A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

30.12.2007 23:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.09.2016 13:43 46.167.239.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

Byli jsme s nima na dovo dvakrát a pokaždé vše na 1* :-)

Jaja 24.09.2016 16:29
Re: CHorvetsko Gradac  

No to muselo být jídlo. Hlavně, že Vám "chutnalo. :-P

Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 21:01 78.1.11.***
CHorvetsko Gradac  

Chtela bych moc podekovat ceskym kucharkam za vinikajici jidlo ktere nam pr.ipravovali behem naseho pobytu 20.8.-29.8.Vas spokojeny klient

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2016 10:29 84.16.108.***
černá hora  

Dovolená na místě byla super...ale ta cesta busem,počítali jsme že pojedem dlouho ano něco přes 20hodin,ale to jsme si nemysleli,že si nás budou přendávat s jednoho autobusu do druhýho a pak pojedem 8hodin v tom druhém bez přestávek a zamknutého vc.No přežili jsme,ale dál na nás měl čekat prý...mikrobus,který nás doveze na místo a světe div se...přijela dodávka,smrad a špína,řidič si během cesty vyřizoval svoje osobní věci a navíc..po 25hodinách strávených v různých busech,si musel ještě natankovat a u toho si dal kafe či colu a my seděly v zapařenej dodávce!To samé na nás čekalo i při odjezdu a vůbec nechápu ck.bonton jak může poslat klienty do...řekněme neznáma,protože je Ulcinj novinkou,samotné bez delegáta,delegátky,která nic neví,nic neřekne a nekomunikuje ani na smsky!?Za co je tato delegátka ZORICA placená,když se nám nevěnuje ani nereaguje na mobil?!Vážení byla jsem s Váma v řecku,vše bylo fajn,cesta,pobyt,hotel super,ale po této zkušenosti s Váma jakožto s cestovkou končím,přišla jsem o den strávený u moře,díky Vaší delegátce a všeobecné organizaci zájezdu :'( :'( :'(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.08.2016 12:53 188.175.147.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

Obrovská nespokojenost.Spojení s ckApolon-Brno,katastrofa.V aotobusu smrad jak ve fekálním voze,klima fungovala tak max. na 40/.Řidič nepříjemný,velice arogantní.Vrchol všeho byl,že po čtyřech hodinách cesty si řidiči udělali přestávku na toaletu jen pro sebe na okraji vozovky a nám cestujícím bylo zděleno,že na pauzu není čas.Již nikdy více

• Anonym (2)
Jaja 07.08.2016 11:24
Re: Fourka hotel Akropolis 2016  

Paní Černíková úplně stejná zkušenost na Korfu. Nebyl ani toaletní papír a v CK to vůbec nesdělili. Již tato CK u mně skončila, protože udělala více průšvihu a úplně nám zkazila dovolenu. Delegátka otřesná a hlavně neschopná. :-(

Jaja 07.08.2016 11:21
Re: Jsem na tu cestu zvedava  

Není to normální, ale já bych autobusem nejela ani za nic. S Bon tonem má taky špatnou zkušenost a proto jsem tuto CK z mého seznamu vyřadila. :-X

Neregistrovaný uživatel
06.08.2016 21:47 46.229.123.***
Fourka hotel Akropolis 2016  

Poprvé jsem byla s touto CK, výborná delegátka Veronika a oba animátoři Tereza a Radek. Hotel je v katalogu uváděný +55, bohužel všude do pokojů jsou schody, žádný výtah. Největší překvapení je absence úklidu po dobu pobytu,byly uklízeny pouze odpadkové koše. Úklid po předchozích uživatelích byl udělán až po naší žádosti 3.den našeho pobytu.V katalogu CK se tuto skutečnost nedozvíte. Nebyla jsem sama, kdo byl nemile překvapen.
Milena Černíková

Neregistrovaný uživatel
19.07.2016 23:00 89.29.99.***

Stejne jako loni....nastup v Havru a smer thassos....jenze tento rok se jim nenaplnil bus tak spojil tudnus z jinou cestovkou a nas neinformovali protoze moc dobre vedeli ze bychom zajezd zrusili....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2016 22:27 94.113.164.***
Re: Jsem na tu cestu zvedava  

A jak jste měli jet původně, když jste zájezd kupovali ?

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze