A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Život s Kameruncem, žijící dlouhodobě na Kypru

13.12.2012 19:05:07 | majda234
majda234
Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem. Před časem jsem se seznámila s Kameruncem, žijícím dlouhodobě na Kypru. Teď jsem se rozhodli pro společné žití tady v ČR.

Problém však nastává co vše potřebuje k vyřízení pro pobyt? jaké doklady, kde se hlásit? Úřady bohužel dávají velmi rozpoluplné informace, pokaždé se dozvíte něco jiného, i když dotaz je položený stejně na všechny instituce,které se zabývají cizinci žijícími na území ČR.
Jediné co vím, že do svatby se ani jeden nehrneme. chceme zatím počkat. Takže pokud možno bych tuto možnost chtěla vyloučit.
Jinak bych chtěla podotknout, že se nejedná o žádnou letní lásku.

Za jakékoliv informace bud velmi ráda.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 14.12.2012 14:41
admin  

Zdravím, Majdo, nebojte, my vám věříme, řešíme tu tyto problémy dnes a denně. Ne s Kameruncem z Kypru tedy, ale více s Egypťany a Tunisany. Pro účely povolení pobytu atd. není tolik rozhodné, odkud váš partner je - tedy pokud je z mimo EU. Podívejte se na diskuzi o Egyptě a Tunisu do srdíčkových témat o láskách, tam najdete různé tipy, jak povolení vyjednat. Držíme palce!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
majda234 13.12.2012 19:05
Život s Kameruncem, žijící dlouhodobě na Kypru  

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem. Před časem jsem se seznámila s Kameruncem, žijícím dlouhodobě na Kypru. Teď jsem se rozhodli pro společné žití tady v ČR.

Problém však nastává co vše potřebuje k vyřízení pro pobyt? jaké doklady, kde se hlásit? Úřady bohužel dávají velmi rozpoluplné informace, pokaždé se dozvíte něco jiného, i když dotaz je položený stejně na všechny instituce,které se zabývají cizinci žijícími na území ČR.
Jediné co vím, že do svatby se ani jeden nehrneme. chceme zatím počkat. Takže pokud možno bych tuto možnost chtěla vyloučit.
Jinak bych chtěla podotknout, že se nejedná o žádnou letní lásku.

Za jakékoliv informace bud velmi ráda.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze