A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenost s CA LM Holiday

07.05.2016 18:13:04 | moniwest
moniwest
Chtěla bych se zeptat na zkušenost cestovní agentury LM Holiday. Na FB mají zajímavé nabídky, ale ráda bych zjistila, zda s nimi někdo byl na dovolené. My se rozhodujeme mezi Egyptem a Bulharskem. Děkuji.
Monika Strouhalová
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.04.2017 09:39 90.177.74.***
LM Holiday - výlet do Luxoru  

Byli jsme 13. 4. 2017 na výletě v Luxoru a byli jsme maximálně spokojení. Komunikace, organizace - perfaktní. Cesta byla trochu časově náročná, jeli jsme totiž až z Marsy, u hotelu nás vyzvedl řidič, os. autem odvezl do Safagy, tam jsme nastoupili do autobusu, který jel z Hurgády a dál pokračovali do Luxoru. V autobusu nás čekal průvodce Omar mluvící skvěle česky, užili jsme si velice ten luxus, že jsme ho měli jen pro sebe. Zbytek autobusu nebyli Češi :-). Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí nejen o památkách, které jsme navštívili, o historii, ale i o současném životě Egypťanů. Chrám v Karnaku je úžasný, stejně tak chrám královny Hatšepsut a Údolí králů, líbilo se nám i na banánovém ostrově, kde jsme dostali ochutnat výborné ovoce. Je teda pravda, že na jednotlivých místech, které jsme navštívili není moc času na rozjímání, ale to se dá předpokládat při tak nabitém programu. Viděli jsme vše co jsme chtěli...bylo to super. Děkujeme!
Doufáme, že jsme nebyli v Egyptě naposledy, příště bychom rádi navštívili Asuán, určitě využijeme služeb LM Holiday.
Přejeme hodně štěstí a spokojených klientů!

ládik1 19.02.2017 19:37
LM Holiday  

Čerstvá zkušenost z tohoto týdne.
Výlet z Marsa Alam do Luxoru s česky mluvícím, v archeologii a historii vzdělaným Tamerem byl skvělým zážitkem. Skupina šesti lidí, mikrobus se dvěma řidiči, vše fungovalo bezvadně.
Jen pro ilustraci: CK Fischer mi mailem sdělila, že tento výlet nepořádají. Na místě mi jej delegátka nabídla za €110 na osobu (od jiných českých cestovek i za €120).
LM Holiday za $75 na osobu, pro studenty s průkazem za $65. Takže celkem 7.200,- Kč, přes CK Fischer 11.900,- Kč, tedy rozdíl 4.700,- Kč na čtyčech lidech (dva studenti).
Koupili jsme si i Moto Marine Marsa Alam za $25 na osobu. Také hezký zážitek, tedy jízda pouští na čtyřkolkách a šnorchlování v zátoce Abu Dabab (viděli jsme dugongy i velkou želvu). Průvodce mluvil slušně anglicky, vše fungovalo, jak mělo.
Komunikace s Lenkou Gratzlovou z LM Holiday skvělá, rychle odpovídala na naše dotazy, všem mohu jen doporučit.

• ládik1
Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 13:18 109.81.195.***

Dobrý den , byla jsem letos v Egyptě po šesté, vždy jsem kupovala výlety od delegáta , letos jse měla výlet od LM Holiday do Asuánu a Abu Simbel . Vše bylo úžasné , česky mluvící průvodce Tamer je skvělý člověk a na vše mi bez problémů odpověděl . Dokonce jsem si výlet prodloužila o jeden den , takže jsem navštívila i památky v Luxoru . Vřele doporučuji na výlety LM Holiday , s nikym jiným už bych nejela .Tímto bych chtěla LM Holiday poděkovat jmenovitě Tamerovi a Lence za to , že mi tyto výlety umožnili a děkuji za skvělé zážitky

• ládik1
Martin Dv. 28.07.2016 10:24
Marsa Alam - LM Holiday - Dopuručuji  

Výlet do Asuánu a Abu Simbel byl parádní. Byli jsme s manželkou pouze dva a pan průvodce ( česky mluvící ). Staral se o nás jako o své kamarády, vymyslel, nabídl a nakonec zrealizoval fantastický individuální program na večer.
Druhý výlet na Satayu se kvůli počasí nekonal, Ck se omluvila, nabídla alternativu, kterou jsme akceptovali a byla "SUPER" a cenový rozdíl bezodkladně poslali zpět na můj účet. Tímto Velmi děkuji zástupcům CK a všem vřele doporučuji.
Nejen že je vše výrazně levnější než od běžných CK, ale vše dobře organizované a s výborným osobním přístupem.

Navštíveno v červenci 2016

https://www.tripadvisor.cz/ShowUserReviews-g297549-d6975639-r398024649-LM_Holiday-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html#

Neregistrovaný uživatel
13.07.2016 11:51 85.71.160.***
Re: Zkušenost s CA LM Holiday  

Dobrý den, loni jsme přes agenturu brali kurz Padi a naprostá spokojenost. Skvělá a rychlá komunikace. Letos jsme přes ně brali i First minute zájezd, rozšíření potapěčského kurzu a výlet. Vše klaplo, jak mělo. Takže za nás za jedna mohu jen doporučit!!!

Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 13:02 88.101.101.***
Hurghada Sea Gull  

S LM Holiday jsme byli minulý rok na výletech a osvědčili jsme si jejich kvalitu, proto jsme letos zvolili kompletní dovolenou. Komunikace s paní Lenkou okamžitá, milá a ochotná. K zakoupenému zájezdu jsme dostali transfér zdarma jako VIP, byl to ušetřený čas, protože jsme se nezdržovali s odvozem dalších lidí do ostatních hotelů.
Můžeme jen doporučit.
Monika Šťastná s rodinou.

moniwest 09.05.2016 16:09

Děkuji za odpověď.
Poslala jsem zprávu na FB - asi ji máte v jiných. Kdyžtak koukněte.

LmHoliday/Egypt 09.05.2016 08:02

Dobrý den, Moniko, jak již psal neregistrovaný uživatel. Máme pod sebou několik cestovních kanceláří, takže jsme zástupci. Výhodou je, že máme stejné ceny a i další výhody. Prosím kontaktujte nás přes FB kde jste viděla nabídku nebo do zprávy. Děkuji mockrát.
Lenka Gratclová - LM Holiday.

Neregistrovaný uživatel
08.05.2016 09:48 79.145.6.***

pokud je to CA tak jste nepojedete s nimi,ale s cestovkou,kterou zastupují.

moniwest 07.05.2016 18:13
Zkušenost s CA LM Holiday  

Chtěla bych se zeptat na zkušenost cestovní agentury LM Holiday. Na FB mají zajímavé nabídky, ale ráda bych zjistila, zda s nimi někdo byl na dovolené. My se rozhodujeme mezi Egyptem a Bulharskem. Děkuji.
Monika Strouhalová

Zpět na všechny diskuze