A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucie
08.08.2013 08:26 194.228.164.***
Počet osob na chatku  

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jako to bude když bychom jely jen dvě. To nám do té chatky dají někoho dalšího? Děkuji za odpověď :-)

• Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
27.07.2013 10:17 88.102.9.***
Re: Zkušenosti s CK A21  

to je všechno pěkne jenže ja jsem si od nich chtela koupit zajezd prave do tohohle kepmu a nikdo se neoziva na mejl a nezveda telefony... :'( :-X

• Anonym (1)
Radim
22.07.2013 14:43 77.48.59.***

V nedeli jsme se vratili s dovolene s CK A21 z dovolene v v Chorvatsku-Zivogosce Kemp Dole a musim rict ,ze jsme byli s rodinou nadseni.Za tu cenu je to opravdu nadhera.Cesta autobusy v pohode,tam i zpet.Ubytovani v chatkach bez problemu,byli ve stinu,vybaveni dostatecne(pokud nejste zvykli na nejake apartmany s plnym pohodlim).More a okolni krajina uzasne,pekne vylety.Oba delegati Honza i Pavel vysli ve vsem vstric,velmi veseli chlapici,dekujeme za krasnou dovolenou.Radim,Irenky a Stepanek 8-)

• Anonym (1)
Milagross
15.07.2013 21:51 89.103.106.***
Živogošče- Dole  

Cestovní kancelář A 21 a jejich dovolenou v Živogošči moc dopručuji.Zvláště děkuji řidičům a delegátům.Je tam opravdu nádherně a za jejich cenu ,super.Určitě se tam vrátíme. Mimochodem postele jsou už nové ;-) Milena-Teplice

• Anonym (1)
Klára a Roman
04.07.2013 18:38 94.112.61.***
Poznávací zájezd - Paříž  

Dneska jsme se vrátili z poznávačky a jsme velice spokojený. Vše odpovídalo popisu uvedeném na slevovém portále. Ubytování super, autobus naprosto stejný jako je uvedený na fotce, jen by tam mohlo být více místa, ale co si budeme povídat, za 2.000,-Kč se žádný luxus nemohl očekávat. Paní průvodkyně Janička byla suprová a těšíme se na další zájezd s ní. Řidiči byli též super, jeli plynule, byli velice ochotní a pivečko na pauzách velice bodlo ;-). Byla jsem v Paříži poprvé a příště to chce určitě jet na dýl, i když jsme měli spoustu volného času, že jsme si mohli jít po svém, upřímně 2 dny na Paříž je opravdu málo, ale viděli jsme toho hodně. Takže bych to shrnula, pokud zavřete oči ohledně autobusu, tak mi věřte, že se to dá vydržet. Paříž je nádherná a stojí to za to, odnesly to jen velmi oteklé nohy a padla na nás pěkná únava. <3 <3 <3

klient
23.06.2013 17:58 78.45.92.***
Re:  

Co se tyka dopravy, tak jsem nemel vyhrady, o neslusnem ridici nemuze byt rec, klimatizace fungovala, co se tyka autoparku, tak treba pasy autobus nemel, coz nekomu, obzvlaste skolam, muze vadit a detska sedacka nebyla jak uchytit. Co se tyka chaticek, tak jak se to vezme, je pro ctyri, osobne si tam tyden ve ctyrech neumim predstavit, co se tyka kuchynky, podle me dostacujici, jen ne kazda lednicka fungovala v horku, jak mela, myslim hlavne mrazak. Co se tyka posteli, tak silena tragedie, deky na cucky roztrhane, ale v horku preci nejsou treba, postel nestabilni, matrace pres postel, nesedela a velikost dvou loznic, byla vlastne dana velikosti matrace. Kdyz zaprselo, tak ne jen do jedne chatky prselo. Jinak pekne prostredi, co se tyka delegata, tak komentovani nema smysl, schovaval se pred policii, ktera ho tam hledala, ale jinak hodny clovek, spolecensky, komunikativni,... Socialni zarizeni spolecne, a z meho pohledu dostacujici v kempu, cistota tam byla, peclive uklizecky opravdu se staraly, jinak podminky spartanske, dve sprchy, pet umyvadel, ctyri zachody, poperte se, kdyz je plny kemp. Pristup do more i plaz prijemna, bylo i na vyber, kam jit, maji tam i nudaplaz. Cenove to byla super nabidka, letos ceny jsou dvojnasobne, chaticka pro ctyri i s dopravou vysla necelych 8000 pro vsechny. Celkove jsem byl spokojeny, mohlo to byt horsi, jsem mlady, pruzny, a smirim se s ledascim, ale urcite tam byla prevaha lidi, co si stezovala uz na CK v prubehu zajezdu. Do toho mista bych se vratil znova, ale asi zvolil ve stejnem kempu cestovku CK Victoria, kazdy hleda to, co mu vyhovuje. Za dopravu si do Chorvatska bezne cestovky uctuji velke castky, myslim si ze primerena cena za dopravu by melo byt polovicni na osobu.

hezky den

Natalija Baborová
10.06.2013 09:47 79.141.241.***

Dobrý den, pokuď si nechcete zkázit zájezd tak si , prosím Vás najděte jínou cestovku, jelikož CK A 21 vozí lidí do Paříže autobusem-veteránem a na některých sedačkach nejsou ani bezpečnostní pasy, nemluvě o tom že , za staršího pana řidíče se musíte modlit aby přežil cestu a neměl zdravotní problémy , a profesionálný průvodce je podle kanceláře pán , který s Vámi proběhné maratonským tempem podle Seny , dva dny skoro stejnou trasu, jelikož cestovka spojí své lidí s jinou cestovkou (menší půlka lidí první den byla na tenisu French Open) a tudíž druhý den se šlo skoro stejnou trasou. Ještě takový přiíklad o profesionalitě průvodce: 45 minut jsme stali ve frontě pod Ejfelovkou, kam měli vstup skupíny s dopredu zakoupenými lístky , bylo toho víc, čekání na autobus a t.d přeji hodně úspěchu ve výběru cestovky

Monika
23.05.2013 13:24 109.81.241.***
Paříž  

Termín 27. - 30.4 poznavací zajezd Paříž. Jela nás skupina lidiček a měli jsme s sebou i dvě holčičky. Musíme uznat, že to bylo úžasné. Jak řidiči, tak i paní Anička, která byla byla skvělá a měle úžasný výklad. A jak se říka, vžd se najde nějaký ten "rejpal". Do dnes na na to vzpomínáme. A cestovku doporučujeme. Děkujeme M*L*D*K*T*E :-)

Olena
03.05.2013 12:21 89.102.228.***
Re:  

Dobry den,
muzu Vas zeptat, jak jste s CK A21 komunikovali? nemuzu jim dovolat. Diky, Olena

Neregistrovaný uživatel
02.05.2013 17:54 178.20.137.***

dne 30.4.2013 jsem se vratila z poznavaciho zajezdu do Parize s ck A21 a chci timto podekovat jak obema ridicum,kteri byli velmi ochotni a prijemni,tak i pani pruvodkyni.Zajezd byl senzacni,se vsim jsem byla spokojena,cesta v pohode,ubytovani dostacujici.Pri dalsi prilezitosti budu volit opet tuto cestovku.veskere diky,ucastnice zajezdu ze Zlina

Zpět na všechny diskuze