A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti CK Wisnar

21.04.2008 09:05:50 | Pavel111
Máte někdo zkušenosti s CK Wisnar? Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 22:17 89.176.186.***
Itálie a Sicílie  

Tuto CK nedoporučuji, ubohé ubytování, otřesný přístup, arogantní přístup, delegát Adam naprosto pšíšerný, neochotný, více lidí si stěžovalo a všem jen vyhrožují soudem, nedoporučuji v žádném případě.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2016 12:58 77.104.238.***
Itále - Řím, Vesuv, Neapol  

V dubnu 2016 jsme 8 žen absolvovaly úžasný zájezd do Itálie. Vše hodnotíme naprosto kladně. Řidiči byli úžasní. Vyzdvihnout bychom chtěli hlavně pana průvodce Petra, který byl maximálně připravený :-) (jak historie, tak současnost). Škoda, že neproběhlo divadlo jednoho herce ;-)
Myslím, že to mají velice dobře rozplánované. Ubytování bylo vždy čisté, a samozřejmě v odpovídající kvalitě. CK Wisnar můžeme jen doporučit

Byly jsme již s CK Wisnar i v Paříži 2012 a spokojené jsme byly také.

Takže ještě jednou, moc děkujeme. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.01.2016 06:51 85.207.10.***
Re: Zkušenosti CK Wisnar  

Na tomto zájezdu jsem byla,stěžovat si opravdu nebylo na co.Vše probíhalo v naprosté pohodě,nejen díky řidičům ale i průvodkyni ale možná že až na pár výjimek zájezd tvořili mladí lidé a ti řečeno jejich mluvou nedělají vlny,jsou skvělí.
Prohlížím fotky a snažím se na nejhezčí Silvestr v životě,vzpomínat.Ubytování nebylo jako v Inerkontinentálu,ale bylo tam vše co člověk ,navíc na 1 !! noc potřebuje.Tož tak . <3 Sedliská.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.01.2016 23:25 188.175.3.***
Silvestr v Paříži 2015  

S cestovní kanceláří Wisnar bych více nejela.Špatná komunikace,arogance,dlouhé časové rozchody po Paříži.Ubytování ubohé. :-(

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2015 16:20 88.100.165.***
Irsko  

Zájezdu jsem se osobně účastnila. Dle smlouvy a programu mělo být ubytování (2x 2lůžkové pokoje v F1 se společným sociálním zařízením, 5x 4lůžkový pokoj v YH). Ve finále však CK zajistila nad nadstandartní ubytování v hotelu Travellodge*** a hotelu Ibis***. Ubytování v YH/hostelu bylo pouze 3x. Nevím, proč si dotyčná stěžuje, protože dostala víc, než si objednala. Byla jsem velmi spokojená i s autobusem a znalou průvodkyní.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.09.2015 18:23 78.102.37.***

Spíše o tom, že něco koupí a ani neví co. Viz stálé stížnosti na pozdní odjezd první den na dovolenou , pokoje od 14 hod., uvolnění do 9 hod. ráno atd. Kdyby četli, co kupují , nemohli by pak remcat. Ale, pokud opravdu byly ve smlouvě 2 lůžkové pokoje - reklamovat.

• Anonym (1)
Evelína 14.09.2015 23:19

Tak to ubytování reklamujte. Podívejte se do smlouvy, pokud jsem ve smlouvě měla 2-lůžkový pokoj, tak bych v žádném případě nešla do 4-lůžkového ještě s palandou. Všechno je o tom, co si člověk nechá líbit.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.09.2015 22:32 94.4.113.***

S CK Wisnar mám čerstvou zkušenost ze zájezdu do Irska. Řidiči a autobus super. Průvodkyně skvělá, dělala, co bylo v jejích silách. Nicméně, nemohla jsem se zbavit pocitu, že nás odírají, jak jen je to možné. Převážně tedy, na kvalitě ubytování. 3 noci byly v pohodě, v pěkných dvoulůžkových pokojích se sociálkou. 3 noce byly v příšerném hostelu, se sprchami a wc na chodbě, palandy, pokoje minimáně po 4 - občas i neznámí lidé, se tak seznámili, poměrně intenzivně :-) 2 noci v autobusu. Zájezd nebyl tak úplně levný, aby se nedalo, s trochou snahy, zajistit lepší ubytování. Program byl nabitý, což bylo fajn, ale na úkor toho, že jsme jeli v "japonském stylu" 15 - 20 min na památku, rychle nafotit. Na druhou stranu, se sešla prima parta lidí a bylo to fajn.

• Anonym (1)
myselin15
21.07.2014 18:30 31.31.228.***
Zájezd Perly azurového pobřeží s koupáním  

S CK Wisnar jsem absolvovala zájezd Perly Azurového pobřeží s koupáním. Z Brna jsme vyjížděli okolo půl 11 a již v 5h ráno jsme stáli na benzinové pumpě před Nice (díky dobré plynulosti provozu a proto jsme měli dostatek času na ranní hygienu). Program odpovídal zadaným pokynům a pan průvodce Mirek podal veškeré potřebné informace. Jediné mínus bylo, že CK nesplnila požadavek ohledně umístnění v autobusu do přední části díky možné nevolnosti, proto první část cesty byla mírně nepříjemná s obavami. Naštěstí žádné problémy nenastaly. CK přeji mnoho spokojených zákazníků a šťastně najetých kilometrů.

• Anonym (1)
Bára
21.07.2014 15:58 77.240.96.***
Spokojenost se zájezdem Paříž od A do Z  

S CK Wisnar zatím jen pěkné zážitky. Absolvovala jsem s kamarádkou poznávací zájezd Paříž od A do Z s návštěvou Versailles ve dnech 16.-20.7.2014 a byly jsme obě nadšené, jak bylo vše do puntíku naplánované a vše šlapalo jako hodinky. Ačkoliv jsme se bály, že nestihneme si pořádně prohlédnout Eiffelovu věž a Versailles, ale všude nám čas ještě bez problému zbýval. Osobního volna byl dostatek. Moc jsme byly spokojené s naším panem průvodcem, který nás neustále překvapoval svými nevyčerpatelnými znalostmi ať bylo 6 ráno nebo 9 večer. Na jakékoliv dotazy odpovídal ochotně. Trpělivě vše důležité několikrát opakoval. Kromě faktů nás bavil i zajímavostmi, u kterých se celý autobus smál z plných plic. Kromě programu, kdo chtěl mohl stihnout i něco navíc. Řidiči autobusu byly také moc ochotní, usměvaví a jeli bezpečně. Jen pokoje v F1 byly pro 3 osoby malé, že se tam nedalo hýbat, ale na přespání to bohatě stačilo. Vybavení bylo nové a moderní, na pokoji vlastní umyvadlo. Snídaně slabší než bylo očekávání, kromě bagety s máslem samé sladké věci jako cornflakes, sladké toasty, marmeláda, med, nutela, přesnídávka.., nám to nevadilo, takže hlady nikdo netrpěl. Jsme velmi spokojeni. Můžu s klidem Paříž všem doporučit!!!! Moc se nám to líbilo.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze