A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 18:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
02.04.2018 23:00 85.93.124.***
Re: Paříž Velikonoce 2018  

Super zájezd Velikonoce Paříž. Vše bez problemů, byla jsem zde mnohokrát, ale s tak úžasnou průvodkyní jsem se nesetkala. Stale jen usměv na tváři a těch informací - neskutečné,úžasné - díky paní Katce / Juřicová/.Každy si rád poslechne něco nového. Ridiči v pohodě / pan Sokol /,ochotní,bezpečná jízda,občerstvení.Velmi pěkné ubytování i se snídaní.
Určitě mohu doporučit.
chol. :-)

Neregistrovaný uživatel
02.04.2018 14:37 178.209.132.***
Paříž Velikonoce 2018  

Zájezd skvělý, plný zážitků, výborná organizace (i díky respektovaným pravidlům a termínům srazů ze strany cestujících proběhlo vše tak, že jsme stihli, co jsme chtěli, a navíc jsme např. u Eiffelovy věže nestáli šílenou frontu), průvodkyně Katka profík! - zvládala 60 lidí (včetně naší přepravy metrem), příjemná, kompetentní (získáte spoustu informací nejen o Paříži a Francouzích jako takových, ale dokáže vše zasadit do historického kontextu), řidiči ok (hygienické přestávky dostatečné, občerstvení; bus žádný luxus, ale vzhledem k ceně to jinak nejde a přežít se to dá - důležité jsou zážitky...).
Za sebe mohu jen doporučit 8-)

Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 11:38 85.163.91.***
Hodnotíme jen a jen kladně  

Měli jsme možnost navštívit Paříž valentinaky zajezd,musím jen a jen pochválit úžasná pani delegátka Jana vse super vysvětleno super komunikace kdyz jsme nevěděli stale byla na telefonu a trpělivě vysvětlila a řekla krasny zážitek celkove moc moc nachozenych km ale to nevadilo poznali jsme z Paříže spoustu míst i atmosféru vse bylo načasované. Chci pochválit i pány řidiče kteří nas bezpečně dopravili tam i zpět proste nadšeni celkove moc zdravím Ivet a Honzik <3

Neregistrovaný uživatel
18.02.2018 16:23 90.176.246.***
Ck a21 poznávací zájezd do Paříže  

Naprosto super poznávací zájezd. Doporucuju a delagatka Jana naprosto super. Komunikace uzasna, pri každém emailu vzdy odpověděli.. Perfektní zajezd

Neregistrovaný uživatel
13.02.2018 13:09 46.135.81.***
Bulharsko  

Naprosto nespolehlivá cestovka. Před 14 dny jsem objednal dovolenou a od té doby nic. Žádná zpětná vazba,reakce,odpovědi na maily,prostě zhola nic. :-$

Neregistrovaný uživatel
02.01.2018 11:49 90.179.43.***
Re: Hrůza  

Hrůza hrůza hrůza vhodné pro sociálně slabé >:)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.12.2017 23:06 89.29.33.***
ReVánoční trhy Vídeň-Retz 9.12.2018  

Dnes jsme jeli s touto cestovní agenturou do Vídně na trhy. Následně se jelo do Retzu podívat na čertovský průvod. Po příjezdu do Retzu, si spousta z nás nechala nějaké tašky z trhů v autobuse s naivní myšlenkou, že do autobusu nebude mít nikdo přístup a vše bude v bezpečí. Když jsme se vrátili do autobusu, vše vypadalo v pořádku, ale po příjezdu na výstupní místo, jsme zjistili, že nám z tašky zmizelo tričko za cca 800kč, kamarádovi čepice a paní před námi taky něco hledala, avšak marně. Samozřejmě nikde nic. V autobuse zmatek,jelikož lidi neseděli ani kde měli a nikdo to nijak neřešil. Nemluvě o tom, že bylo nepříznivé počasí a v autobuse se něco pokazilo a nešlo celou cestu zpátky topení. Ačkoli se řidič nabídnul, že pokud bude velká zima, tak někde zastaví a pokusí se to opravit. Ovšem nikdo z nás, nechtěl někde čekat další hodinu, tak jsme to vydrželi. Finálně pro nás naprosto nepřijatelné a s touhle agenturou jsme jeli naposled. Nemohu ji tudíž doporučit.

Neregistrovaný uživatel
02.11.2017 09:19 89.177.228.***
Živogošče - Kemp Dole  

Dobrý den... Prostě mě to nedalo. Taktéž přidám hodnocení... Se synem jsem byla tento rok poslední týden v srpnu... I když jsem jela podruhé, tak se na mě celá rodina dívala jako na blázna. (Byli jsme celá parta 8 lidí ve dvou chatkách cca před 3 rukama). Vysvětlím. Byla jsem připravena na vše. Ale jaké bylo mé překvapení. Už při nástupu v Přerově.. Bus dojel s předstihem, vše max profesionalní, šup šup a než jsem se nadála, ani ne za 5 minu odjezd. Bus starší, ale super, čistý, pohodlný, řidiči ochotní. Tímto zdravím p.Sokola. Zastávky dostačující, občerstvení taktéž v pohodě. Do Dole příjezd kolem 7 ráno. U buse čekala paní delegátka, paní Heryanová s manžele, paní od pohledu generál, ale zlatá ženská. Na chatky se čekalo normálně, v 9 hodin už jsme byli ubytovaní.. Chytka dle očekávání, žádný luxus, ale naprosto dostačující.. Jeli jsme k moři, ne se válet na chatičce. Se synem jsme jí měli jen pro sebe, takže pohoda. Okamžitě jsme se cítili jak doma. WC klasika, ale naprosto dostačující, vždy wc papír, útěrky, čisto, teplá voda vždy. To samé u umýváren, čisto. Kontejnery vyvezené každý den. Nová pekárna. No, ta byla za trest... :-( Kolik kun jsem tam utratila. :-( Takový výběr výborného pečiva.. :-) V campu obchůdek, vše co potřebujete, je tam. Jinak co se týče nočního klidu, byla jsem max spokojená, paní delegátka velmi pohodový a ochotný člověk. Klidně si můžete zapařit, pokud nerušíte okolí. A s tím max souhlasím. Paní Heryanová mě několikrát pomohla svojí radou, kam zajít na výborné jídlo, kam zajet na výlet. Vždy byla po ruce, když ju kdokoliv potřeboval. ( Viděla jsem to, měla jsem chatku vedle základny) V den odjezdu mě pomohla s první pomocí, když jsem trefila ježka... Jinak k plážím, k restauracím, k výletům netřeba se vyjadřovat. Prostě nádhera.. Jsem velmi náročný zákazník, mám zcestované obě Ameriky, Egypt, Turecko, Džerbu, na lodích projeté středomoří,,, ale Živogošče začala být moje srdcovka.. A věřte, nejsem jejich agent, ale CK A 21 , no i sama jsem byla překvapená... 1*.. Jediné mínus.. Nemohu jet na 14 dní. Do busu si nemohu vzít bulldočku Sáru a nemám na tak dlouho hlídání.. Touto cestou děkuji CK A 21 za nádhernou dovolenou za "BABKU" a v roce 2018 jedeme se synem opět.. Markéta Sokolová Zlín <3 <3

• Anonym (2)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 14:00 109.80.42.***
Paříž  

Hodnocení zájezdu PAŘÍŽ s CK A21 ze dne 21-24.8.2018 ... chci hodnotit velmi kladně, byla jsem moc spokojená. S paní průvodkyní Helenou to byl velmi příjemný, obohacující zážitek, jakmile jsme měli nějaký dotaz, vše Nám bylo ochotně vysvětleno a byly Nám poskytnuty veškeré doplňující informační materiály. Já osobně jsem si zájezd zpestřila ještě individuálním výletem do Versailles a díky ochotné paní průvodkyni a instrukcí jsem ze zájezdu měla ještě větší radost a krásný zážitek. Páni řidiči byli úžasní pánové, velká ochota a vstřícné jednání, moc příjemní páni řidiči, vždy jsme byli dostatečně o všem informování, co se týká odbavení bylo vše v naprostém pořádku, snažili se aby Nám cesta utíkala co nejpříjemněji, ochotně Nám uvařili kávu, čaj a bylo i pivo a nealko a malé občerstvení....
Vše bylo v pořádku, ze strany CK A21 velká ochota. Určitě s nimi pojedu na další zájezd :)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.08.2017 11:25 188.85.213.***
Re: Drvenik 2017 s CK A 21  

ještě jste madam nenapsala kolik vás ta dovolená stála....možná potom pochopíme,že máte přehnané nároky:)

Zpět na všechny diskuze