A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti CK Wisnar

21.04.2008 09:05:50 | Pavel111
Máte někdo zkušenosti s CK Wisnar? Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
03.11.2017 11:44 94.112.112.***
Re: To nejlepší z Itálie  

Byla jsem v srpnu se synem v Itálii.Průvodkyně Jana byla super,dokáže poradit. O památkách věděla nadstardantně,tímto jí zdravíme a děkujeme.Chystáme se to zopakovat.

Neregistrovaný uživatel
17.10.2017 16:16 89.102.175.***
Sicílie  

CK Wisnar nikdy, bungalovy malé, mokré špinavé, Hotel bez funkční kjlimatizace, Delegát je dle nich nadstandart, Snídaně v hotelu ubohé, delegát neochotný, nikdy víc. Pozor při stížnosti na cokoli u této CK, vše otočí proti vám, že je chcete poškodit a obohatit se na nich atd atd Pryč od nich!!

Neregistrovaný uživatel
17.10.2017 11:55 193.86.226.***
To nejlepší z Itálie  

Jela jsem na poznávací zájezd i z důvodu, že neumím řeč a čekala jsem průvodkyni, která nám vše řekne o památkách poradí nám bude nás vodit jako děti ve školce a skutečnost byla jiná památky jí nezajímali jen jídlo o památkách na internetu se dozvíte více a chcete jít do muzea, paláce, kostela jděte, ale beze mě a lístky si kupte také sami. Průvodkyně Janča by měla dělat úplně něco jiného :-!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.09.2017 09:43 188.120.203.***
Poznavaci zajezd Korsika 2017 srpen  

Cestovani s Wisnarem rozhodne nedoporucuji.Kemp mel byt primo u more,ale ubytovane jsme byly v kempu ktery byl od more vzdalen 2,8 km.Bungalovy mely byt nove ,byly ale stare a velmi male.Byly jsme ujistovany,ze komunikace za kempem neni frekventovana,opak byl pravdou.Uz nikdy s Wisnarem.
Hana C.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 14:17 109.183.148.***
Poznávací zájezd Francozská riviéra srpen 2017  

Včera 6.8 2017 jsem se vrátila z poznávacího zájezdu na Francouzskou riviéru, jsem opravdu nadšená, jak z průvodce pana Petra, tak z programu. Velmi čisté ubytování v F1, luxusní autobus, opravdu doporučuji, za málo peněz hodně muziky. Už plánuji další zájezd s touto CK, a všem svým známým ji budu vřele doporučovat :-) ;-) <3.
Vendula

Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 12:16 89.103.120.***
Re: Poznávací zájezd francouzská riviéra srpen 2017  

CK Wisnar

Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 12:15 89.103.120.***
Poznávací zájezd francouzská riviéra srpen 2017  

Nádherná dovolená, vědomosti pana průvodce Petra nadprůměrné, excelentní.
Dostatek prostoru pro osobní volno. Hotel F1 čistý, bez jediné chybičky.
Luxusní autobus a řidiči na jedničku.
Doporučuji :-)
Jiřina

Neregistrovaný uživatel
14.07.2017 23:41 90.182.202.***
Re: Zkušenosti CK Wisnar  

Byl jsem s nimi na poznávacím zájezdu do Říma. Měli jsme na bungalovu štěnice. Při reklamaci se nám dostalo výsměchu, že jsme si fotky štěnic snad někde stáhli a byli jsme obviněni, že se chceme obohatit na úkor cestovky. Přitom pan delegát pochytané štěnice i viděl, jen nám to nenapsal nikam na papír. Jsem zvědavý jestli se nakonec reklamace nějak vyřeší.
Proto chci jen varovat, když se vyskytne nějaký problém dávají od toho ruce pryč a obrací to proti Vám a jsou schopni Vás ještě neprávem očerňovat.
Velmi neseriozní jednání pana ing Miroslava Wisnara

Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 22:17 89.176.186.***
Itálie a Sicílie  

Tuto CK nedoporučuji, ubohé ubytování, otřesný přístup, arogantní přístup, delegát Adam naprosto pšíšerný, neochotný, více lidí si stěžovalo a všem jen vyhrožují soudem, nedoporučuji v žádném případě.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2016 12:58 77.104.238.***
Itále - Řím, Vesuv, Neapol  

V dubnu 2016 jsme 8 žen absolvovaly úžasný zájezd do Itálie. Vše hodnotíme naprosto kladně. Řidiči byli úžasní. Vyzdvihnout bychom chtěli hlavně pana průvodce Petra, který byl maximálně připravený :-) (jak historie, tak současnost). Škoda, že neproběhlo divadlo jednoho herce ;-)
Myslím, že to mají velice dobře rozplánované. Ubytování bylo vždy čisté, a samozřejmě v odpovídající kvalitě. CK Wisnar můžeme jen doporučit

Byly jsme již s CK Wisnar i v Paříži 2012 a spokojené jsme byly také.

Takže ještě jednou, moc děkujeme. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze