A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK A21

07.04.2011 17:23:51 | Věra Halová
CK A 21 nabídla naší škole poznávací zájezd do Londýna za velmi příznivou cenu. Byla jsem moc ráda, že nízká cena umožní, aby jelo více žáků. Někteří rodiče se chtějí znát více informací a reference o této cestovce. Mohli byste mně poradit? Děkuji za Váš názor. Věra Halová, ředitelka ZŠ Liptál
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 16:02 185.14.233.***

Byli jsme s CK A21 v roce 2016 v CHorvatsku a již nikdy,více.Při přijezdu chaos ,absolutně nezvládnuto.Když nás ubytovali,otevřeli jsme okno,a ouha pod oknem 3 velké popelnice plné odpadu.Když jsem šel od okna,tak jsem narazil o postelovou nohu,kterou tam někdo dotečně dal,s postelové nohy vyčníval hřebik,na levé noze jsem si natrhl malíček na dva stehy.hledal jsem delegáta,smůla dělal deratizaci pokoju,jeli-kož lidi odmitali bydlet s hmyzem v pokoji.Tak jsem šel za číšnikem a kuchařem v jedné osobě,nohu jsem mu ukazal,tak se zhrozil,a že se nějak domluvime po hodině přišel že nám sehnal ubytování v soukromí,musím podotknout opravdu sehnal super apartmán kde jsme se přestěhovali.Polopenze se u uvedené cestovky odehrávala ve stylu,kolik prodal piv a trdeho alkoholu podle toho se vařilo.To znamená že po půl hodině došlo pečivo nebo nějaká jina potravina,tak dal číšnik penize ze svého nebo počkal až se prodá nějaké pivo a šel do krámu dokoupit co potřeboval.Hrůza a děs.Po 2 jidlech jsem polepenzi vzdal,oželil jsem 2000kč a chodil jsem se stravovat do vedlejšiho hotelu.Zařekl jsem se po té zkušenosti že již nikdy s Českou CK nepojedu a řešil jse to Německýma CK.Letos mne žena zlomila a ted v zaří jsem jel s CK hellotour,velmi jsem byl spokojen profesi profesonalita ohromná,delegátka uvedenou práci brala jako poslaní a na první místě byl turista.Prostě super.Doporučoval bych CK A 21 s uvedenou cestovkou jela na pobytovy zájezd aby se poučila jak má fungovat CK. Olsiniak Miroslav

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.08.2016 21:35 90.176.90.***
Re: Hurá na dovolenou  

Dobrý večer,
Tak jsme se vcera vratili domu. Me dojmy byly správné ;-). Super dovolena,vsechno klaplo tak jak bylo domluvené,delegát Kuba ochotny,milý ostatne jako vsichni tam. Karavan byl presne ten co jsme si vybrali na internetu na fotkach, utulny a čistý. V restauraci i v kempu lidi naprosto sympatičtí vstřícný,opravdu ta nase dovolená neměla chybu, dokonce jsme si to o dvě noci prodlouzili . Pristi rok pojedeme znova a opet pres CK A21 . Super cena a pro rodinu s dětmi ideální....
Dekujeme moc a pristi rok naviděnou :-* Ladka s rodinou

Neregistrovaný uživatel
25.08.2016 16:30 213.155.254.***
toto je cestovka??  

Našel jsem nabídku CK A21 do Chorvatska a uvažoval že pojedeme s kamarády letos právě s touto CK. Ale po přečtení těchto komentářů by člověk musel být naprosto blbej aby udělal takovou chybu. Taková hromada negativních zkušeností ??? Jako levný nekvalitní výrobek z Číny :D

Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 19:57 90.176.90.***
Hurá na dovolenou  

(((clap))) Dobrý podvečer všem,
V patek odjíždíme od Ck a21 do Chorvatska - Zivogošče, do karavanu. Jedeme vlastni dopravou....i po přečtení názorů se moc těšíme....Je jasne že se vzdy najde nekdo kdo najde sebemensi chybicku na vsem a jsou taci kteri dokazi byt spokojeni s malem. Souhlasim ze cena by mela odpovidat kvalitě. Jiz ted si troufam rict ,ze Ck A21 ma opravdu velmi příznivé ceny a za nas mohu jiz ted rict ze informovanost ze strany Ck byla pro nas dostacujici, pani se kterou komunikoval muj muz,velmi prijemna a ochotna!!! ;-)
Takze pro vsechny co se chystate na dovolenou , nechte stres doma, nenechte se rozhodit tim ze neni neco na cas , a pokud mate nejake dotazy tak mame vsichni pusinky tak se ptejme, at si pak nekteri z vas nestezuji na spatnou informovanost. :-D.
Takze hura balit,a po skonceni dovolene rada napisi jestli byli dobře nabyté dojmy a pocity správné :-*
S pozdravem Ladka s rodinou

Neregistrovaný uživatel
04.07.2016 14:23 89.102.230.***
Drvenik  

Včera jsem se vrátila s touto cestovní kanceláří a chtěla bych poděkovat za ubytování u paní Katici Bočic´.Pokud ještě někdy pojedu tak pouze sem.Ovšem musím reagovat i negativně a to na minimální informovanost a špatnou organizaci.Již při odjezdu v Brně kdy najelo na tak malém nádraží několik autobusů několika cestovních agentur,byl nadlidský výkon najít ten pravý.Zvláště v případě kdy řidič se neobtěžoval ani vylézt z autobusu,papíry držel v ruce a vy obcházíte autobusy a ptáte se řidičů jestli on není zrovna ten správný.Tak v tomto případě jsem poprvé pocítila velkou absenci delegáta.A den odjezdu to byl další jeden velký průšvih..Žádná informace i tom v kolik pro nás delegát přijede,čas strávený v Živogošti bych ještě přežila ovšem kdyby nám někdo předem řekl že si máme nechat stranou minimálně 100 kun na jídlo.No kolik lidí si vozí kuny zpátky z dovolené?Takže při zjištění že náš autobus má odjezd až v 19.30 jsme z hrůzou zjistili že poslední peníze jsme utratili za oběd.Směnárna v kempu bud neměla kuny,nebo byla otevřená až v 19.00.Restaurace nebrala eura ani kartu.Vím že tam delegáti běhali a měli starostí až nad hlavu,ale od devíti hodin od rána až do půl osmé do večera je to opravdu bez peněz dlouhé.Ted jsem ponaučená,ale pro nové klienty by tato informace předem, ze strany delegáta byla jistě ku prospěchu.Jinak děkuji agentuře že jsme měli přímý spoj až do Prahy.A celní důkladná kontrola autobusu,která dopadla na výbornou mě utvrdila v tom že klidně pojedu s touto cestovkou znova.Jen prosím vychytat těch několik drobností...

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 13:13 88.146.163.***
zivogosce kemp  

byli jsme s touto cestovkou poprve a urcite ne naposledy. Cena bezkonkurenční.! Všem doporučuji. A děkujeme za krásnou dovolenou.

Neregistrovaný uživatel
26.04.2016 18:08 213.29.3.***

JEDEME ŽIVOGOŠČE BLATO, DO VILLE ADRIA, DO APARTMÁNU 4-6 OSOB,NEMÁTE PROSÍM NĚKDO ZKUŠENOST S UBYTOVÁNÍM?A CELKOVĚ S CESTVKOU A 21.CESTA,ORGANIZACE VYBAVENÍ UBYTOVÁNÍ?

• Anonym (9)
  • Anonym (4)
Jan
03.09.2015 13:34 217.196.216.***
Re:  

To se asi potkáme v buse jestli odjíždíte zítra :-)

• Anonym (1)
Sidonie
03.09.2015 10:28 84.242.112.***
Re:  

Dobrý den, jedeme o víkendu do Drveniku s CK A21, docela mne vyděsilo, že na několika diskuzních forech je mnoho stížností na mokré matrace, absenci nádobí, špínu v koupelnách, opilé delegáty, co mi k tomu můžete říct? Je to na pronajímatelích apartmánů nebo na delegátech?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.09.2015 14:54 193.179.109.***
Re:  

ještě bych doporučil vypilovat tu češtinu

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze