A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 18:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
07.10.2014 22:16 85.135.59.***
Re: autobusem s A21  

Nevěřìm vám-my jsme neměli žadnÿ problém,hold jsou někteřì co jsou nespokojeni všude a pořàd.Raději seďte doma a nepruďte 8-) ostatní.Nebo lítejte letadlem.:)

Jana
07.10.2014 22:01 85.135.59.***
dovolena  

S A21 jsme jeli do Chorvstska a byli jsme velmi spokojeni.Řidiči super,žàdný problem s nimi nebyl,dokonce nas odvezli tam kde jsme chtěli a to blíž k domovu.Proto oboum pánům moc děkujeme.Frýdek Místek. :-)

• Anonym (1)
Režňáková
29.09.2014 14:41 195.47.24.***
Paříž 25.10.-28.10.2014  

Dobrý den, pokud jste si zakoupily vouchery a hledáte 3 na ubytování, tak se ozvěte.jJsme 4členná rodina a nechci připlácet. Děkuji.

Olsiniak Miroslav
29.09.2014 12:12 185.14.232.***
konec dovolené  

Chtěl bych touto cestou odepsat Všem kteří mi psali na meil zda jet nebo nejet s A21.Jedná se o 28 meilu.Na otázku zda bych jel opět s touto cestovkou odpovídám: Ano-1.Cesta autobusem tam i zpět byla velmi dobrá,měli jsme sedadla u záchodů nebyl,žáden problém,ze zápachem.Řidiči,velmi ochotní.prostě o.k.Prostředí velmi pěkné,společná pláž,další krásné zakoutí a málé pláže ,kolem pobřeží,což s velkou cestovkou nenajdete.konec sezony obchody a restaurace,v provozu.Možnost velmi zajimavých výletu.2.co bylol špatně,už jsem o tom psal,špatná,velmi špatná organizace ubytovaní,absolutně nezvladnuto ze strany delegáta.Proto do smlouvy podmínky ubytování,balkon,kuchyńku,počet lůžek na pokoji,stůl,židle apod.,Potrvidit cestovkou do smlouvys razítkem.Polopenze,určitě ne,několik času na snídaní i večeři,kdo pozdě chodí takm se nenají,nezvladnuto.Jsou mezi namí,žel ještě tací klienti,kteří vyloženě sežerou vše,a ještě si nabalí několik svačin na výletDáse za solidní cenu stravovat,vedle,apartmanu v hotelu,asi o 400kč dražší.Delegát:hrůza -delegát Honza Vacula ,absolutně člověk,který na tuhlé funkci nemá,sprostý,vybušný,řve po klientech,nemám k tomu slov.nemusíte se s nim vůbec potkat ,taky řešení,Majtel by se měl zajímat koho zaměstnává.někteří klienti měli problém,že už ve středu,v restauraci A21 došlo pivo,k smíchu,mohli sedět domá a ne jet na pivo do Chorvatska.Dost mistních restaurací.3.Na tak krásné místo s velkou cestovkou nedostanete.velmi dobrá cena,tak se dostanou na dovolenou k moři i lidé kteří mají hloub do kapsy,tak že je dobře že jsou i takové cestovky,které to umožní.4.odjíždím na dovoloneu ,ještě na týden s velkou cestovkou ny Djerbu,tak potom napíší své srovnání.Nashledanou a doufám že mé postřehy stačí.

Olsiniak Miroslav
23.09.2014 07:32 93.143.92.***
Zkušenost s c.k. A21  

Zakoupil jsem si tydenní pobyt u ck21 v Drveníku od 19.9.do 27.9.2014 ,to znamená že jsem ještě tady.Zkušeností-Cesta autobusem s které jsem měl strach velmi dobrá,řidičí zastavovali,poměrně často prostě o.k.Při přijezdu na místo,taky o.k. poměrně dobře zvladli odjezd zavazadel k penzionu.Při ubytovaní ohromnné zmatky,chaotické přidělování pokojů,nedostanete to co jste měli slíbené pokoje přiděluje místní paní,která Ćesky neumí,strčí Vás do pokoje,který otevře jako první a hotovo.Po ubytování jsem byl zděšen,hledal jsem pomoc u kuchaře,jeli-kož delegát nebyl přítomen.Kuchář jménem Jakub,mne velmi překvapil,vyslechnul náš problém a uznal naší stížnost a začal jednat,sehnal nám náhradní velmí dobré ubytování,prostě jedničkový přistup i když to nebyla jeho povinost,chtěl bych mu tady velmi poděkovat.Polopenze kterou mi prodejci ,vnutili a ke které jsem neměl moc chuti hrozná.Né kvalitou jídla,snídaně prý začíná v 8 hodin .V 8.10 ,jsem přišel na snídaní,nebylo žádne pečivo,káva,vajíčka atd.,prostě konec snídaně.Večeře snědl jsem polívku a to byla chyba, stůl kde mělo být jidlo byl poloprázdný,při dotazu jestli ještě budou ,hranolky a bude doplněno zbylé tácy,ze zlou jsem se potázal ,místní delegát pokud seto dá ,tak nazvat,jezdím ven často kde jsem zvykly na delegáty jinačího vzhledu a vystupovaní(na požadaní zašlu foto),začal na mne kričet co jsem si to dovolil,ráno na něj stěžovat že si najde,svědky že bylo vše v pořádku,že jsem jedinny co mám,problémy,není to pravda,problémy měli jiní ,kterým se revanšovali večeři apod.Odešel jserm bez večeře,a nemíním již uvedenou kuchyn,naštěvovat ,aby nerdošlo k važnějšímu konfliktu,i když jsem polopenzi zaplatil.Byla mi tahle cestovní kancelář rozmlouvaná,nedal jsem na cestovní kancelář s kterou jezdím a to byla chyba.Je to jako rozdíl mezí Audi a Fabii,Ćedok a A21.určitě si doplat´te a jed´te s lepší cestovkou tuzemzkou nebo zahraniční.Bližší informace o tomto pobytu poskytnu mikio2@seznam.cz

Leona
19.09.2014 17:49 46.13.15.***

Musím cestovní kancelář A21 pochválit.Bylo to super.Řidiči milí a vstříní a delegát také.Moc pěkné ubytování.Bylo to super :-)

• Anonym (1)
k @ K
28.08.2014 18:52 78.108.152.***
MAXIMÁLNÍ NESPOKOJENOST  

S kamarádkou jsme se rozhodly po X letech vycestovat za hranice.. avšak zklamání přišlo již při jízdě autobusem ještě před překročením prvních hranic. Pánové řidiči měli velký problém zastavit někde na benzínce, i když my jsme vážily cestu již od samého začátku z Ostravy, přes ucpanou D1. Měli stále plno řečí. Taktéž manipulace s klimatizací a topením mi nebyla dosti jasná, jelikož jsme buďto mrzly a nebo nemohly dýchat. K samotnému pobytu bych dodala, že stál za prd. Blešárna, do které nás po X hodinách se slovy, že můžeme být rády, že nás vůbec už ubytovávají dali, byla k pláči. naprosto nevyhovující hygienické podmínky. Drzý, všem tykající personál.. no, kdybych měla psát úplně vše, tak je to hotová slohová práce.. jen je mi líto Honzy.. po krátkém, ale vyčerpávajícím rozhovoru s ním jsem pochopila, že za nic nemůže a je pouhý ,,pěšák", zaměstnanec, který to vše nikdy sám nemůže zvládnout, i kdyby se rozkrájel..VŘELE NEDOPORUČUJI!!!

• Anonym (2)
cecuvka
26.08.2014 12:17 91.228.46.***
diskuse  

Tak jsme též byli s A21 v kempu Blato a opravde nemám žádné stížnosti.
Cesta super, chatky maličké ale stačí to, kemp pěkný, moře nádherné, delegát fajn.

• Anonym (1)
Lenka
25.08.2014 13:33 31.192.69.***
A21  

Dobrý den, byla jsem s rodinou na dovolené s touto cestovkou od 15-24.8.2014 v apartmánech - Drveníku. Při výběru cestovky jsem při čtení těchto recenzí měla skutečně obavy. Jenže při použití zdravého rozumu, že recenze píší jen ti nespokojení a ti spokojení se již nikde z 99% nevyjadřují. Po objednání zájezdu jsem byla vždy pak jen mile překvapaná. Komunikace s cestovkou byla vždy dobrá. Autobus s řidiči taky moc fajn. Ubytování v apartmánech hezké,nebylo nejnovější, ale vše čisté. On ten kdo všude hledá nějaký problém , tak si jej najde všude. Delegát Honza byl moc fajn. Je jasné ,že při tom frmolu co každou sobotu mají s odjezdy a příjezdy se vždy nepodaří naplánavat čas na 100%. Lidi kteří již po 10 minutách nedodržení času nadávají si sami znepříjemňují dovolenou. S manželem a dcerou jsme si sem tam čekání zpříjemnili buď pivkem a nebo dobrou zmrzlinou. Odjezd domů proběhl v poklidu. Chtěla bych všem z cestovky poděkovat za krásnou dovolenou.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2014 14:34 213.235.142.***
Re: autobusem s A21  

Ano, pro paní jel Honza a tím pádem zapomněl na to, že měl mít info-schůzku s námi. Čekali jsme 2 hodiny a pak se mu snažili dovolat. No... když se mu člověk dovolá a na něčem se domluví a vyjde to... tak je to úspěch!!! Řekl, že na nás zapomněl, že hned zavolá kolegovi. Po další hodině čekání jsme opět volali a bylo nám sděleno, že mu napsal pouze SMS a že mu jde tedy zavolat. Po nějaké době SMS, že se mu nemůže dovolat, tak schůzka až další den (podotýkám, že nám měl ten den zajistit přemístění do apartmánu, ve kterém jsme měli původně být v kempu Blato, ale šoupli nás - a nejen nás - úplně do jiné destinace, kde jsme byli na nejvyšším kopci, v tur. centru, takže na pláži hlava na hlavě a draho). Takže na pláž jsme se škrábali z kopců a abysme si měli kam lehnout, museli jsme jít cca 30 minut k pláži, kde jsme si našli místo. Takže pokud se tam někdo ještě chystá, tak neočekávejte, že budete tam, kde jste měli být... A bylo toho s delegátem mnohem, mnohem víc... A paní nevezli do ČR, ale myslím jen na letiště, nebo autobusák, nebo prostě nějakou stanici, odkud měla odcestovat asi sama, nebo netuším (prostě jen po Chorvatsku). Škoda, až na "domluvy" (pokud jsme se vůbec dovolali a byla odezva i z druhé strany) s delegátem, a také to ubytování, by to mohla být skvělá dovolená... Jinak s řidiči, autobusem, kominikací s CK nemám problém (jen teda bych podotkla, že na cestě z Chorvatska nám - nevím proč - byl přidělen autobus od jiné dopravky a ten byl luxusní, komfortní, řidiči skvělí... super :D)

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze