A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zážitky s World travel

03.01.2008 08:41:56 | bývalý zákazník
V ck World travel jsme si v loni v létě zaplatili dovolenou. Pozdní příjezd autobusu - vysazení v Italii bez dalších info - absence delegáta - neuklizený apartmán - absence výletů - chybné info o vzdálenostech již v katalogu. Prostě hrůza. Uzavřeno vše arogantním chováním ck a smetením stížnosti ze stolu. Ale tak se profesionální ck nechová - tak proč jim za to ještě platit.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.12.2016 19:52 212.79.110.***
Re: Reakce na admina  

:-)

Neregistrovaný uživatel
04.12.2016 19:48 212.79.110.***
Miloš Sivák
11.12.2013 07:47 81.201.60.***
Re: admin  

Dobrý den.
Jak už jsem napsal panu Gobíkovi, zatím jsem psal vše pod čím je mé jméno. Vzhledem k tomu, že člověk se má poučit z chyb a kontroverzí, zajímalo by mne zda je možné od Vás dostat příspěvky po vláknech. Dle toho co jsem prošel se jedná stále o ty samé lidi, kteří zřejmě mají s mojí osobou problém ač já na 99% nikoho z nich osobně neznám (dokonce ani telefonicky). Ne, že by mi vadilo být Luciferem cestovního ruchu, je mi to v zásadě jedno, ale přesto je zajímavé, jakou takto marginální skupinka (v porovnání s celkovým počtem klientů WT) dostává do ruky moc a to zcela beztrestně. Vzhledem k mnoha lžím, polopravdám a nepravdám poškozujícím nejen moji osobu, ale jiné lidi, začínám uvažovat o účinné obraně prostřednictvím svých právních zástupců. Pokud znáte totožnost přispěvatelů, vyzývám Vás tedy k jejímu sdělení v konkrétních případech. To samozřejmě není na toto fórum, prosím tedy o mailovou adresu kam je možno žádost napsat. Zároveň prosím o informaci jak dlouho u Vás příspěvky zůstávají, ten titulní je z roku 2008. Třeba bude WT Vaším prostředictvím žít ještě dávno po likvidaci a výmazu z obchodního rejstříku.

• Anonym (11)
  • Anonym (17)
Miloš Sivák
11.12.2013 07:35 81.201.60.***
Re: Reakce na admina  

Vážená paní Kocourková, prosím, alespoň nelžete. Pokud by to bylo jak říkáte, stále by jste na té zastávce dodnes.

• Anonym (13)
  • Anonym (11)
Miloš Sivák
11.12.2013 07:33 81.201.60.***
Re: Víkend v Paříži  

Pane Gobíku, mohu Vás ujistit, že zatím vše pod jménem Miloš Sivák jsem opravdu napsal. Nemám ve zvyku se schovávat za přezdívky a i nadále to považuji za zbabělost. Ono je hrozně jednoduché někoho urážet, nadávat mu, apod. A mne by opravdu zajímalo o koho se jedná, abych si vyhledal zda vůbec ten člověk s CK WT jel. I když, teď už to asi nevyhledám. Nicméně dokud firma fungovala měla naprosto precizní evidence stížností, klientů, odpovědí na stížnosti, proč se co uznalo či neuznalo, apod. A také "miliony" kontrol od všech možných státních úřadů. A já osobně jsem byl až ta úplně poslední instance. A také jsem vstupoval do děje, když různí "hrdinové", mající i tady potřebu kydat špínu, sprostě nadávali dívkám a ženám v agentuře či přímo u WT. Je zajímavé, že v přímem rozhovoru se mnou si to nikdo netroufl. Ono pokřikovat anonamně za plotem nebo se vytahovat na slabšího je prostě úplně jiná opera než jít s kůží na trh do přímého souboje. Ten mohu prohrát nebo vyhrát nebo třeba i dostat do úst. Ale musí se tak dít čestně a přímo.

• Anonym (9)
  • Anonym (8)
Miloš Sivák
11.12.2013 07:22 81.201.60.***

Vážená paní Janissová. Jako soudkyně by jste neměla lhát a přesto tak naprosto bez skrupulí činíte. to je prostě obrázek justice v Čechách. Ano, Váš manžel vážně onemocněl, to je pravda. To, že Vám bylo líto cca 300,- Kč předtím za pojištění, jež by celou věc řešilo, a které WT velmi důrazně doporučoval je jiná věc. I tak jsme Vám nabídli několik variant řešení. Vy jste ale prošvihla všechny termíny a trvala si na svém. Jako soudkyně by jste měla vědět, že když je uzavřena smlouva musí se obě strany pohybovat v jejím rámci. A také by jste měla vědět, že žádná firma (a už vůbec ne akciová společnost) si nemůže dělat co chce. Věřte, že je mi opravdu líto, že jste přišla o peníze, ale bylo to opravdu jen a jen vaší chybou. Pojišťovna by Vám je jinalk vyplatila, tak jako všem ostatním. Můžete být na mne osobně naštvaná (i když jsem Vás nikdy v životě neviděl), to je v pořádku, to je vaše právo. není ale vaše právo urážet (tuším, že je na to i paragraf, ne?) a už vůbec není Vaše právo účelově lhát.

• Anonym (16)
  • Anonym (18)
Miloš Sivák
11.12.2013 07:11 81.201.60.***
Re: Sivák=horor  

Vážená paní Kocourková. Po několika měsícíh jsem se podíval na tento web a musím říci, že mne zdejší výlevy opět nepřekvapily. Nevím o co se ve vašem případě jednalo. Každopádně, co se týče nespokojených zákazníků bylo jich procentuálně mnohem méně než u velkých CK. Mimochodem, např. německé CK uvádějí jako běžný stav 2% uznaných (to slovo zdůrazňuji) reklmací. U WT nedosahoval počtu 2% ani celkový počet reklamací. Těch, kde opravdu došlo k pochybení ať už přímo na straně WT nebo jejích partnerů bylo řádově promile. To, že se, většinou stále stejní, lidé mají potřebu zviditelňovat, nadávat a urážet je smutný fakt. Ale o statistikách, počtech, příčinách, následcích, apod. to neříká vůbec nic. Vaše přestava, že já jako bývalý vrcholový manažet CK World travel budu zajišťovat jednotlivosti týkající se konkrétních klientů je opravdu mylná. A je mylná u všech firem, zřejmě i u té u níž pracujete. Jako v každé firmě i u WT pracovali normální lidé, kteří vyřizovali agendu spojenou se zájezdy a to včetně případných reklamací. Takže pokud jsem já osobně pro Vás nehnul prstem, jak říkáte, je to možné. Těmi prsty totiž hýbali jiní. A můžete mi věřit (a klidně si i ověřit u jiných CK), že bez dané cestovní kanceláře neudělá nikdo nic. Vše musí jít přes ní. Máte-li tedy vy i mnoho dalších pocit, že se na Vás nějaká CK vykašlala a ten konkrétní člověk se postaral, je to sice hezká pohádka, ale zcela mimo realitu. A to se týká všech cestovních kanceláří.

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
Miloš Sivák
11.12.2013 06:54 81.201.60.***
Re: World travel  

Dobrý den. Tak to jste pochopili špatně. World Travel měl a má vůči hotelu Miramare vše uhraženo. Důvod byl jiný a sice ten, že někteří z klientů předtím poničili apartmány a majitele to prostě přestalo bavit. Majitele znám od roku 1991 a je to dodnes můj kamarád. Souhlasím, že je svéráz, ale kdo v jižní Itálii není.

• Anonym (8)
  • Anonym (8)
Miloš Sivák
11.12.2013 06:50 81.201.60.***
Re: p. Sivák má novou CA  

Vážená paní Adamová. Opět a jako vždy lžete. Nemám novou agenturu, tu mám už od roku 1994 a je jedna z nejstarších na trhu. Nicméně,momentálně žádné zájezdy klientům neprodává a soustředí se na zcela jinou činnost, a to již několik let. Webové stránky www.holidaytravel.cz provozuje fyzická osoba s jejímž podnikáním nemám nic společného. Snad jen to, že jsem souhlasil s použitím stejného jména. Nicméně moje firma je Holiday Travel s.r.o. (stačí se podívat do obchodního rejstříku) a firma provozující web je zcela jiná. Vaše prohlášení ji poškozují a dle mých informací uvažuje o možném trestním oznámení. Na místě by tedy byla minimálně omluva.

• Anonym (10)
  • Anonym (11)
admin2 06.12.2013 12:00
admin  

Dobrý den,

já vám rozumím, ale zde už se dostáváme nad rámec tohoto tématu a zároveň zde máme takovou prosbu o to, abychom nepsali žádné příspěvky, které by mohli někoho osobně poškozovat. Poslední příspěvky tu nechávám proto, že pan Sivák (byť samozřejmě je to tak, jak píše Globík a nemůžeme si být jisti) zde sám reagoval a chci dát možnost i odpovědím. Samozřejmě ne ale co se týče osočování atd. Přeji všem hezký den a díky za pochopení!

• Anonym (13)
  • Anonym (16)
Zpět na všechny diskuze