A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenost s CK

09.02.2013 15:50:00 | Katha
Katha
Tak s touhle CK mě naučili jezdit rodiče, kteří s ní měli a mají výborné zkušenosti. Já jsem absolvovala jejich zájezdy do Vodic, Tučep a na Makarskou, kromě toho také několik jedondenních zájezdů do Rakouska. Všechny tyhle zájezdy se vždy vyznačovaly slušným ubytování, příjemnými řidiči a skvělou organizací. Zkrátka tahle CK pro mě byla a je nejen záruka kvality, ale i srdeční záležitost.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Adam Novak
12.02.2013 20:16 85.70.149.***
e Travel - klamani zakazniku  

Pozor pro vsechny zajemce!!
Na oficialnich web strankach CA e Travel udavaji mylne informace u akce dite "zcela zdarma", ktera ve skutecnosti neplati!!
Operatorka se Vam bude snazit vymluvit, ze tato akce skoncila- je pry udajne vyprodana.
A tato zmena, se udajne neda v programu zmenit, ze je to jen systemova -operacni chyba v programu, se kterou nelze uz nic delat.
Za to Vam ale jako nabidne slevu u dospelych a ocekava ze to na klienty efektivne zapusobi. Nakonec zjistite ze celkova konecna cena zajezdu je minimalne o 4000 Kc drazsi!!
Takove nefer jednani a klamani zakazniku me nechalo klidnym a proto se Vas to snazim aspon timto zpusobem varovat.
Adam Novak

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
ten kdo vi
09.02.2013 18:01 89.185.254.***
Re: Zkušenost s CK  

Tak to je znamenité.Myslíte,že můžete všem tady prozradit jméno oné fantastické CK?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Katha 09.02.2013 15:49
Zkušenost s CK  

Tak s touhle CK mě naučili jezdit rodiče, kteří s ní měli a mají výborné zkušenosti. Já jsem absolvovala jejich zájezdy do Vodic, Tučep a na Makarskou, kromě toho také několik jedondenních zájezdů do Rakouska. Všechny tyhle zájezdy se vždy vyznačovaly slušným ubytování, příjemnými řidiči a skvělou organizací. Zkrátka tahle CK pro mě byla a je nejen záruka kvality, ale i srdeční záležitost.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze