A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenost s CA LM Holiday

07.05.2016 17:13:04 | moniwest
moniwest
Chtěla bych se zeptat na zkušenost cestovní agentury LM Holiday. Na FB mají zajímavé nabídky, ale ráda bych zjistila, zda s nimi někdo byl na dovolené. My se rozhodujeme mezi Egyptem a Bulharskem. Děkuji.
Monika Strouhalová
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 13:18 109.81.195.***

Dobrý den , byla jsem letos v Egyptě po šesté, vždy jsem kupovala výlety od delegáta , letos jse měla výlet od LM Holiday do Asuánu a Abu Simbel . Vše bylo úžasné , česky mluvící průvodce Tamer je skvělý člověk a na vše mi bez problémů odpověděl . Dokonce jsem si výlet prodloužila o jeden den , takže jsem navštívila i památky v Luxoru . Vřele doporučuji na výlety LM Holiday , s nikym jiným už bych nejela .Tímto bych chtěla LM Holiday poděkovat jmenovitě Tamerovi a Lence za to , že mi tyto výlety umožnili a děkuji za skvělé zážitky

Martin Dv. 28.07.2016 10:24
Marsa Alam - LM Holiday - Dopuručuji  

Výlet do Asuánu a Abu Simbel byl parádní. Byli jsme s manželkou pouze dva a pan průvodce ( česky mluvící ). Staral se o nás jako o své kamarády, vymyslel, nabídl a nakonec zrealizoval fantastický individuální program na večer.
Druhý výlet na Satayu se kvůli počasí nekonal, Ck se omluvila, nabídla alternativu, kterou jsme akceptovali a byla "SUPER" a cenový rozdíl bezodkladně poslali zpět na můj účet. Tímto Velmi děkuji zástupcům CK a všem vřele doporučuji.
Nejen že je vše výrazně levnější než od běžných CK, ale vše dobře organizované a s výborným osobním přístupem.

Navštíveno v červenci 2016

https://www.tripadvisor.cz/ShowUserReviews-g297549-d6975639-r398024649-LM_Holiday-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html#

Neregistrovaný uživatel
13.07.2016 11:51 85.71.160.***
Re: Zkušenost s CA LM Holiday  

Dobrý den, loni jsme přes agenturu brali kurz Padi a naprostá spokojenost. Skvělá a rychlá komunikace. Letos jsme přes ně brali i First minute zájezd, rozšíření potapěčského kurzu a výlet. Vše klaplo, jak mělo. Takže za nás za jedna mohu jen doporučit!!!

Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 13:02 88.101.101.***
Hurghada Sea Gull  

S LM Holiday jsme byli minulý rok na výletech a osvědčili jsme si jejich kvalitu, proto jsme letos zvolili kompletní dovolenou. Komunikace s paní Lenkou okamžitá, milá a ochotná. K zakoupenému zájezdu jsme dostali transfér zdarma jako VIP, byl to ušetřený čas, protože jsme se nezdržovali s odvozem dalších lidí do ostatních hotelů.
Můžeme jen doporučit.
Monika Šťastná s rodinou.

moniwest 09.05.2016 16:09

Děkuji za odpověď.
Poslala jsem zprávu na FB - asi ji máte v jiných. Kdyžtak koukněte.

LmHoliday/Egypt 09.05.2016 08:02

Dobrý den, Moniko, jak již psal neregistrovaný uživatel. Máme pod sebou několik cestovních kanceláří, takže jsme zástupci. Výhodou je, že máme stejné ceny a i další výhody. Prosím kontaktujte nás přes FB kde jste viděla nabídku nebo do zprávy. Děkuji mockrát.
Lenka Gratclová - LM Holiday.

Neregistrovaný uživatel
08.05.2016 09:48 79.145.6.***

pokud je to CA tak jste nepojedete s nimi,ale s cestovkou,kterou zastupují.

moniwest 07.05.2016 18:13
Zkušenost s CA LM Holiday  

Chtěla bych se zeptat na zkušenost cestovní agentury LM Holiday. Na FB mají zajímavé nabídky, ale ráda bych zjistila, zda s nimi někdo byl na dovolené. My se rozhodujeme mezi Egyptem a Bulharskem. Děkuji.
Monika Strouhalová

Zpět na všechny diskuze