A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.12.2018 14:06:22 86.49.3.***
Re: Blato  

Přečetl jsem si Vaše zmatené ztěžování. To opravdu není konstruktivní kritika ani hodnocení.
Klimtizaci nevypnuli manželé, ale řidič. A po domluvě lidí z autobusu. Je jasné, že rodičům s dětmi bylo vyhověno. Ale kdyby se kardiak bezohledně udusil, tak by klimatizaci, tomu druhému kardiakovi jistě pustli, bez ohledu na děti.
Ani nerozumím tomu, proč Vás trápí, jestli jste černí nebo bílí nájemníci. Důležitější je snad kvalita ubytování.
Klimatizaci jste nesměli použít ? Nefungoval internet ani televize ? Pak jsou tu ještě zmatené informace o SMSkování. Pokud chcete SMSkovat, musíte se to prostě naučit. Zeptat se. To tak je. Delegátka neví, že to neumíte.
A autobusem to začíná i končí. To je pravda. A spící řidič, to je unikát. Takže jestli příště s jinou CK, nejdříve žádejte informace o kvalitách autobusu a řidiče.
Je až překvapivé, že Vám vyhovovala alespoň restaurace. No zaplať pámbů.
Vypadá to, že kdyby jste zůstali doma a chodili do dobré restaurace, ušetřili byste si peníze, rozčilování a nemusili byste na hranicích budit řidiče.
Míru zdar.

Neregistrovaný uživatel
16.12.2018 10:00:28 86.49.3.***
Re: Blato  

Přečetl jsem si Vaše zmatené ztěžování. To opravdu není konstruktivní kritika ani hodnocení.
Klimtizaci nevypnuli manželé, ale řidič. A po domluvě lidí z autobusu. Je jasné, že rodičům s dětmi bylo vyhověno. Ale kdyby se kardiak bezohledně udusil, tak by klimatizaci, tomu druhému kardiakovi jistě pustli, bez ohledu na děti.
Ani nerozumím tomu, proč Vás trápí, jestli jste černí nebo bílí nájemníci. Důležitější je snad kvalita ubytování.
Klimatizaci jste nesměli použít ? Nefungoval internet ani televize ? Pak jsou tu ještě zmatené informace o SMSkování. Pokud chcete SMSkovat, musíte se to prostě naučit. Zeptat se. To tak je. Delegátka neví, že to neumíte.
A autobusem to začíná i končí. To je pravda. A spící řidič, to je unikát. Takže jestli příště s jinou CK, nejdříve žádejte informace o kvalitách autobusu a řidiče.
Je až překvapivé, že Vám vyhovovala alespoň restaurace. No zaplať pámbů.
Vypadá to, že kdyby jste zůstali doma a chodili do dobré restaurace, ušetřili byste si peníze, rozčilování a nemusili byste na hranicích budit řidiče.
Míru zdar.

Neregistrovaný uživatel
15.12.2018 17:41:20 86.49.3.***
Re: A21 už opravdu NE! (Chorvatsko, Drvenik)  

Neškodilo by uvést konkrétnější adresu, místa ubytování.

Taky by nevadilo kdyby jste uvedla bližší podrobnosti týkajíc se Vašich reakcí.

Věděla o problémech CK ?
Stěžovali jste si ? Jak CK reagovala ?

Pokud jste problém dále neřešili, je zbytečné o tom mluvit.
Chyby se stávají, ale je důležité je řešit a předcházet.

Pokud správce objektu reagoval na Vaši stížnost a nechal utěsnit odpad, je jasné že lepidlo užité při opravě smrdělo. Ale jestli použil vhodný, nebo nevhodný materiál při utěsnění, já posoudit nedokážu.
Pokud Vy ano, měla jste mu říci jak to udělat lépe. A ono by to lepidlo třeba nesmrdělo.

Neregistrovaný uživatel
11.12.2018 18:03:18 93.181.102.***
A21 už opravdu NE! (Chorvatsko, Drvenik)  

Nejhorší dovolené mého života a to mi bude 50.
Domluvené společné ubytování nebylo dodrženo.
Většinu pobytu kapala či tekla po zdi voda z klimatizace.
Na toaletě obrovský zápach, nebylo provedeno utěsnění odpadu.
Po utěsnění nevhodným materiálem zase smrděl uvolňující se aceton.
Nikdy více !!!

Neregistrovaný uživatel
31.08.2018 16:36:18 213.168.179.***
Dovolená s A21 Drvenik  

Před týdnem jsem se vrátila z dovolené v Drveniku. Musím říci, že vše proběhlo v pořádku. Ubytování pěkné, čisté. Spokojenost. S delegáty dobrá spolupráce.
Akorát se mi nelíbí metody zaměstnanců kanceláře. Zájezd jsem objednávala v Lednu s tím, že kdo zaplatí zálohu do konce ledna má polopenzi zdarma. Takže 28.1. jsem zaplatila zálohu. Jaké bylo moje překvapení, když jsem před odjezdem volala do cestovky a ptala se jestli platí ta polopenze v ceně. Paní mi řekla, že ne, že jsem měla zatrhnout kolonku polopenze v ceně, která tam ovšem nebyla. Při zatržení zájezdu bez jídla vyběhla cena za kterou slibovali polopenzi v ceně. Když jsem zatrhla polopenze vylezla cena o 4000Kčvyšší. Ptala jsem se na to delegáta a ten mi řekl, že v cestovce vždycky něco vymyslí a pak již nedotáhnou. Nevím ale byla jsem s jinou cestovní kanceláří, kde byl polopenze a při pobytu nad 7 dní obědy v ceně. Při pobytu mi automaticky oznámili, že máme pobyt na 10 dní a tudíž obědy zdarma. Ve smlouvě byla polopenze. Takže A 21 má klamavou reklamu, kterou nedodrží.

Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 00:57:08 213.226.245.***
Blato  

S touto cestovkou již nikdy více. Nejhorší co jsme kdy zažili. Měli jsme tu možnost cestovat s nimi do Chorvatska-Blato. Cesta děs a hrůza. Klimatizaci na celou cestu vypnuli manželé, aby jim prý nenastydli dědi. Kardiak se tedy bezohledně může udusit. Záchody v dezolátním stavu. To nemluvě o starých autobusech odkoupených od zaniklé italské cestovky. Malé prostory mezi sedačkami. Sklopné stolky v opěradlech nedrželi. Na jedné ze zastávek nešli zavřít zadní dveře a nikdo nevěděl jestli tedy odjedeme. Po příjezdu zmatek na zmatek. Rozvoz bez kontrol a nikdo nevěděl kdo ským má jed. Ubytovali nás v jiné vile s vysvětlením, že je to pro nás lepčí a je to blíž k moři. Budiš. Celý týden jsme bydleli na černo. Nějaký zájem zapsat řádně nájemníky....ani náhodou. Hned jsme první den zjistili, že nejde internet a hned tak nepůjde. Mají již týden domluvenou opravu. Televize bohužel také nejde. Hned první den jsme o majitelky vili Maria dostali vynadáno jak si dovolujeme pustit klimatizaci. Služby delegátky? Možná , že v kempu dole se lidem věnovala. Nám v Blatu bohužel ne.Na smluvenou schůzku o hodinu déle. Udajné sms nedošli.Měli jste si dát předvolbu.O tom nás nikdo neinformoval. Kdykoliv byli její služby potřeba,byla nedostupná.Cesta naspět byla druhým hororem.To samé co při odjezdu.Sedačky v nepořádku.Spící řidič na hranicích.Manželka málem spadla se sedačkou do uličky - nedržela v šroubkách tak sní vyjela z držáku.dvě zastávky. Zaplatil jsi si tak koukej táhnout domu.V brně další zmatek se svozem ,stejný jako v Jihlavě. Celkový dojem a hodnocení.Chábu že vše je otázka byznisu, ale už nikdy s A21 nikdy.Divím se že ještě funguji. Jediná pochvala patří restaraci.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Byra 11.06.2018 10:58:29
2018  

Tchýně byla letos přelom května/června v Živogošče s CK A21 a nemohla si to vynachválit. Ubytování krásné a čisté, cesta v pohodě. Úplně je překvapilo počasí: Voda 24°C, vzduch 28°C

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
02.04.2018 23:00:27 85.93.124.***
Re: Paříž Velikonoce 2018  

Super zájezd Velikonoce Paříž. Vše bez problemů, byla jsem zde mnohokrát, ale s tak úžasnou průvodkyní jsem se nesetkala. Stale jen usměv na tváři a těch informací - neskutečné,úžasné - díky paní Katce / Juřicová/.Každy si rád poslechne něco nového. Ridiči v pohodě / pan Sokol /,ochotní,bezpečná jízda,občerstvení.Velmi pěkné ubytování i se snídaní.
Určitě mohu doporučit.
chol. :-)

Neregistrovaný uživatel
02.04.2018 14:37:50 178.209.132.***
Paříž Velikonoce 2018  

Zájezd skvělý, plný zážitků, výborná organizace (i díky respektovaným pravidlům a termínům srazů ze strany cestujících proběhlo vše tak, že jsme stihli, co jsme chtěli, a navíc jsme např. u Eiffelovy věže nestáli šílenou frontu), průvodkyně Katka profík! - zvládala 60 lidí (včetně naší přepravy metrem), příjemná, kompetentní (získáte spoustu informací nejen o Paříži a Francouzích jako takových, ale dokáže vše zasadit do historického kontextu), řidiči ok (hygienické přestávky dostatečné, občerstvení; bus žádný luxus, ale vzhledem k ceně to jinak nejde a přežít se to dá - důležité jsou zážitky...).
Za sebe mohu jen doporučit 8-)

Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 11:38:58 85.163.91.***
Hodnotíme jen a jen kladně  

Měli jsme možnost navštívit Paříž valentinaky zajezd,musím jen a jen pochválit úžasná pani delegátka Jana vse super vysvětleno super komunikace kdyz jsme nevěděli stale byla na telefonu a trpělivě vysvětlila a řekla krasny zážitek celkove moc moc nachozenych km ale to nevadilo poznali jsme z Paříže spoustu míst i atmosféru vse bylo načasované. Chci pochválit i pány řidiče kteří nas bezpečně dopravili tam i zpět proste nadšeni celkove moc zdravím Ivet a Honzik <3

Zpět na všechny diskuze