A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Věra Halová
07.04.2011 18:23 85.70.127.***
Zkušenosti s CK A21  

CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál

• Anonym (1)
snehurka30
10.04.2011 16:55 88.102.178.***
RE: Zkušenosti s CK A21  

nemyslíte autobusového dopravce A21?
pokud ano,tak jsem zde na ně četla negativní reference.myslím,že to najdete pod vyhledáváním CK 101 Zemek.ti jejich dopravu využívají.

• Anonym (1)
RB
10.04.2011 17:19 83.213.75.***
reakce  

Vazena pani reditelko,vzhledek k tomu,ze i ja se pohybuji v oblasti dopravy,musim bohuzel konstatovat,ze zde napsane reakce jsou pravdive.Vozovy park teto dopravni spolecnosti je znacne zastaraly,a myslim si,ze bezpecnost by mela byt na prvnim miste.Urcite v nasem regionu najdete jineho,spolehliveho dopravce,napr. ,CK Valaska,Minitrans,Autokarem.cz,,to jsou spolecnosti,jejiz autopark je na profesionalni urovni,a ridici maximalne profesionalni....Vim to z vlastni zkusenosti,protoze s nimi pravidelne spolupracujeme.S pozdravem RH

• Anonym (1)
Globík 11.04.2011 02:36
RE: Zkušenosti s CK A21  

Přidávám se. Ovšem s výhradou autokarem.cz, neboť paní ředitelka požaduje celý zájezd, ne jen dopravu. A na příslušnou CK jsou tu také dost negativní recenze. Pokud jste z Moravy, zkuste CK Porta Optima, specializují se na poznávací zájezdy a se zájezdy pro školy mají velké zkušenosti. Jejich předností je individuální přístup jak z hlediska úpravy programu, tak celkově a oprtavdu kvalitní služby po všech stránkách. Mohu opravdu vřele doporučit. Nezklamou vás.

• Anonym (4)
  • Anonym (27)
Neregistrovaný uživatel
04.03.2012 11:44 212.46.168.***
Re: reakce  

Vážená paní na rozdíl od Vás se podepisujeme pod příspěvky celým jménem.
Osobně pracuji ve firmě A 21 od založení jako řidič a zájezdy do Londýna
jezdím od počátku.Náš vozový park dovoluji si tvrdit je co se týče zabezpečení
klientu minimálně na stejné urovní jak uvádíte druhé dopravce. Je pravdou že
někdy vzniknou nepředvídané situace co se týče dopravý tak i programu
zájezdu. Tímto chci říct že nikdy nenastal problém který bychom nebyli schopní
vyřešit. Závěrem Vám chci řict že pokud budete příště psát svuj názor na
dopravce budte konkretnější a uvedte přímy problém věci.
S pozdravem Sokol D

• Anonym (1)
LADA
25.06.2012 20:17 188.175.3.***

Dobrý den,chtěla jsem si objednat zájezd přes ck21 a po komentářích ,které čtu zvažuji co se týká dopravy.Mám se snad obávat že posílají klienty starými autobusy?nebo neprofesionálními řidiči?Máte někdo zkušenost s touto ck? Děkuji
Lada Chromcová

Eva Trefílková
18.07.2012 18:42 94.199.199.***

Samé pomluvy .. nemůžu si cestovní kanceláč CK A21 vynachvalit :) Doprava,ubytování,cena vše na co si vzpomenu je 100ˇ% uspokojivé.

• Anonym (1)
Eva Chlupáčová
23.07.2012 14:47 195.113.244.***
Re:  

Dobrý den, byl jste zde někdo na jejich zájezdu v chatkách v kempu Dole v Živogošče? Prosím o recenzi.
Díky moc.

Neregistrovaný uživatel
21.08.2012 19:41 46.13.37.***
Neregistrovaný uživatel
21.08.2012 19:42 46.13.37.***
Re: Zkušenosti s CK A21  

Parada,parada,parada

Zpět na všechny diskuze