A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 18:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kája
28.10.2013 19:41 217.30.64.***
Zájezd Paříž  

Vrátili jsme se ze zájezdu do Paříže s přenocováním ve Formuli. |Co se týče ubytování, tak pokoje i sprchy byly čisté. Snídaně byly doplňovány (jediný problém je s místem na sezení, muselo se čekat ve frontě, než se místo uvolní). Velká pochvala pro řidiče, velice slušní, jeli velmi bepečně.U průvodkyně bych si představila větší profesionalitu,četla nám v buse různé články, jenž neměly moc hlavu a patu, ale pokud tam jedete s tím, že máte informace o památkách nastudovány již z domova, tak vám průvodcovské služby nebudou chybět. Byli jsme s touto ck spokojeni, nemám žádné výhrady.

• Anonym (2)
pepa
09.10.2013 20:27 31.47.97.***
cena a co za ni  

někdy se mi zdá,že někteří(hlavně některé) by za pár šestek chtěli na Měsíc a někteří dokonce i zpět.Méně špíny a více slušnosti.Remcalové,hlavně remcalky,doporučuji,jezděte svým bourákem a po vlastní ose.Remcání vedle přes uličku,když se mi chce spát,nesnáším.Bohužel to dělají
baby,které si hrají na dámy,které mají problém doma si samy dojet busem do Tesca na nákup.Když jedu na druhý konec světa v grupě,jsem zticha.Jako ostatní.Těm,co si vezmou na krk šedesátku lidí,vše jim zajistí a dovezou je v pořádku domů,nezávidím.Já bych tu práci remcalky,právě k vůli vám,nedělal ani za nic.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
I.
02.10.2013 17:09 84.19.71.***

Je to pravda, pokud chce člověk jen celkem levně vyjet a nechat se ubytovat, pak je možná CK dobrá, ale o nějakých "službách průvodce" se opravdu mluvit nedá. To, co nám bylo přečteno, bylo často nesrozumitelné, neprověřené informace z Wikipedie či odkud (viz. smrt-nesmrt koní při corridě). Pokud budete počítat s tím, že se od delegáta nic nedozvíte a vše si dopředu zjistíte sami, pokud se necháte radši vysadit na kraji města a budete se pouze informovat, kde a v kolik je večer sraz, a trasu i informace si nastudujete sami, budete zřejmě spokojení. Protože cena 5000 za dopravu ČR-Costa Brava-ČR, ubytování na 5 nocí a tranzity do destinací, je dobrá.

Opravdu velký dík je opravdu potřeba sklonit pánům řidičům, hlavně panu Danovi, který odřídil i "slavné bloudění" v uzoučkých uličkách okolo Parcu Güel

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.09.2013 20:05 37.188.234.***
Poznávací zájezd Španělsko  

Včera jsme se vrátili z poznávacího zájezdu ve Španělsku.Jedním slovem děs!!!!
Poznávací zájezd pod heslem " poznávej sám"
Jako delegátka s námi jela přímo paní majitelka A21 paní Věra Faldýnová a jako technický delegát její manžel.První den,nám rozdali mapy Barcelony s vyznačenýma památkama,v autobuse něco o nich přečetli(mimochodem by se měla paní naučit aspoň číst,když už si to nepamatuje a to prý jezdí do Španělska od r.1992.Nnaučili jsme se od ní nové slovo :éééé )a dali nám téměř celodenní rozchod.A v podobném duchu probíhaly i ostatní dny.Absolutně neorganizovaný zájezd,každý den jsme strávili 2 hodiny a více v autobuse,protože jsme neustále bloudili.Neviděli jsme všechny památky,které byly v programu napsané,protože se to prý nedá stihnout.No to nedá,když ani nevíte jak se tam dostat.Musím ale moc poděkovat řidičům,kteří byli moc hodní a dovezli nás bezpečně tam i domů.Asi si paní majitelka vyjela na dovču,tak co by se otravovala s autobusem lidí.Určitě má pod sebou ale schopné delegáty,protože jinak by už jistě zkrachovali.
Nahodilová

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Alena Janďourková
31.08.2013 22:31 90.177.3.***
Paříž a Disneyland 4-denní zájezd  

Dobrý den,chtěla bych přidat obrovskou pochvalu pánům řidičům za skvělou jízdu,za jejich skvělé jednání a toleranci k neukázněným lidem Dále bych moc chtěla poděkovat delegátce paní Finkové za její znalosti o Paříži-vše měla moc pěkně nachystané a vše nám krásně na minutku vycházelo a za její profesionální jednání ač nám zájezd dost značně zkazila skupina dívek a žen okolo slečny Myslivcové,která nemá vůbec slušné chování ani jednání -velmi namyšlená a arogantní žena,která vůbec neuznává kolektiv,ale jen svou skupinu nehledě,že kvůli ní se muselo odjíždět se značným zpožděním,i když s námi jeli malé děti. Každopádně výlet do Paříže byl pro mě velice krásný a ráda s Vámi pojedu znovu,ale doufám,že už pojednou jen lidé,kteří stojí o návštěvu památek a o výklad od paní delegátky a nebudou vše ignorovat a sabotovat!!!!! :-) (((clap))) @};--

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
19.08.2013 23:18 93.89.107.***

máme velkou pochvalu pro řidice autobusů a21. 2.8.2013 nás vezli do bašky polje a při výstupu z autobusu jsem neměla mobil.zůstal v autobuse.volali jsme řidičům a ti bili tak šikovní a ochotní ,že mobil našli a při večerní cestě domů mi telefon do bašky přivezli a tak nám ušetřili spoustu starostí.moc jim ještě jednou děkujeme a určitě snimi zase brzy pojedeme. takoví dopravci se musí doporučovat a chválit.celá cesta tam i zpět byla vyborná procházkovi

IvaTom
18.08.2013 18:10 109.231.128.***
chorvatsko  

Tak jsme se dnes taky vrátili z dovolené v Živogošče v kempu DOLE. Autobus vyjížděl přesně na čas a to ve 12:00 hodin z Ostravy u DK. Cesta tam poněkud zdlouhavá, vzhledem k tomu, že jsme nabírali lidi z Příbora, Hranic, Olomouce, Brna a jednoho dokonce i z Bratislavy :-(. Do Chorvatska jsme dorazili v brzkých ranních hodinách, co jsme ovšem nečekali- (ve Splitu) porucha autobusu. CK ovšem rychlostí blesku zařídila náhradní chorvatsky autobus a do hodiny jsme opět pokračovali dál v cestě. Přes Makarskou riviéru se to táhlo, byly velké kolony a taky jsme po ceste vysazovali lidi na jiných místech (ale my už viděli moře tak nás to uspokojovalo :-D). Do kempu jsme dorazili kolem 12:00, hned se o nás skvěle delegáti postarali (Pája a Honza- tímto je také zdravím) :-D a ubytovali nás v chatce. Chatky vybavené snad vším potřebným, jen co mě osobně chybělo- vývrtka. K vychutnání dobrého vína musíte mít vývtrku a né špunt v láhvi :-D (mohli jsme si také vzít z domu, příště budeme chytřejší). Větrák- ten byl bohužel jen jeden na chatku :-(. Sprchy a záchody jsou blízko, akorát něvýhodou jsou jen DVĚ sprchy :-( a teplou vodu jsem za celý týden měla asi 3x, ale v tom vedru někdy bodla i ta studená ;-). WC opravdu čísté, hezky se tam o to starají. A moře? Tak to jsme si libovali! Bylo nádherné a výlet do Bosny taky tak- doporučujeme. Děkujeme za příjemně strávenou dovolenou, určitě se někdy vrátíme a přejeme ostatním, kdo se chystáte- hezký pobyt v Živogošče :-). I+T

• Anonym (77)
Lucie
08.08.2013 08:26 194.228.164.***
Počet osob na chatku  

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jako to bude když bychom jely jen dvě. To nám do té chatky dají někoho dalšího? Děkuji za odpověď :-)

• Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
27.07.2013 10:17 88.102.9.***
Re: Zkušenosti s CK A21  

to je všechno pěkne jenže ja jsem si od nich chtela koupit zajezd prave do tohohle kepmu a nikdo se neoziva na mejl a nezveda telefony... :'( :-X

• Anonym (1)
Radim
22.07.2013 14:43 77.48.59.***
Re: Zkušenosti s CK A21  

V nedeli jsme se vratili s dovolene s CK A21 z dovolene v v Chorvatsku-Zivogosce Kemp Dole a musim rict ,ze jsme byli s rodinou nadseni.Za tu cenu je to opravdu nadhera.Cesta autobusy v pohode,tam i zpet.Ubytovani v chatkach bez problemu,byli ve stinu,vybaveni dostatecne(pokud nejste zvykli na nejake apartmany s plnym pohodlim).More a okolni krajina uzasne,pekne vylety.Oba delegati Honza i Pavel vysli ve vsem vstric,velmi veseli chlapici,dekujeme za krasnou dovolenou.Radim,Irenky a Stepanek 8-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze