A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 11.04.2011 02:36
RE: Zkušenosti s CK A21  

Přidávám se. Ovšem s výhradou autokarem.cz, neboť paní ředitelka požaduje celý zájezd, ne jen dopravu. A na příslušnou CK jsou tu také dost negativní recenze. Pokud jste z Moravy, zkuste CK Porta Optima, specializují se na poznávací zájezdy a se zájezdy pro školy mají velké zkušenosti. Jejich předností je individuální přístup jak z hlediska úpravy programu, tak celkově a oprtavdu kvalitní služby po všech stránkách. Mohu opravdu vřele doporučit. Nezklamou vás.

• Anonym (4)
  • Anonym (27)
RB
10.04.2011 17:19 83.213.75.***
reakce  

Vazena pani reditelko,vzhledek k tomu,ze i ja se pohybuji v oblasti dopravy,musim bohuzel konstatovat,ze zde napsane reakce jsou pravdive.Vozovy park teto dopravni spolecnosti je znacne zastaraly,a myslim si,ze bezpecnost by mela byt na prvnim miste.Urcite v nasem regionu najdete jineho,spolehliveho dopravce,napr. ,CK Valaska,Minitrans,Autokarem.cz,,to jsou spolecnosti,jejiz autopark je na profesionalni urovni,a ridici maximalne profesionalni....Vim to z vlastni zkusenosti,protoze s nimi pravidelne spolupracujeme.S pozdravem RH

• Anonym (1)
snehurka30
10.04.2011 16:55 88.102.178.***
RE: Zkušenosti s CK A21  

nemyslíte autobusového dopravce A21?
pokud ano,tak jsem zde na ně četla negativní reference.myslím,že to najdete pod vyhledáváním CK 101 Zemek.ti jejich dopravu využívají.

• Anonym (1)
Věra Halová
07.04.2011 18:23 85.70.127.***
Zkušenosti s CK A21  

CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze