A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
31.08.2018 16:36 213.168.179.***
Dovolená s A21 Drvenik  

Před týdnem jsem se vrátila z dovolené v Drveniku. Musím říci, že vše proběhlo v pořádku. Ubytování pěkné, čisté. Spokojenost. S delegáty dobrá spolupráce.
Akorát se mi nelíbí metody zaměstnanců kanceláře. Zájezd jsem objednávala v Lednu s tím, že kdo zaplatí zálohu do konce ledna má polopenzi zdarma. Takže 28.1. jsem zaplatila zálohu. Jaké bylo moje překvapení, když jsem před odjezdem volala do cestovky a ptala se jestli platí ta polopenze v ceně. Paní mi řekla, že ne, že jsem měla zatrhnout kolonku polopenze v ceně, která tam ovšem nebyla. Při zatržení zájezdu bez jídla vyběhla cena za kterou slibovali polopenzi v ceně. Když jsem zatrhla polopenze vylezla cena o 4000Kčvyšší. Ptala jsem se na to delegáta a ten mi řekl, že v cestovce vždycky něco vymyslí a pak již nedotáhnou. Nevím ale byla jsem s jinou cestovní kanceláří, kde byl polopenze a při pobytu nad 7 dní obědy v ceně. Při pobytu mi automaticky oznámili, že máme pobyt na 10 dní a tudíž obědy zdarma. Ve smlouvě byla polopenze. Takže A 21 má klamavou reklamu, kterou nedodrží.

Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 00:57 213.226.245.***
Blato  

S touto cestovkou již nikdy více. Nejhorší co jsme kdy zažili. Měli jsme tu možnost cestovat s nimi do Chorvatska-Blato. Cesta děs a hrůza. Klimatizaci na celou cestu vypnuli manželé, aby jim prý nenastydli dědi. Kardiak se tedy bezohledně může udusit. Záchody v dezolátním stavu. To nemluvě o starých autobusech odkoupených od zaniklé italské cestovky. Malé prostory mezi sedačkami. Sklopné stolky v opěradlech nedrželi. Na jedné ze zastávek nešli zavřít zadní dveře a nikdo nevěděl jestli tedy odjedeme. Po příjezdu zmatek na zmatek. Rozvoz bez kontrol a nikdo nevěděl kdo ským má jed. Ubytovali nás v jiné vile s vysvětlením, že je to pro nás lepčí a je to blíž k moři. Budiš. Celý týden jsme bydleli na černo. Nějaký zájem zapsat řádně nájemníky....ani náhodou. Hned jsme první den zjistili, že nejde internet a hned tak nepůjde. Mají již týden domluvenou opravu. Televize bohužel také nejde. Hned první den jsme o majitelky vili Maria dostali vynadáno jak si dovolujeme pustit klimatizaci. Služby delegátky? Možná , že v kempu dole se lidem věnovala. Nám v Blatu bohužel ne.Na smluvenou schůzku o hodinu déle. Udajné sms nedošli.Měli jste si dát předvolbu.O tom nás nikdo neinformoval. Kdykoliv byli její služby potřeba,byla nedostupná.Cesta naspět byla druhým hororem.To samé co při odjezdu.Sedačky v nepořádku.Spící řidič na hranicích.Manželka málem spadla se sedačkou do uličky - nedržela v šroubkách tak sní vyjela z držáku.dvě zastávky. Zaplatil jsi si tak koukej táhnout domu.V brně další zmatek se svozem ,stejný jako v Jihlavě. Celkový dojem a hodnocení.Chábu že vše je otázka byznisu, ale už nikdy s A21 nikdy.Divím se že ještě funguji. Jediná pochvala patří restaraci.

• Anonym (5)
Byra 11.06.2018 10:58
2018  

Tchýně byla letos přelom května/června v Živogošče s CK A21 a nemohla si to vynachválit. Ubytování krásné a čisté, cesta v pohodě. Úplně je překvapilo počasí: Voda 24°C, vzduch 28°C

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
02.04.2018 23:00 85.93.124.***
Re: Paříž Velikonoce 2018  

Super zájezd Velikonoce Paříž. Vše bez problemů, byla jsem zde mnohokrát, ale s tak úžasnou průvodkyní jsem se nesetkala. Stale jen usměv na tváři a těch informací - neskutečné,úžasné - díky paní Katce / Juřicová/.Každy si rád poslechne něco nového. Ridiči v pohodě / pan Sokol /,ochotní,bezpečná jízda,občerstvení.Velmi pěkné ubytování i se snídaní.
Určitě mohu doporučit.
chol. :-)

Neregistrovaný uživatel
02.04.2018 14:37 178.209.132.***
Paříž Velikonoce 2018  

Zájezd skvělý, plný zážitků, výborná organizace (i díky respektovaným pravidlům a termínům srazů ze strany cestujících proběhlo vše tak, že jsme stihli, co jsme chtěli, a navíc jsme např. u Eiffelovy věže nestáli šílenou frontu), průvodkyně Katka profík! - zvládala 60 lidí (včetně naší přepravy metrem), příjemná, kompetentní (získáte spoustu informací nejen o Paříži a Francouzích jako takových, ale dokáže vše zasadit do historického kontextu), řidiči ok (hygienické přestávky dostatečné, občerstvení; bus žádný luxus, ale vzhledem k ceně to jinak nejde a přežít se to dá - důležité jsou zážitky...).
Za sebe mohu jen doporučit 8-)

Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 11:38 85.163.91.***
Hodnotíme jen a jen kladně  

Měli jsme možnost navštívit Paříž valentinaky zajezd,musím jen a jen pochválit úžasná pani delegátka Jana vse super vysvětleno super komunikace kdyz jsme nevěděli stale byla na telefonu a trpělivě vysvětlila a řekla krasny zážitek celkove moc moc nachozenych km ale to nevadilo poznali jsme z Paříže spoustu míst i atmosféru vse bylo načasované. Chci pochválit i pány řidiče kteří nas bezpečně dopravili tam i zpět proste nadšeni celkove moc zdravím Ivet a Honzik <3

Neregistrovaný uživatel
18.02.2018 16:23 90.176.246.***
Ck a21 poznávací zájezd do Paříže  

Naprosto super poznávací zájezd. Doporucuju a delagatka Jana naprosto super. Komunikace uzasna, pri každém emailu vzdy odpověděli.. Perfektní zajezd

Neregistrovaný uživatel
13.02.2018 13:09 46.135.81.***
Bulharsko  

Naprosto nespolehlivá cestovka. Před 14 dny jsem objednal dovolenou a od té doby nic. Žádná zpětná vazba,reakce,odpovědi na maily,prostě zhola nic. :-$

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.01.2018 11:49 90.179.43.***
Re: Hrůza  

Hrůza hrůza hrůza vhodné pro sociálně slabé >:)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.12.2017 23:06 89.29.33.***
ReVánoční trhy Vídeň-Retz 9.12.2018  

Dnes jsme jeli s touto cestovní agenturou do Vídně na trhy. Následně se jelo do Retzu podívat na čertovský průvod. Po příjezdu do Retzu, si spousta z nás nechala nějaké tašky z trhů v autobuse s naivní myšlenkou, že do autobusu nebude mít nikdo přístup a vše bude v bezpečí. Když jsme se vrátili do autobusu, vše vypadalo v pořádku, ale po příjezdu na výstupní místo, jsme zjistili, že nám z tašky zmizelo tričko za cca 800kč, kamarádovi čepice a paní před námi taky něco hledala, avšak marně. Samozřejmě nikde nic. V autobuse zmatek,jelikož lidi neseděli ani kde měli a nikdo to nijak neřešil. Nemluvě o tom, že bylo nepříznivé počasí a v autobuse se něco pokazilo a nešlo celou cestu zpátky topení. Ačkoli se řidič nabídnul, že pokud bude velká zima, tak někde zastaví a pokusí se to opravit. Ovšem nikdo z nás, nechtěl někde čekat další hodinu, tak jsme to vydrželi. Finálně pro nás naprosto nepřijatelné a s touhle agenturou jsme jeli naposled. Nemohu ji tudíž doporučit.

Zpět na všechny diskuze