A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti s ck bonton

31.12.2007 00:08:42 | Pedrosillo
Nemate někdo zkušenosti s hranickou ck Bon Ton??Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.07.2017 20:42 82.100.59.***
Kamena Vourla Řecko  

Jezdíme jako skupina přátel už 10 let, ale tak úžasnou dovolenou jako letos jsme ještě nikdy nezažili - nádherné čisté a teplé moře s palmovou pláží pod okny, výborná strava, denní pokojový i plážový servis - vše v ceně zájezdu, příjemní lidí, všude čisto. Řidiči -
super profesionálové. Jana Martinková :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.07.2017 17:52 78.45.54.***
Kiten, Bulharsko  

Byly jsme na dovolené letos v červnu na dvanáct dní v Bulharsku (Kiten) a naprostá spokojenost s CK Bonton. Příjemní řidiči autobusu, práce delegátky na 100%, neměly jsme naprosto žádný problém. Příští rok jedeme s touto CK určitě znovu :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.06.2017 17:00 93.91.242.***
Re: zkušenosti s ck bonton  

Já byla už 5 x a vždy super, Řecko, Bulharsko, Chorvatsko - letecky i busem, vždy perfektní...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.09.2016 13:43 46.167.239.***

Byli jsme s nima na dovo dvakrát a pokaždé vše na 1* :-)

Jaja 24.09.2016 16:29
Re: CHorvetsko Gradac  

No to muselo být jídlo. Hlavně, že Vám "chutnalo. :-P

Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 21:01 78.1.11.***
CHorvetsko Gradac  

Chtela bych moc podekovat ceskym kucharkam za vinikajici jidlo ktere nam pr.ipravovali behem naseho pobytu 20.8.-29.8.Vas spokojeny klient

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2016 10:29 84.16.108.***
černá hora  

Dovolená na místě byla super...ale ta cesta busem,počítali jsme že pojedem dlouho ano něco přes 20hodin,ale to jsme si nemysleli,že si nás budou přendávat s jednoho autobusu do druhýho a pak pojedem 8hodin v tom druhém bez přestávek a zamknutého vc.No přežili jsme,ale dál na nás měl čekat prý...mikrobus,který nás doveze na místo a světe div se...přijela dodávka,smrad a špína,řidič si během cesty vyřizoval svoje osobní věci a navíc..po 25hodinách strávených v různých busech,si musel ještě natankovat a u toho si dal kafe či colu a my seděly v zapařenej dodávce!To samé na nás čekalo i při odjezdu a vůbec nechápu ck.bonton jak může poslat klienty do...řekněme neznáma,protože je Ulcinj novinkou,samotné bez delegáta,delegátky,která nic neví,nic neřekne a nekomunikuje ani na smsky!?Za co je tato delegátka ZORICA placená,když se nám nevěnuje ani nereaguje na mobil?!Vážení byla jsem s Váma v řecku,vše bylo fajn,cesta,pobyt,hotel super,ale po této zkušenosti s Váma jakožto s cestovkou končím,přišla jsem o den strávený u moře,díky Vaší delegátce a všeobecné organizaci zájezdu :'( :'( :'(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.08.2016 12:53 188.175.147.***

Obrovská nespokojenost.Spojení s ckApolon-Brno,katastrofa.V aotobusu smrad jak ve fekálním voze,klima fungovala tak max. na 40/.Řidič nepříjemný,velice arogantní.Vrchol všeho byl,že po čtyřech hodinách cesty si řidiči udělali přestávku na toaletu jen pro sebe na okraji vozovky a nám cestujícím bylo zděleno,že na pauzu není čas.Již nikdy více

• Anonym (2)
Jaja 07.08.2016 11:24
Re: Fourka hotel Akropolis 2016  

Paní Černíková úplně stejná zkušenost na Korfu. Nebyl ani toaletní papír a v CK to vůbec nesdělili. Již tato CK u mně skončila, protože udělala více průšvihu a úplně nám zkazila dovolenu. Delegátka otřesná a hlavně neschopná. :-(

Jaja 07.08.2016 11:21
Re: Jsem na tu cestu zvedava  

Není to normální, ale já bych autobusem nejela ani za nic. S Bon tonem má taky špatnou zkušenost a proto jsem tuto CK z mého seznamu vyřadila. :-X

Zpět na všechny diskuze