A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jan
03.09.2015 13:34 217.196.216.***
Re:  

To se asi potkáme v buse jestli odjíždíte zítra :-)

• Anonym (2)
Sidonie
03.09.2015 10:28 84.242.112.***
Re:  

Dobrý den, jedeme o víkendu do Drveniku s CK A21, docela mne vyděsilo, že na několika diskuzních forech je mnoho stížností na mokré matrace, absenci nádobí, špínu v koupelnách, opilé delegáty, co mi k tomu můžete říct? Je to na pronajímatelích apartmánů nebo na delegátech?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.09.2015 14:54 193.179.109.***
Re:  

ještě bych doporučil vypilovat tu češtinu

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
02.09.2015 14:17 193.179.109.***
Re:  

Když čtu tento příspěvek, tak se docela bavím. Paní, co si stěžovala nemá ani koule na to, aby se nám představila. Jediným rušivým elementem na celém Jadranu byla ona, kdy svým jekotem a nevybíravě agresívním způsobem ve večerních hodinách napadla delegáta. O tom, že by byla střízlivá hodně pochybuji. Pro takovéto klienty doporučuji pustý ostrov v Tichém oceánu nejblíže k pobřeží tak 1000km. Příští rok pojedeme s rodinou zase na stejné místo se stejnou cestovkou a doufám, že tam toto individuum nepotkáme.
Celkový dojem z dovolené nám zkazila pouze stěžovatelka.
Toho, že by delegáti byli nalití od rána do večera jsem si opravdu nevšimnul, naopak byli vždy k dispozici a nápomocni řešení každé záležitosti.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
02.09.2015 10:14 85.70.162.***
Gradac 2015  

Chtěla bych všechny varovat,aby si lépe s CK A21 domluvili ubytování pokojů v apartmanech již při objednání zájezdu.My jsme s touto cestovkou jeli vloni,a byli jsme spokojeni.Co nás však čekalo letos,bylo docela husté.Cesta byla super,pláž super,jídlo bylo vynikající, to jsme měli v restauraci objednané přes CK.Co nás však zklamalo, bylo ubytování. V CK jsem se ptala už při placení jak vypadají pokoje,bylo mi oznámeno, že tak jak mají v nabídce focené na internetu.Jaké bylo naše zděšení, když nám přiřadili pokoj.Vypadalo to jako výminek. Apartman neměl balkon, ale terasu přes kterou chodili všichni ostatní do svých pokojů (naštěstí byl ještě vedlejší vchod,takže přes den tam prošlo jen pár lidí) V apartmanu byla tma,svítili jsme už přes poledne, nábytek se rozpadal, a nejhorší byla koupelna. Byla malá, že silnější člověk by se tam nevytočil (ještě že jsme akorát),umyvadlo bylo tak malé, že bylo nestále na zemi plno vody. Nakonec po stížnosti u delegátky,která s námi nechtěla ani moc komunikovat (byla celá ze všeho zmatená a pomalá,nic nestíhala a chodila neustále pozdě) jsme dostali kompenzaci - vrácení tisícikoruny. Chtěla jsem jen tímto ostatní varovat, aby si napřed pořádně domluvili pokoj dle nabídky a vyžádali si prohlídku pokoje on-line. Jednalo se o destinaci v Gradaci, apartman Kristína. Jen podotýkám, že ostatní pokoje byly opravdu dle nabídky CK. Takže všem přeji úspěch při vyřizování s touto CK.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2015 08:02 31.47.96.***
Re:  

Byli jsme přítomni ! Co se týče alkoholu tak paní stěžovatelka sotva stála na nohou ! Nehledě k tomu , že vzbudila svým jekotem celý kemp ! Tento komentář berte s rezervou ! A paní by si měla dávat pozor na pusu a na Tequilu !!!

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2015 11:28 90.180.169.***

Dovolena s A21 kemp dole zivogosce. Je to katastrofa delegát Honza od rána do noci opilý zkoureny pasy vám po čtyřech dnech v igelitce se všemi at si je tam najdem. Dela s kamarády do třech do rána bordel ale opravdu šílený po upozorněni na klid byl agresivní a snažil se nas fYzicky napadnout. Dovolena dobra jen pro nactilety kteří chtějí chlastat a halit trávu. Tu jim delegát honzicek s radosti sezene a bude kalit s nimi.to jsou jeho slova.dovoľena ukončena o tři dny dříve .uz jsem se bála

• Anonym (18)
  • Anonym (3)
xxx
17.08.2015 07:20 91.214.158.***
Živogošče 2015  

Takže - cesta tam: nefungovala klimatizace :-S , jinak se to dalo vydržet. Po příjezdu nastalo tříhodinové čekání na ubytování - ale čekání stálo za to. Luxusní apartmán 2+kk s velikáááánskou terasou. Takže velikááánské plus. :-). Den odjezdu =-O, hrůza!!! Odjezd byl plánován na 17 hodinu, asi ve tři hodiny přišla sms s informací, že odjezd bude ve 21:20 hodin. Nekonečné čekání........ cesta zpět: klimatizace fungovala :-). Jinak musím pochválit řidiče - úžasný profesionál, zvládl velmi náročnou cestu, jeli jsme asi dvě hodiny strašnou bouřkou a velkým lijákem, ale "Pan řidič" to zvládl na jedničku a bez zaváhání. Celkově hodnotím dovolenou jako super. :-) :-) :-) Jediná připomínka - autobusy /trochu zastaralé/. Ale jinak za ty peníze perfektní dovolená. Děkuji :-[ :-[ :-[

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.08.2015 08:33 93.143.96.***

Ten kdo neumí číst a nemá trochu rozumu si může si jen stěžovat...Včera jsme dojeli do Drveniku..Informace před odjezdem naprosto v pořádku. .Cesta busem jako asi každá jiná... Nic moc... Ale sem tam jsme se zasmáli.. Nápoje chlazené.. Kafe skvělé..a nemuseli jsme vracet ty hnědé podsalky...Prijeli jsem do vedlejší vesničky,tam si nás vyzvedl delegat, rozvést do apartmánu.Ubytovani na úrovni, standardně ale nové, jednoduše zařízené... Byli nám řečeno, že v den odjezdu do 10 musíme vyklidit pokoj,je to standard,a odjezd odsud asi okolo 16 hodinky.. Kufry si můžeme nechat u majitele apartmanu a až do odpoledne si užívat ještě sluníčko.. Takže u nás za celou rodinu mohu jen chválit.. (((clap)))...cena zájezdu odpovídá kvalitě.. A řekla bych že je až nadstandardní

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Bára
24.07.2015 11:07 78.80.113.***

Já byla teď v Drveniku v penzionu s polopenzí a nemohla jsem si stěžovat. Ano, pokoje jsou jednoše zařízeny ale na přespání bohatě stačí. Jídlo taky super. Jen mě trošku zarazil poslední den, kdy nám vůbec nikdo nic neřekl, neřekl nám kam v kolik se bude odjíždět jen, že máme do devíti ráno opustit pokoj a pak si klidně čekejte před hotelem do večera. Nakonec někdo teda pro nás přijel a odvezl nás do vedlejšího kempu, prý to takhle normálně dělají aby klienti měli taky trochu toho adrenalinu. Jinak ale dobrý za ty prachy ! :-)

Zpět na všechny diskuze