A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenost s CK EXIM TOURS - Řecko

07.11.2015 08:02:02 | jessie54
jessie54
Nebyl jste někdo s CK EXIM TOURS v hotelu Carolina Mare - Kréta,Malia? Tento hotel nabízí z českých CK jen EXIM a na recenzích na INVI má moc dobré hodnocení i od českých klientů. Po přečtení dost odstrašujících recenzí na tuto cestovku mám určité obavy s nimi jet.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.11.2015 20:23 194.50.240.***
Re: Zkušenost s CK EXIM TOURS - Řecko  

Cena za letenky.....

Neregistrovaný uživatel
08.11.2015 18:07 194.213.47.***

Co vám brání odletět sám?

Neregistrovaný uživatel
07.11.2015 14:11 94.112.26.***

Tak s Krétou a tímto hotelem zkušenost nemám, ale zkušenosti s Eximem mám - Kuba, Maroko,Kalábrie a neměli jsme žádné problémy, vše bylo naprosto v pořádku. Ale my měli celkem vždy štěstí - nikdy žádná výměna hotelu, velká zpoždění letadel, špatní průvodci atd. Vždy, a to jsme toho procestovali s různými cestovkami dost, jsme měli to, co jsme očekávali a co jsme si zaplatili.

• Anonym (1)
jessie54 07.11.2015 08:02
Zkušenost s CK EXIM TOURS - Řecko  

Nebyl jste někdo s CK EXIM TOURS v hotelu Carolina Mare - Kréta,Malia? Tento hotel nabízí z českých CK jen EXIM a na recenzích na INVI má moc dobré hodnocení i od českých klientů. Po přečtení dost odstrašujících recenzí na tuto cestovku mám určité obavy s nimi jet.

Zpět na všechny diskuze