A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mirek Faldýn, CK A21
09.06.2015 22:40 31.47.97.***
Re: Chorvatsko - Drvenik  

Dobrý den Jirko, reaguji na Váš příspěvek.
Mám za to, že všechny reklamace jsme vyřizovali, nebylo jich mnoho, tím spíš, že jste měl zaslat fotodokumentaci, jak uvádíte.
Můžete nám prosím zaslat Vaši reklamaci znovu na náš e-mailový kontakt dle cestovní smlouvy - ale bez fotografií, abychom vyloučili nepřijetí zprávy z důvodu její velké kapacity (fotografie), děkuji.
Pro informaci uvádím, že v Drveniku ubytováváme v penzionu (jsou zde pokoje či apartmány) nebo v apartmánových domech. Ubytování v penzionu provozují majitelé sami, většinou zde mají pobyt hosté s polopenzí, ubytování je jednodušší, ale levné, pokud není lednice na pokoji, je samostatná lednice na chodbě.

Mirek Faldýn, CK A21
09.06.2015 22:27 31.47.97.***
Re: TVRDÁ REALITA  

MILÁ BĚTKO, PÍŠEŠ ZDE O "ZKUŠENOSTECH" TVÉ KAMARÁDKY S NAŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ - SAMA O NAŠÍ PRÁCI NIC NEVÍŠ, ŽÁDNOU VLASTNÍ ZKUŠENOST S NÁMI NEMÁŠ.
JEN SLEPĚ "REPRODUKUJEŠ" ÚDAJNÉ ZKUŠENOSTI ČI NÁZORY SVÉ KAMARÁDKY STEFANIE.
TO JE OPRAVDU HODNĚ MÁLO NA TO, ABY JSI O NÁS PSALA VÝMYSLY A POMLUVY - MY, NA ROZDÍL OD TVÉ KAMARÁDKY, MŮŽEME DOLOŽIT, ŽE TI BYLY POSKYTNUTY LŽIVÉ INFORMACE.
DOVOL NÁM, ABYCHOM SE S TEBOU PODĚLILI O NAŠE ZKUŠENOSTI (A NEJEN NAŠE) S TVOU KAMARÁDKOU STEFANIÍ, KTERÁ MĚLA "VŠECHNO DĚLAT A VIDĚT NA VLASTNÍ OČI".
JAK PÍŠEŠ - STEFANIE MĚLA "DĚLAT VŠECHNO", VE SKUTEČNOSTI ALE NEDĚLALA ANI TO, CO DĚLAT MĚLA. STEFANII JSME VYSLALI DO CHORVATSKA NA SEZÓNNÍ PRÁCI KONCEM ČERVNA, ALE PO DVOU TÝDNECH JIŽ STEFANIE Z CHORVATSKA ODJÍŽDÍ DOMŮ, PROTOŽE JÍ "NENÍ DOBŘE", CESTU JÍ OPĚT PLATÍME MY. V PRŮBĚHU POBYTU DOMA NÁM SDĚLÍ, ŽE BYLA U LÉKAŘE A ŽE JÍ NIC NENÍ, TAKŽE PO VÍC JAK TÝDNU ODJÍŽDÍ ZPĚT DO CHORVATSKA. V CHORVATSKU PRACUJE TAK, ŽE KDYŽ JÍ "NENÍ DOBŘE", PRACUJE ZA NI JINÁ HOLKA - NA KTEROU TI MŮŽEME PŘEDAT KONTAKT, KDE SI MŮŽEŠ OVĚŘIT TYTO I JINÉ INFORMACE. MŮŽEME TI PŘEDAT KONTAKTY NA NAŠE KLIENTY, KTEŘÍ VIDĚLI STEFANII "V AKCI" - ŘEKNOU TI, JAK HODNOTILI JEJÍ PRÁCI.
NÁM MIMO JINÉ ŘEKLI, ŽE OBLÍBENÁ A ČASTÁ PRACOVNÍ POLOHA STEFANIE BYLA U STOLU S NOHAMA NA STOLE.
SE STEFANIÍ JSME UKONČILI DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE KE KONCI SRPNA, KDY JSME JÍ DOVEZLI 30.8. Z CHORVATSKA ZPĚT DOMŮ.

V CHORVATSKU TEDY STEFANIE POBYLA A ODPRACOVALA ANI NE MĚSÍC A PŮL - V PRŮBĚHU TÉTO DOBY JSME JÍ POSKYTOVALI UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU V APARTMÁNU ZDARMA, I STRAVOVÁNÍ ZDARMA, TEDY NA NÁŠ ÚČET, STEJNĚ TAK CESTY DO CHORVATSKA A ZPĚT, VČETNĚ TĚCH, KDY JÍ "NEBYLO DOBŘE" JSME JÍ HRADILI MY.
PŘIJĎ SE OSOBNĚ PŘESVĚDČIT K NÁM DO KANCELÁŘE, KOLIK JSME STEFANII ZAPLATILI ZA JEJÍ PRÁCI V CHORVATSKU - ZJISTÍŠ, JAK LŽIVOU INFORMACI SI ZDE NAPSALA - ODMĚNU JSME ZASÍLALI BANKOVNÍM ÚČTEM, TAKŽE O ČÁSTKÁCH NEMŮŽE BÝT POCHYB, PŘESTOŽE JSME BYLI S JEJÍM PŮSOBENÍM V CHORVATSKU NESPOKOJENI.

KE VŠEM ZAVÁDĚJÍCÍM A NEPRAVDIVÝM INFORMACÍM BYCHOM SE MOHLI POSTUPNĚ VYJADŘOVAT - NAPŘ. ŽE "HOSTÉ ČEKAJÍ U PENZIONU CELÝ DEN" - V SOBOTU DOPOLEDNE ČEKAJÍ HOSTÉ PO PŘÍJEZDU NA UBYTOVÁNÍ - DOKUD SE NEUKLIDÍ A NEPŘIPRAVÍ POKOJE A APARTMÁNY PO PŘEDCHOZÍM TURNUSU. HOSTÉ, KTEŘÍ UKONČILI POBYT PAK ČEKAJÍ U PENZIONU ČI SI ZDE ULOŽÍ VĚCI DO DOBY ODJEZDU DOMŮ.

ZÁVAŽNĚJŠÍ JSOU TVÁ NEPRAVDIVÁ TVRZENÍ, ŽE JSME "NEMĚLI ZAPLATIT MAJITELŮM PENZIONU", POPŘ. "ZAMĚSTNANCŮM".

ANO, JISTĚ, TY JEN PÍŠEŠ, CO TI ŘEKLA KAMARÁDKA.

JE TO VŠAK POMLUVA, ZA KTEROU MŮŽEŠ BÝT TRESTNĚ PRÁVNĚ ODPOVĚDNÁ. PISATELE JE MOŽNÉ POLICÍ DOHLEDAT PODLE ELEKTRONICKÉ STOPY.

NABÍZÍME TI MOŽNOST, OVĚŘIT SI U NÁS SKUTEČNOST, SCHŮZKU SI MŮŽEŠ SJEDNAT E-MAILEM na adrese zajezdy@a21.cz nebo telefonicky na 777812 024.

Jirka
10.03.2015 14:46 82.117.130.***
Chorvatsko - Drvenik  

Byli jsme velice zklamáni s ubytováním. Zaplatili jsme si apartmán s plnou výbavou - hlavně jsme chtěli lednici, ostatní bychom snad i oželeli. Dali nám malý pokojík (soba), kde nic nebylo kromě dvou postelí, ani skříň na šaty. Vedle malá místnůstka s WC a sprchovým koutem. Dveře nebylo možno zavřít - byly rozměrově větší, tak byl cítit stále nepříjemně odpad. Kohoutek od vody mi málem zůstal v ruce. Na úzkém balkonku do hlučné ulice byl plastový stolek se dvěma židlemi, ale balkonové dveře nebylo možno vůbec uzamknout, takže kdokoliv z vedlejší strany mohl klidně bez problému vstoupit do pokoje. Delegát reklamaci nebyl schopen vyřešit, pak se raději už vůbec neukázal. CK na naši písemnou reklamaci s fotodokumetací dodnes nereagovala.

  • Anonym (3)
Bětka
04.03.2015 15:07 31.47.96.***
TVRDÁ REALITA  

Abych pravdu řekla tak tahle cestovka je opravdu KATASTROFA...Je jen otázkou času, kdy zanikne. Nejenže jsou stížnosti zde na internetu, ale kamarádka všechno viděla NA VLASTNÍ OČI, protože pod touhle cestovkou pracovala...a říkala, že už nikdy více. Starala se o všechno a byla odměněna nulově.

Ano je pravda, že když je cena zájezdu nižší, lidé nemají očekávat luxus. Ale příjde Vám v pořádku čekání hostů před penzionem celý den?Jen proto, že Vás vlastně delegáti ani nemají kde ubytovat, a příjde Vám v naprostém pořádku, když se to děje každý turnus:D?!Směšně titulky na internetu jak tam není lednice, trouba a přitom vejdete a tam jenom postel v místnosti 2x2. Nebo když nemáte z čeho nakoupit suroviny abyste mohli uvařit pro hosty, když teda mají už zaplacenou tu polopenzi. A to prosím v restauraci, která ještě ani nebyla schválená. A pak Vás ještě majitel ojebe o peníze které máte dostat za měsíc jako výplatu a to mu tam dělala úplně všechno..a ve skutečnosti dostanete 34 Kč na hodinu...A to do dnešního dne ještě ani nemají zaplaceno majitelé penzionu..a ostatní zaměstnanci. Třešničkou na dortu je, že se zde nevede žádné účetnictví a takzvaný "majitel" tam prý vlastně vůbec během sezóny není. Není tam ani nikdo pověřený pouze brigádníci.

Bylo tam samozřejmě více věcí, o kterých už jsem ani nechtěla slyšet jen to tady napsat.

Ale proč to tu vlastně píšu je, aby si lidé byli vědomi jak to chodí dnes v ČR. Obzvláště u některých podnikatelů, kteří nemají pevně v rukou svůj byznys a ještě chtějí poskytovat zájezdy a starat se o druhé, přitom se ani neumí postarat sami o sebe. Věřím, že ne všichni měli špatnou zkušenost, ale kdo měl, radši si připlatí za lepší dovolenou :-)
A aby jste si dávali pozor na to s kým uzavíráte dohodu nebo pracovní smlouvu. Moje kamarádka si vše musela zažít, ale věřím že by to nikomu nepřála.

Dvakrát řeš, jednou měř :-*

  • Anonym (1)
Jiří
26.02.2015 17:07 88.101.162.***
Vzpamatujte se  

90% lidí co si tu stěžuje asi nechápou poměr cena/výkon. Pokud chcete jet luxusním autobusem a bydlet v luxusním hotelu a být prováděni nejlépe rodilým francouzem, pak vyhledávejte jinou cenovou relaci zájezdu. To co tady zmiňujete není chyba cestovky.

  • Anonym (2)
Radka
11.01.2015 19:08 85.135.55.***
Zkušenosti s CK A21 - silvestrovská Paříž  

Absolvovali jsme s touto CK zájezd do Paříže v termínu 29.12.2014 – 1.1.2015. Paříž je krásná a vyšlo nám počasí, ale to je bohužel z toho pozitivního asi tak všechno. Autobus byl opravdu zastaralý (takovým jsme jeli před 15 lety do Řecka). Pauzy na toalety byly záživné, člověk se dostal na řadu po dvaceti minutách, a když se vrátil do autobusu, slyšel pouze připomínky na to, že jde pozdě. Paní průvodkyně naprosto bez sociálního cítění, mnohokrát jsme slyšeli „tam nechoďte, na to nemáte“ a jiné nepatřičné poznámky. A co se týče ubytování, CK uvádí ubytování v hotelu, samozřejmě se jedná o typ ubytování formule 1 se sociálním zařízením a sprchami na chodbě (nebyli jsme jediní, kdo si myslel, že bude mít sociální zařízení na pokoji, nicméně uznávám, že je naše chyba, že jsme si tuto informaci v CK neověřili. Po vzpamatování se z šoku to nebylo v F1 tak zlé). Co se týče programu zájezdu, ten si paní průvodkyně stanovovala sama a téměř všude jsme měli dostatek času si vše prohlídnout až na to, že v silvestrovký den v 15:00 jsme dostali rozchod a do odjezdu autobusu v 01:00 bylo přece jen daleko. Bohužel jak řidiči autobusu, tak paní průvodkyně byli dle našeho názoru naprosto neprofesionální a to zejména při odjezdu zpět, kdy autobus nedorazil na smluvené místo kvůli uzavření ulic (prý se to stalo poprvé, no budiž) a průvodkyně nedokázala řádně podat informace, kde na nás autobus čeká, což vyústilo k chození sem a tam a celkovému zhoršení názoru na tuto CK. Je nám líto, že se zaměstnanci CK a lidé spolupracující s CK nechovají více „prozákaznicky“ a proto už bychom si tuto CK znovu nevybrali.

ten kdo ví
04.01.2015 20:05 89.177.165.***
Re: Zkušenosti s CK A21  

proč jste nás s touto vyčerpávající informací nechával rok v napětí a nesdělil nám to již tehdy po příjezdu,pane inžinýre?

  • Anonym (2)
  • Anonym (3)
Lukáš
04.01.2015 10:48 94.113.216.***
Zkušenosti s CK A21  

1.1.2014 jsme se vrátili ze zájezdu v Paříži, kde jsme byli s CK a21. Za mě musím napsat obrovskou nespokojenost. Cesta byla sice náročná, ale s tím jsme - vzhledem ke vzdálenosti počítali. Nejhorší co mě mohlo potkat už po nastoupení do autobusu zastaralý autobus VAN HOOL "s takovým jeli mí rodiče tak 15 let na zpět na dovču. Je rok 2014 a cestující se mají cítit spokojení a né aby jim někdo připomínal, že na velkou musí jedině po pauzách u benzinek :-D" Radši se nebudu ani zminovat a půlhodinové zpozdění příjezdu autobosu a to bez omluvy. Jinak To už to Vídně jsem u konkurenční cestovky zažil lepší luxus na nohy (a to cesta trvala pouhé dvě hodiny z brna) Co se týče Průvodkyně, moc informací nepodávala, ale zachránila to druhá průvodkyně z druhého autobusu. Jinak počasí vyšlo a ubytování bylo přijatelné na jednu noc..

  • Anonym (2)
  • Anonym (6)
Simona
08.12.2014 15:41 94.113.236.***
Vánoční Vídeň  

V neděli jsme jeli do Vídně s cestovkou A21. Zájezd nebyl špatný ale pár nedostatků se našlo bohužel. Co mě štvalo asi nejvíce,že cestovka šetřila na všem. Parkovné si nechtěli zaplatit a my jsme museli vyskakovat a naskakovat pomalu za jízdy. Někdo by nadával na málo přestávek na záchod a my zase nadávaly na moc zastávek,jako bychom byly děti a neudržely to. No a nejvíce co mě vztekalo byla cesta,která z Ostravy do Vídně trvala 6 hodin!!!! Objíždění,stání na záchod no hrůza.. Ale paní průvodkyně,pan řidič velice milí.

Iva
29.10.2014 13:41 80.251.241.***
Re: Zkušenosti s CK A21  

Včera jsme se vrátili ze zájezdu v Paříži, kde jsme byli s CK a21. Věřím, že by se našli škarohlídi, kteří by tam našli svoje úlovky a postavili na nich svoje kritické hodnocení - je to přesně o tom, co tady už zaznělo - někteří jsou nespokojení všude a pořád. Za nás musím napsat obrovskou spokojenost. Cesta byla sice náročná, ale s tím jsme - vzhledem ke vzdálenosti - počítali, řidiči naprosto profesionální, průvodkyně skvělá a Paříž nezapomenutelná. Viděli jsme všechno, co jsme vidět chtěli, počasí nám vyšlo překrásné... za nás celkově palec nahoru a velké poděkování cestovní kanceláři :-)

  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze