A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti CK Wisnar

21.04.2008 10:05:50 | Pavel111
Máte někdo zkušenosti s CK Wisnar? Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 14:17 109.183.148.***
Poznávací zájezd Francozská riviéra srpen 2017  

Včera 6.8 2017 jsem se vrátila z poznávacího zájezdu na Francouzskou riviéru, jsem opravdu nadšená, jak z průvodce pana Petra, tak z programu. Velmi čisté ubytování v F1, luxusní autobus, opravdu doporučuji, za málo peněz hodně muziky. Už plánuji další zájezd s touto CK, a všem svým známým ji budu vřele doporučovat :-) ;-) <3.
Vendula

Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 12:16 89.103.120.***
Re: Poznávací zájezd francouzská riviéra srpen 2017  

CK Wisnar

Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 12:15 89.103.120.***
Poznávací zájezd francouzská riviéra srpen 2017  

Nádherná dovolená, vědomosti pana průvodce Petra nadprůměrné, excelentní.
Dostatek prostoru pro osobní volno. Hotel F1 čistý, bez jediné chybičky.
Luxusní autobus a řidiči na jedničku.
Doporučuji :-)
Jiřina

Neregistrovaný uživatel
14.07.2017 23:41 90.182.202.***
Re: Zkušenosti CK Wisnar  

Byl jsem s nimi na poznávacím zájezdu do Říma. Měli jsme na bungalovu štěnice. Při reklamaci se nám dostalo výsměchu, že jsme si fotky štěnic snad někde stáhli a byli jsme obviněni, že se chceme obohatit na úkor cestovky. Přitom pan delegát pochytané štěnice i viděl, jen nám to nenapsal nikam na papír. Jsem zvědavý jestli se nakonec reklamace nějak vyřeší.
Proto chci jen varovat, když se vyskytne nějaký problém dávají od toho ruce pryč a obrací to proti Vám a jsou schopni Vás ještě neprávem očerňovat.
Velmi neseriozní jednání pana ing Miroslava Wisnara

Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 22:17 89.176.186.***
Itálie a Sicílie  

Tuto CK nedoporučuji, ubohé ubytování, otřesný přístup, arogantní přístup, delegát Adam naprosto pšíšerný, neochotný, více lidí si stěžovalo a všem jen vyhrožují soudem, nedoporučuji v žádném případě.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2016 12:58 77.104.238.***
Itále - Řím, Vesuv, Neapol  

V dubnu 2016 jsme 8 žen absolvovaly úžasný zájezd do Itálie. Vše hodnotíme naprosto kladně. Řidiči byli úžasní. Vyzdvihnout bychom chtěli hlavně pana průvodce Petra, který byl maximálně připravený :-) (jak historie, tak současnost). Škoda, že neproběhlo divadlo jednoho herce ;-)
Myslím, že to mají velice dobře rozplánované. Ubytování bylo vždy čisté, a samozřejmě v odpovídající kvalitě. CK Wisnar můžeme jen doporučit

Byly jsme již s CK Wisnar i v Paříži 2012 a spokojené jsme byly také.

Takže ještě jednou, moc děkujeme. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.01.2016 06:51 85.207.10.***

Na tomto zájezdu jsem byla,stěžovat si opravdu nebylo na co.Vše probíhalo v naprosté pohodě,nejen díky řidičům ale i průvodkyni ale možná že až na pár výjimek zájezd tvořili mladí lidé a ti řečeno jejich mluvou nedělají vlny,jsou skvělí.
Prohlížím fotky a snažím se na nejhezčí Silvestr v životě,vzpomínat.Ubytování nebylo jako v Inerkontinentálu,ale bylo tam vše co člověk ,navíc na 1 !! noc potřebuje.Tož tak . <3 Sedliská.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.01.2016 23:25 188.175.3.***
Silvestr v Paříži 2015  

S cestovní kanceláří Wisnar bych více nejela.Špatná komunikace,arogance,dlouhé časové rozchody po Paříži.Ubytování ubohé. :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2015 16:20 88.100.165.***
Irsko  

Zájezdu jsem se osobně účastnila. Dle smlouvy a programu mělo být ubytování (2x 2lůžkové pokoje v F1 se společným sociálním zařízením, 5x 4lůžkový pokoj v YH). Ve finále však CK zajistila nad nadstandartní ubytování v hotelu Travellodge*** a hotelu Ibis***. Ubytování v YH/hostelu bylo pouze 3x. Nevím, proč si dotyčná stěžuje, protože dostala víc, než si objednala. Byla jsem velmi spokojená i s autobusem a znalou průvodkyní.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.09.2015 18:23 78.102.37.***

Spíše o tom, že něco koupí a ani neví co. Viz stálé stížnosti na pozdní odjezd první den na dovolenou , pokoje od 14 hod., uvolnění do 9 hod. ráno atd. Kdyby četli, co kupují , nemohli by pak remcat. Ale, pokud opravdu byly ve smlouvě 2 lůžkové pokoje - reklamovat.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze