi byli všichni moc spokojeni. Nám na reklamaci odpověděli tak, že si dělali srandu. Nejlíp je ignorovat tut CK a trh to vyřeší sám.

Zpět na všechny diskuze