A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 18:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
26.10.2014 14:27 85.207.10.***
Paříž  

Nevím,zda sem můžu psát,nejedná se o Chorvatsko,jezdíme do Řecka,ale o Paříž.Byla jsem tam 3x a naposledy s touto cestovkou a byl to zájezd z nich nejhezčí.Paní Katarina bezvadná po všech stránkách,řidiči i autobus v pořádku.
Byla jsem vždy s kamarádkou,chtěla bych jet i s manželem,a že bych přemýšlela o jiné cestovce,neuvažuji.Jen si zjistím,zda stále jezdí na prodloužené víkendy paní Katarina a příští rok vyrazíme.
Jana z Podkrkonoší. :-[

• Anonym (2)
Jana
07.10.2014 22:16 85.135.59.***
Re: autobusem s A21  

Nevěřìm vám-my jsme neměli žadnÿ problém,hold jsou někteřì co jsou nespokojeni všude a pořàd.Raději seďte doma a nepruďte 8-) ostatní.Nebo lítejte letadlem.:)

Jana
07.10.2014 22:01 85.135.59.***
dovolena  

S A21 jsme jeli do Chorvstska a byli jsme velmi spokojeni.Řidiči super,žàdný problem s nimi nebyl,dokonce nas odvezli tam kde jsme chtěli a to blíž k domovu.Proto oboum pánům moc děkujeme.Frýdek Místek. :-)

• Anonym (1)
Režňáková
29.09.2014 14:41 195.47.24.***
Paříž 25.10.-28.10.2014  

Dobrý den, pokud jste si zakoupily vouchery a hledáte 3 na ubytování, tak se ozvěte.jJsme 4členná rodina a nechci připlácet. Děkuji.

Olsiniak Miroslav
29.09.2014 12:12 185.14.232.***
konec dovolené  

Chtěl bych touto cestou odepsat Všem kteří mi psali na meil zda jet nebo nejet s A21.Jedná se o 28 meilu.Na otázku zda bych jel opět s touto cestovkou odpovídám: Ano-1.Cesta autobusem tam i zpět byla velmi dobrá,měli jsme sedadla u záchodů nebyl,žáden problém,ze zápachem.Řidiči,velmi ochotní.prostě o.k.Prostředí velmi pěkné,společná pláž,další krásné zakoutí a málé pláže ,kolem pobřeží,což s velkou cestovkou nenajdete.konec sezony obchody a restaurace,v provozu.Možnost velmi zajimavých výletu.2.co bylol špatně,už jsem o tom psal,špatná,velmi špatná organizace ubytovaní,absolutně nezvladnuto ze strany delegáta.Proto do smlouvy podmínky ubytování,balkon,kuchyńku,počet lůžek na pokoji,stůl,židle apod.,Potrvidit cestovkou do smlouvys razítkem.Polopenze,určitě ne,několik času na snídaní i večeři,kdo pozdě chodí takm se nenají,nezvladnuto.Jsou mezi namí,žel ještě tací klienti,kteří vyloženě sežerou vše,a ještě si nabalí několik svačin na výletDáse za solidní cenu stravovat,vedle,apartmanu v hotelu,asi o 400kč dražší.Delegát:hrůza -delegát Honza Vacula ,absolutně člověk,který na tuhlé funkci nemá,sprostý,vybušný,řve po klientech,nemám k tomu slov.nemusíte se s nim vůbec potkat ,taky řešení,Majtel by se měl zajímat koho zaměstnává.někteří klienti měli problém,že už ve středu,v restauraci A21 došlo pivo,k smíchu,mohli sedět domá a ne jet na pivo do Chorvatska.Dost mistních restaurací.3.Na tak krásné místo s velkou cestovkou nedostanete.velmi dobrá cena,tak se dostanou na dovolenou k moři i lidé kteří mají hloub do kapsy,tak že je dobře že jsou i takové cestovky,které to umožní.4.odjíždím na dovoloneu ,ještě na týden s velkou cestovkou ny Djerbu,tak potom napíší své srovnání.Nashledanou a doufám že mé postřehy stačí.

Olsiniak Miroslav
23.09.2014 07:32 93.143.92.***
Zkušenost s c.k. A21  

Zakoupil jsem si tydenní pobyt u ck21 v Drveníku od 19.9.do 27.9.2014 ,to znamená že jsem ještě tady.Zkušeností-Cesta autobusem s které jsem měl strach velmi dobrá,řidičí zastavovali,poměrně často prostě o.k.Při přijezdu na místo,taky o.k. poměrně dobře zvladli odjezd zavazadel k penzionu.Při ubytovaní ohromnné zmatky,chaotické přidělování pokojů,nedostanete to co jste měli slíbené pokoje přiděluje místní paní,která Ćesky neumí,strčí Vás do pokoje,který otevře jako první a hotovo.Po ubytování jsem byl zděšen,hledal jsem pomoc u kuchaře,jeli-kož delegát nebyl přítomen.Kuchář jménem Jakub,mne velmi překvapil,vyslechnul náš problém a uznal naší stížnost a začal jednat,sehnal nám náhradní velmí dobré ubytování,prostě jedničkový přistup i když to nebyla jeho povinost,chtěl bych mu tady velmi poděkovat.Polopenze kterou mi prodejci ,vnutili a ke které jsem neměl moc chuti hrozná.Né kvalitou jídla,snídaně prý začíná v 8 hodin .V 8.10 ,jsem přišel na snídaní,nebylo žádne pečivo,káva,vajíčka atd.,prostě konec snídaně.Večeře snědl jsem polívku a to byla chyba, stůl kde mělo být jidlo byl poloprázdný,při dotazu jestli ještě budou ,hranolky a bude doplněno zbylé tácy,ze zlou jsem se potázal ,místní delegát pokud seto dá ,tak nazvat,jezdím ven často kde jsem zvykly na delegáty jinačího vzhledu a vystupovaní(na požadaní zašlu foto),začal na mne kričet co jsem si to dovolil,ráno na něj stěžovat že si najde,svědky že bylo vše v pořádku,že jsem jedinny co mám,problémy,není to pravda,problémy měli jiní ,kterým se revanšovali večeři apod.Odešel jserm bez večeře,a nemíním již uvedenou kuchyn,naštěvovat ,aby nerdošlo k važnějšímu konfliktu,i když jsem polopenzi zaplatil.Byla mi tahle cestovní kancelář rozmlouvaná,nedal jsem na cestovní kancelář s kterou jezdím a to byla chyba.Je to jako rozdíl mezí Audi a Fabii,Ćedok a A21.určitě si doplat´te a jed´te s lepší cestovkou tuzemzkou nebo zahraniční.Bližší informace o tomto pobytu poskytnu mikio2@seznam.cz

Leona
19.09.2014 17:49 46.13.15.***

Musím cestovní kancelář A21 pochválit.Bylo to super.Řidiči milí a vstříní a delegát také.Moc pěkné ubytování.Bylo to super :-)

• Anonym (1)
k @ K
28.08.2014 18:52 78.108.152.***
MAXIMÁLNÍ NESPOKOJENOST  

S kamarádkou jsme se rozhodly po X letech vycestovat za hranice.. avšak zklamání přišlo již při jízdě autobusem ještě před překročením prvních hranic. Pánové řidiči měli velký problém zastavit někde na benzínce, i když my jsme vážily cestu již od samého začátku z Ostravy, přes ucpanou D1. Měli stále plno řečí. Taktéž manipulace s klimatizací a topením mi nebyla dosti jasná, jelikož jsme buďto mrzly a nebo nemohly dýchat. K samotnému pobytu bych dodala, že stál za prd. Blešárna, do které nás po X hodinách se slovy, že můžeme být rády, že nás vůbec už ubytovávají dali, byla k pláči. naprosto nevyhovující hygienické podmínky. Drzý, všem tykající personál.. no, kdybych měla psát úplně vše, tak je to hotová slohová práce.. jen je mi líto Honzy.. po krátkém, ale vyčerpávajícím rozhovoru s ním jsem pochopila, že za nic nemůže a je pouhý ,,pěšák", zaměstnanec, který to vše nikdy sám nemůže zvládnout, i kdyby se rozkrájel..VŘELE NEDOPORUČUJI!!!

• Anonym (2)
cecuvka
26.08.2014 12:17 91.228.46.***
diskuse  

Tak jsme též byli s A21 v kempu Blato a opravde nemám žádné stížnosti.
Cesta super, chatky maličké ale stačí to, kemp pěkný, moře nádherné, delegát fajn.

• Anonym (1)
Lenka
25.08.2014 13:33 31.192.69.***
A21  

Dobrý den, byla jsem s rodinou na dovolené s touto cestovkou od 15-24.8.2014 v apartmánech - Drveníku. Při výběru cestovky jsem při čtení těchto recenzí měla skutečně obavy. Jenže při použití zdravého rozumu, že recenze píší jen ti nespokojení a ti spokojení se již nikde z 99% nevyjadřují. Po objednání zájezdu jsem byla vždy pak jen mile překvapaná. Komunikace s cestovkou byla vždy dobrá. Autobus s řidiči taky moc fajn. Ubytování v apartmánech hezké,nebylo nejnovější, ale vše čisté. On ten kdo všude hledá nějaký problém , tak si jej najde všude. Delegát Honza byl moc fajn. Je jasné ,že při tom frmolu co každou sobotu mají s odjezdy a příjezdy se vždy nepodaří naplánavat čas na 100%. Lidi kteří již po 10 minutách nedodržení času nadávají si sami znepříjemňují dovolenou. S manželem a dcerou jsme si sem tam čekání zpříjemnili buď pivkem a nebo dobrou zmrzlinou. Odjezd domů proběhl v poklidu. Chtěla bych všem z cestovky poděkovat za krásnou dovolenou.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze