A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti Balkan Travel

15.06.2008 22:22:42 | Tomáš47
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s
cestovní kanceláří Balkan Travel. Uvažuji o dovolené s touto cestovkou do řecka na Thassos. budu rád za veškeré informace o této cestovce, zkušenosti s ní a taky za informace o Thassosu. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
JAMAJAVĚJA
07.04.2009 10:14 77.48.72.***
RE: RE: zkušenosti Balkan Travel  

300 m od moře do kopce, ale nádherné vyhlídky, bazén, bude se Vám tam líbit

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Z-A-P 08.02.2009 18:46
RE: zkušenosti Balkan Travel  

Zdravím.Byli jsme s touto cestovkou několikrát v Bulharsku a loni právě na Thassosu a SUPER!!!Vše krásně navazovalo,nikde zbytečné prostoje,delegátky příjemné.Přeji krásnou dovolenou.Z. 8-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Odehnal
08.02.2009 14:03 85.160.9.***
RE: zkušenosti Balkan Travel  

Dobrý den,já také letos pojedu s ck balkántravel na Řecký ostrov Thassos do hotelu Emerland.Prosím,má o hotelu a ck nějaké informace?Děkuji za info.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
PEPIK
05.08.2008 22:07 213.195.220.***
ck balkan travel  

S touto CK jezdím léta do Primorska , kde jsem max.spokojen , jak s pobytem , tak s delegáty. Letos jsem byl s touto CK již 2x a nemůžu si stěžovat.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Tomáš47
15.06.2008 22:22 88.146.156.***
zkušenosti Balkan Travel  

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s
cestovní kanceláří Balkan Travel. Uvažuji o dovolené s touto cestovkou do řecka na Thassos. budu rád za veškeré informace o této cestovce, zkušenosti s ní a taky za informace o Thassosu. Děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze