A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.08.2014 14:34 213.235.142.***
Re: autobusem s A21  

Ano, pro paní jel Honza a tím pádem zapomněl na to, že měl mít info-schůzku s námi. Čekali jsme 2 hodiny a pak se mu snažili dovolat. No... když se mu člověk dovolá a na něčem se domluví a vyjde to... tak je to úspěch!!! Řekl, že na nás zapomněl, že hned zavolá kolegovi. Po další hodině čekání jsme opět volali a bylo nám sděleno, že mu napsal pouze SMS a že mu jde tedy zavolat. Po nějaké době SMS, že se mu nemůže dovolat, tak schůzka až další den (podotýkám, že nám měl ten den zajistit přemístění do apartmánu, ve kterém jsme měli původně být v kempu Blato, ale šoupli nás - a nejen nás - úplně do jiné destinace, kde jsme byli na nejvyšším kopci, v tur. centru, takže na pláži hlava na hlavě a draho). Takže na pláž jsme se škrábali z kopců a abysme si měli kam lehnout, museli jsme jít cca 30 minut k pláži, kde jsme si našli místo. Takže pokud se tam někdo ještě chystá, tak neočekávejte, že budete tam, kde jste měli být... A bylo toho s delegátem mnohem, mnohem víc... A paní nevezli do ČR, ale myslím jen na letiště, nebo autobusák, nebo prostě nějakou stanici, odkud měla odcestovat asi sama, nebo netuším (prostě jen po Chorvatsku). Škoda, až na "domluvy" (pokud jsme se vůbec dovolali a byla odezva i z druhé strany) s delegátem, a také to ubytování, by to mohla být skvělá dovolená... Jinak s řidiči, autobusem, kominikací s CK nemám problém (jen teda bych podotkla, že na cestě z Chorvatska nám - nevím proč - byl přidělen autobus od jiné dopravky a ten byl luxusní, komfortní, řidiči skvělí... super :D)

• Anonym (2)
mivolo
19.08.2014 01:08 178.72.234.***
autobusem s A21  

U A21 jsem si zakoupila pouze dopravu. Jela jsem z Chorvatska v sobotu 17.8.2014. V autobuse smrděl tak záchod, že mi bylo špatně (stěžovali si všichni kolem záchoducca 25 lidí). Někde před Zagrebem asi ve 02:00 nám řidiči oznámili, že se budeme vracet cca 2 hodiny zpět pro paní, která stojí někde na dálničním přivaděči a žádný ze 3 autobusů, které měla A21 v Chorvatsku ji neměl na seznamu (chyba dispečinku). Takže abychom počítali s tím, že přijedeme do ČR tak o 4 hodiny pozdějI! V autobuse jsme se proti tomu rázně postavili, požadovali vrácení jízného, takže po hodině telefonování a nervů se rozhodlo, že jedeme dál. Do ČR jsme dorazili včas podle jízdního řádu. Řidiči to i přes stresovou situali odřídili profesionálně. .... A zapomenutou paní měl snad vyzvednout nějaký deledát a dovést ji sám do ČR (jestli to byl ten Honza, co se o něm píše v předchozích recenzích, tak tam paní možná stojí na té dálnici dodnes...)
Jo... a s A21 teda už nikdy... smrad, jako bych jela v kadibudce....

Božula
18.08.2014 12:36 194.228.18.***
obavy  

Já věřím, že to nebude taková tragédie :-) My naštěstí máme polopenzi a ubytovaní jsme v penzionu. Tak se uvidí :-)

Neregistrovaný uživatel
17.08.2014 20:20 90.181.9.***
Re: obavy  

S touto cestovkou odjela tuto sobotu dcera do Drveníku a je nešťastná..:( Pobyt má bez polopenze s možností vlatstního vaření a má k dispozici pouze rychlovarnou konvici a nic víc.Telefon na delegáta je nedostupný.:( nedoporučuji a všude kam to bude možné, tak to napíšu!!! Pro nás bohužel špatná zkušenost.

Paťulééé
16.08.2014 12:55 88.101.47.***
Re: hmmm  

Dobrý den,
letos na začátku července jsem byla s cestovní kanceláří v kempu Dole v Živogošči a můžu jen doporučit!! Delegáti super, ochotní, pomůžou vybrat výlet atd. Chatky jsou čisté a na těch 8 dní bohatě stačí :) Koupelny, WC jsou společné pro celý kemp, ale je jich dostatek, teplá voda teče nonstop a z úklidem je to taky docela fajn. A moře je krásné, čisté a krásná oblázková pláž :)....100% vím, že příští rok pojedu zas :).....Snad si dovolenou užijete stejně jako já :)

Ondrej
16.08.2014 00:18 94.125.216.***
hmmm  

takže jsem dnes koupil pobyt v Živogošči s ckA21 aniž bych četl recenze na CK a kemp Dole, po přečtení se začínám děsit. Snad už je po hlavní sezóně a v posledním týdnu v srpnu se to bude dát. S ckA21 jsem tento týden absolvoval s přítelkyní výlet do Paříže (koupeno přes Hyperinzerce) a vcelku se to dalo - autobus starší, ale dost místa na nohy - tudíž OK, průvodkyně trochu zmatená - asi se vyznala, ale sem tam řešila blbosti nebo určité věci opakovala 10x jak pro děti v mateřské školce. Řidiči nic moc ochota, ale za ty peníze, výlet vcelku pěkný a vesměs žádný problém. Tudíž když jsem viděl, že mají volný termín do chorvatska, tak sem si řekl proč ne........ že já ***** jsem si četl recenze, a teď se budu stresovat zda vše bude OK, a to jak v kempu Dole, tak po cestě do Chorvatska.........

Terka
13.08.2014 07:24 91.214.158.***
Re: obavy  

Zcela Vás chápu. Já do Drveniku jedu s přítelem 22.8.2014. Než jsem zájezd koupila koukala jsem na stránky na recenze ale žádné tu nebyly. Byly tu jen ty s Paříží a byly pozitivní. Zájezd jsem tedy koupila a taky se obávám jak to všechno dopadne.

Božula
11.08.2014 20:24 37.48.32.***
Re: Drvenik  

Zdravím,máte už odpověď na požadované?Chci se zeptat,jaká byla cesta a uda bus měl klima?Díky Božula

Neregistrovaný uživatel
11.08.2014 20:19 37.48.32.***
obavy  

Zdravím,29.8.odjíždím s touto Ck do Drveniku a mam velké obavy z cesty.Kdybych zájezd neměla již zaplacený,zruším to.Budu informovat,až se vrátíme.Snad bude nějaké zlepšení do té doby

Katka
04.08.2014 19:56 81.90.174.***
poznávací zájezd Paříž  

Dobrý den, ráda bych se zeptala, máte někdo vůbec nějaké dobré zkušenosti s ck A21? Dekuju za odpověď :-)

Zpět na všechny diskuze