A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti CK Neckermann

05.11.2007 15:16:03 | Meggys
Meggys
Letíme na přelomu prosinec / leden do Punta Cany s německou cestovkou Neckermann. Máte někdo zkušenosti s touto CK ?

Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.09.2018 12:14 193.85.207.***
Re: Zkušenosti CK Neckermann  

Já myslím, že nemají delegáty nikde..

Neregistrovaný uživatel
06.09.2018 13:06 194.213.47.***
Re: Podvodnici  

Paní Lucie, toto svědčí o tom, že nevíte na co máte a nemáte nárok, raději nežli příště začnete někde prudit, doporučuji přečíst si podmínky zájezdů a nedělat ze sebe trola.

Neregistrovaný uživatel
02.09.2018 12:35 37.221.243.***

nečekejte v Turecku služdy delegáta.Na letišti nam oznámil že to je do Kemeru daleko a ža za námi nepojede.Je to 50 km.Dal nám papír s výletama a at mu zavoláme.Víc jsme ho neviděli.

Neregistrovaný uživatel
22.07.2018 23:07 145.224.144.***

No je zvlastni ze tato CK nema zadne delegaty v Turecku.
Vse resi turecka agentura.

Jaja 08.09.2017 10:30

Vůbec nejde, že mám být ubytována ve 14 hod. To je snad jasné. Ale dělat podrazy a dávat lidem jiné pokoje než si zaplatili je hrůza. S touto CK nikdy nikam. :-P

Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 14:59 194.213.47.***

Někdy by bylo lepší, kdyby tito lidé snad ani nikam nelétali, pokud člověk nepochopí, že na pokoj a služby má fakticky nárok až od 14 hod.tak pak už nevím, fakt poklona delegátům, tohle furt řešit, asi někoho udeřím.

• Jaja
  • Sally
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 14:11 185.33.138.***

Stále mě dokáže překvapit, že když někam lidé cestují, že se nepoinformují ať už od Ck, nebo přímo v Hotelu, jak to tam funguje a kde co je. To, že je check - in od 14:00, to je v každém hotelu na světě. Většonou lidi odjíždí do 10-12 hodin a oni to také potřebují uklidit po nich!!! Co si myslíte, v plné sezóně, že jste tam jediní, co chtějí být dříve ubytovaní??? A pak zase budete mít kecy, že jste nemohli zůstat v den odjezdu na pokoji déle....a přesně kvůli takovým se můžete obytovat Až ve 14:00 :-D :-D :-D

• Sally
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
16.07.2017 15:24 93.89.144.***

to 86 49 85 - Než někam vyjedu zjistím si potřebné informace o destinaci,nebo vyčtu z letáků dané CK nebo jiné CK, které jsou na recepci,recepční také rádi poradí a dají informace. Určitě jste měli informační schůzku hned po příjezdu do hotelu.Delegát není průvodce turistů, nýbrž má pomáhat řešit problémy.To, že někteří delegáti o sobě nedají za celou dobu pobytu ani vědět a na telefon nereagují, je věc jiná.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
16.07.2017 14:36 85.71.182.***

Nechci se delegátek zastávat,někdy se ale ani nedivím, že jsou na některé rekreanty arogantní. Když někam jedu, tak si o té oblasti předem cosi zjistím a nebombarduji delegáty nesmyslnými telefonáty typu kde je pošta,... :-(
A to jste byla poprvé v životě na dovolené, že nevíte, od kolika hodin je pokoj připraven? Než něco napíšete, tak si také občas zjistěte fakta, takto pak vypadáte trapně. :-\

• Jaja
  • Anonym (1)
  • Sally
  • Anonym (2)
Jaja 16.07.2017 13:55

Bohužel mám taky velmi špatnou zkušenost s touto CK. Byla jsem s nimi v Turecku, hotel TOP. Nejhorší delegátka, kterou jsem kde zažila. Tím jsem tuto CK vymazala z mého zájmu. Na stížnost reagovali tak, že vše je o.k. Celý den jsme vyřizovali ubytování, které jsme měli zaplacené. Hrůza.

Zpět na všechny diskuze